Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב הסעות שמצפצף באמצע הרחוב כל יום.

שימו לב! השרשור הזה בן 3223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לאחרונה אני סובל מתופעה מאוד מעצבנת של רכב הסעות שמוריד את הילד של השכנים שגרים ממולי ולא מפסיק לצפצף עד שהאמא של הילד יוצאת החוצה.

לפעמים זה לוקח כמה דקות וזה פשוט מוציא אותי מדעתי, במשך תקופה ניסיתי לתפוס את הנהג וכל פעם הוא ברח לי, אז פניתי לשכנים והסברתי להם שזה מצב לא נורמלי.

אני לפעמים עובד לילות ואז יוצא שבזמן שאני ישן הדגנרט הזה יושב לי מחוץ לחלון ולא מפסיק לצפצף, כמובן שדיברתי ולא יצא מזה כלום, אז אתמול הצלחתי לתפוס על חם את הנהג הסעות, דיברתי גם איתו יפה הסברתי לו שהוא לא יכול לצפצף ככה באמצע הרחוב כל יום, זה לא איזור תעשיה פה.

הוא מצידו מאשים את ההורים ש:

"לא עונים לו לטלפון"

"לא יוצאים"

"לא מחכים לו בחוץ"

הם מצידם מאשימים את הנהג שלא נענה לבקשותיהם להתקשר לפני שהוא מגיע ואני מצידי הסברתי לו שזה לא מעניין אותי איפה הבעיה, אני לא אשם!

תחושה אישית שלי? שום דבר לא יזוז.

רציתי להתייעץ, במידה וזה לא עוזר, אילו עוד אופציות ( נכון לעכשיו אני עוד מחפש לפעול בדרכי שלום ונועם ) עומדות לפניי? פניה למשטרה? לעירייה?

אשמח לעצות.

עריכה:

עכשיו קלטתי שפתחתי את הנושא בפורום שלא כל כך מתאים, לדעתי יותר מתאים ל "אוף טופיק", את ההנהלה חושבת כמוני - מוזמנים להעביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.nevo.co.il/law_html/Law01/P230_011.htm#Seif118

השימוש בצופר

63. (א) מתן אות בצופר לא יהיה ממושך או חוזר יותר מן הדרוש לפי הנסיבות.

(ב) (בוטלה).

(ג) בדרך עירונית לא ישמיע אדם אות אזהרה בצופר אלא למתן אות אזהרה למניעת סכנה קרובה שאין למנוע אותה באופן אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי ביצים על שמשת הרכב....

כמו שאמרתי אני כרגע מחפש דרכי שלום.

נראה מה יהיה, עוד שעה הוא אמור להגיע...אם יהיו צפצופים אני אודיע לו שזו התראה אחרונה.

אחר כך אני אפנה למשטרה ונראה מה תהיה התגובה שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעומת זאת תקנה 5 אומרת שאסור לצפור בכלל בעצם, גם בכדי למנוע תאונה. כי צפירה לא נדרשת לתפעול התקין של הרכב...

החכמולוג יגיד שאם אתה צופר בשביל למנוע תאונה, אתה בעצם מתפעל את הרכב כפי שצריך, כי אם אתה לא צופר ועושה תאונה, אז לא תפעלת את הרכב נכון, ולכן הרעש נדרש...

אבל חכמולוג גם יגיד שאם הגעת למצב שבו אתה צופר, אתה מלכהתחילה תפעלת את הרכב לא נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי ביצים על שמשת הרכב....

+1

היה חוסך את הפוסט הזה, משטרה, כאב ראש ונותן לך שעות שינה

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי אני כרגע מחפש דרכי שלום.

נראה מה יהיה, עוד שעה הוא אמור להגיע...אם יהיו צפצופים אני אודיע לו שזו התראה אחרונה.

אחר כך אני אפנה למשטרה ונראה מה תהיה התגובה שלהם.

נראה שאת דרכי השלום כבר ניסית והוא שם את הצרכים שלו לפני השקט שלך.

פניה למשטרה אינה דרך שלום, אבל היא חוקית. אתה מוזמן לנסות אבל קשה לי להאמין שתזכה ליחס מצידם, בטח לא בפרק זמן סביר, אבל שיהיה בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...