Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפכו לי את הרכב לפח זבל. מה עושים?

שימו לב! השרשור הזה בן 3231 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני גר(בשכירות) בבניין בן 20 קומות.

החנייה שלי היא חנייה עילית, הקרובה ביותר לכניסה האחורית לבניין וממש מתחת למרפסות/חלונות של עורף הבניין.

כבר די הרבה זמן אני מוצא לפעמים על הרכב בדלי סיגריות, נוזלים, מסטיקים, שאריות אוכל ואפילו חיתול משומש פעם אחת.

בזמן האחרון זה כבר נהיה מגיפה של ממש. בממוצע פעמיים בשבוע מישהו מרוקן דלי מים מלוכלכים מהמרפסת, שנוחתים ישר על הרכב שלי.

היום היה הקש ששבר את גב הגמל. רחצתי אתמול בערב את הרכב ידנית אחרי ששטפתי אותו שבוע שעבר ושוב הספיקו לטנף לי אותו.

היום בבוקר הרכב כבר נראה כאילו הוא השתתף בפלישה לאפגניסטן.

נמאס לי לשפוך כסף, זמן ועדיין לנסוע באוטו שנראה מוזנח בגלל שיש דיירים (אחד או יותר) שחושבים שזה בסדר לשפוך מים ולזרוק דברים מהחלון.

האם אני יכול לבוא בדרישה לועד הבית לפתור את הבעיה, או שאני חייב לאתר את הדייר/ים האשמים ולפעול נגדם ישירות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתקין מצלמות ותפוס את מי שעושה את זה. אז תוכל להפעיל סנקציות ולהתלונן. סביר להניח שזה מישהו אחד עושה לך את זה. אתה עם מישהו בסכסוך? אולי הערת למישהו על משהו?

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי להזמין מאמאזון סוללת ליתיום גדולה שתחזיק את מצלמת הדרך שלי.

אבל מדובר בבניין בן 20 קומות, אני חושב שיהיה להבחין בדיוק מאיפה נזרקים הדברים, זה ממש גבוה. אולי זה יעזור אם זה מישהו בקומות הנמוכות. אם זה כשחשוך קצת, בכלל אין סיכוי.

אני לא בסכסוך עם אף אחד, זה התחיל מרגע שעברתי לבניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא להתחיל באופציות הפשוטות?

לתלות שלט במקום ציבורי שכולם רואים שמתאר את המפגע ומבקש להפסיק, לציין שאולי מדובר בילד או עוזרת בית/מטפלת (דלי המים וחיתול רומזים לכיוון הזה) שהוריהם/מעסיקיהם לא מודעים לעניין.

אולי תופתע לטובה והתופעה תפסק.

אם זה לא עוזר, קצת בילוש כנראה יפתור את התעלומה. לאור העובדה שיש חיתול וסיגריות ודלי מים בימים קבועים, זה לא יקח זמן רב.

הועד הוא לא גננת של הדיירים, אין לו יותר כלים או סמכות מאשר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי כל שלט שנתלה שלא בידי חברת הניהול או הועד מוסר תוך שעות ספורות.

גם הימים / שעות לא ממש קבועים, אחרת הייתי דואג פעם אחת לתצפת מלמטה לראות בדיוק מי אשם. חשבתי לקנות סוללת ליתיום גדולה מאמאזון, ולכוון את המצלמה כלפי מעלה בחנייה. אבל לתפוס משהו מעבר לקומה 5-6 עם המצלמה נראה לי קשה. אם קצת חשוך בכלל בלתי אפשרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו באמת, אז מדברים עם הועד או חברת הניהול ומעבירים דרכם את הנוסח לשלט כדי שיתלה באישורם.

אתה רוצה להתחיל עם תותחים כבדים, הוצאות, התקנות. תהנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא מאוד קואופרטיביים לצערי. כבר פניתי פעם אחת וביקשתי שיתלו שלט בנושא. הבטיחו לעשות זאת כבר לפני כמה חודשים.

גם תזכורת ידידותית לא עזרה.

זאת הסיבה שאני שואל מה מחוייבות הועד לעזור בנושא הזה, כאשר לא ניתן לאתר את המפגע בקלות.

אין לי שום עניין בלהפעיל תותחים כבדים אם ניתן לפתור בפשטות, אך בינתיים לא ממש הולך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום אחר קשה.

חצי מהשכנים לא חונים בחנייה שלהם, חונים בחוץ, אולי כדי להשאיר מקום לאורחים.

אז בשעות שאני מגיע די מפוצץ מחוץ לחניון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מנוס אלא לחנות במקום אחר, גם אם תמצא מי עושה את זה ותתלונן עליו/ תעיר לו, תתכונן ביום שלמחורת למצוא את הרכב ללא מראות/ פנצרים/ שריטות מפתח/ מרוסס בספרי/ אבן על הגג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכין מכתב קצר, תדפיס אותו כמספר הדירות שיש בבניין (מינוס הדירה שלך) ושים עותק שלו בכל תיבת דואר.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בתמונה זה נראה כמו לכלוך מהגשם שירד היום.

בכל אופן, הרעיון של המכתבים הוא הכי טוב.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3231 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...