Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי טוסון כרכב שטח?

PsyOr
שימו לב! השרשור הזה בן 3228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השוק די קשה, טנדר נורמלי כנראה לא נמצא בקרוב, יש אפשרות לג'יפ 4x4 למטרות חקלאיות - רוב השבילים מסודרים עם כביש מגורד, פה ושם העמסה עגלה עם בערך טון עליה.

בתקציב די נמוך לא מצאתי טנדר (איפון או היילקס, בטח לא ווינר או דימקס) נורמלי, כבר שוקל להתפשר על טוסון (אמנם לא באמת ג'יפ) עם שנתון יחסית גבוה ( 2008 ) אבל כבר יש מבחר יותר נורמלי.

השאלה אם הוא יכול לעשות את העבודה, לא מחפש ג'יפ לטיולים או לקרוע אותו, משהו לרדת לשטח, מדי פעם להעמיס ציוד, לגרור עגלה ושיהיה גם רכב משפחתי נוסף.

יש משהו שצריך לשים עליהם דגש בבדיקה של רכב כזה?

אמנם זה בנזין אבל יש 4x4, לא כמו אצל איסוזו ושות' אבל עדיין.

אני מניח שקולר לגיר יהיה דבר הכרחי, גם מיגון גחון (יש מיגון מלא לטוסון?) וכמובן וו גרירה וצמיגים 50/50.

עוד משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

את דעתי כבר רשמתי לך בפוסט שהעלת באתר אחר.

אתה לדעתי מנסה לקחת אוטו ולהפוך אותו למשהו שהוא לא אמור להיות, בעיקר לעניין הגרירה בשטחים חקלאיים.

חפש לעצמך בן למשפחת סאנגיונג - אקטיון (יש גם טנדר - אקטיון ספורטס), קיירון, או מוסו (יש גם טנדר - מוסו ספורטס) - הם יתנו לך מענה הרבה יותר מתאים.

אם בכל זאת אתה מתעקש שאנשים זרים ירשמו לך שהטוסון מתאים למשימה, אז תקנה אחד כזה, ואח"כ תספר לנו איך היה, כי אף אחד לא ניסה לעשות את זה לפניך.

אולי נופתע, ואולי לא.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהטוסון היה חדש, ב2008, חבר טוב של המשפחה קנה כזה טורבו דיזל ידני (נדיר מאוד)

שבת אחת לקחתי אותו לטיול "שטח", בקושי דיונה קטנה בניצנים עברתי איתו, וזה עוד כשהורדתי לחץ אוויר בצמיגים, אני בספק עצום אם רכב כזה יספק לך את מה שאתה צריך.

אין שום שטח ברכב הזה, זה שלדה של אלנטרה (למיטב זיכרוני) פשוט עם צורה של "ג'יפ". לא מומלץ.

בכללי גם בדיזל ידני הוא שתה דלק כמו מטורף, בבנזין אני יודע בוודאות שהוא פשוט מחדל בצריכת דלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

את דעתי כבר רשמתי לך בפוסט שהעלת באתר אחר.

אתה לדעתי מנסה לקחת אוטו ולהפוך אותו למשהו שהוא לא אמור להיות, בעיקר לעניין הגרירה בשטחים חקלאיים.

חפש לעצמך בן למשפחת סאנגיונג - אקטיון (יש גם טנדר - אקטיון ספורטס), קיירון, או מוסו (יש גם טנדר - מוסו ספורטס) - הם יתנו לך מענה הרבה יותר מתאים.

אם בכל זאת אתה מתעקש שאנשים זרים ירשמו לך שהטוסון מתאים למשימה, אז תקנה אחד כזה, ואח"כ תספר לנו איך היה, כי אף אחד לא ניסה לעשות את זה לפניך.

אולי נופתע, ואולי לא.

לא מתעקש ידידי, בסך הכל רוצה לדעת אם הוא מסוגל לצרכים הנ''ל.. כנראה באמת אף אחד לא ניסה ולכן אין תשובה.

תאמין לי שאני חודשים מחפש רכבים שיותר יענו על הדרישות, כולל אלה שהצעת, פשוט לא מוצא משהו נורמלי אם בכלל.

כשהטוסון היה חדש, ב2008, חבר טוב של המשפחה קנה כזה טורבו דיזל ידני (נדיר מאוד)

שבת אחת לקחתי אותו לטיול "שטח", בקושי דיונה קטנה בניצנים עברתי איתו, וזה עוד כשהורדתי לחץ אוויר בצמיגים, אני בספק עצום אם רכב כזה יספק לך את מה שאתה צריך.

אין שום שטח ברכב הזה, זה שלדה של אלנטרה (למיטב זיכרוני) פשוט עם צורה של "ג'יפ". לא מומלץ.

בכללי גם בדיזל ידני הוא שתה דלק כמו מטורף, בבנזין אני יודע בוודאות שהוא פשוט מחדל בצריכת דלק.

עד כמה שאני יודע הדיזל הוא 2x4, אלא אם כן מדובר בדגם אחר לגמרי.

הטריוס יכול לעשות יותר מהבחינה הזאת?

שאר הרכבים ה'אמיתיים' בקטגוריה הזאת או לא קיימים (אני מדבר על רכב במצב נורמלי) או נחטפים עוד לפני שהמודעות עולות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...