Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פגיעה בחלק האחורי של הרכב שלי ופרטים חלקיים של הנהג הפוגע .

שימו לב! השרשור הזה בן 3233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני מס' ימים , בעת שנסעתי רכב נתקע ברכב שלי מאחורה , הפגיעה ברכב שלי היא בפגוש האחורי .

הנהג עצר ע"מ להחליף איתי פרטים : מה שיש לי זה מס' זהות של הנהג הפוגע , שם פרטי , שם משפחה , כתובת , מס' רכב , סוג הרכב וצבעו .

מס' פוליסה חובה - לא יודע במה זה יעזור בדיוק .

מס' הטלפון של הנהג הפוגע .

ביקשתי מהנהג מס' רישיון נהיגה - אמר לי שהוא בבית , לא יודע אם בכלל אין לו רישיון נהיגה , אולי הוא בפסילה או משהו אחר .

ביקשתי מהנהג הפוגע את מס' הפוליסה של המקיף שלו , אמר שגם זה בבית , אמר שיתן לי את הפרטים החסרים שלשום .

מאז אני שולח לו הודעות ומדבר איתו והוא אומר לי

אני אתן לך " , "אני לא בבית " וכו' .

האם ניתן ללכת למשטרה בעזרה שתתן לי את פרטי הרישיון שלו ? .

יש לי ביטוח מקיף לרכב האם חברת הביטוח שלי יכולה להשיג את פרטי הפוליסה של הנהג הפוגע ? .

תודה מראש .

Sound Stream -Trantula 800.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה הנשאלת – האם אתה בטוח כי נתן לך מספר ת.ז. נכון ?

כלומר, האם הראה לך ת.ז. או אמר לך מספר בע"פ ?

אם ראית ת.ז. (או כל תעודה מזהה אחרת), אתה יכול לגשת למשטרה (לגשתלחוקר/ בוחן תנועה, לא חוקר "רגיל") ולהגיש תלונה. הם יבדקו האם הוא בפסילה/ יש לו בכלל רישיוןנהיגה (טיפול משטרתי) ויתנו לך את שאר פרטי הנהג (מספר רשיון נהיגה, כתובת וכו').

לדעתי, מספר רישיון נהיגה אינו פרט מידע הכרחי – אך זה לשיקול דעתךהאם ברצונך לגלות אזרחות טובה (עושה רושם שלבחור אין בכלל רישיון נהיגה).

חברת ביטוח יכולה לאתר את פרטי הפוליסה עפ"י מספר רכב.

קח בחשבון שאם לנהג אין רישיון נהיגה/ נוהג בפסילה וזה יגיע לידיעת חברתהביטוח – היא לא תכבד את פוליסת הביטוח (אלו מקרים בהם לביטוח אין תוקף).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שחסר לו זה מספר פוליסה בשביל התביעה, אלא אם כן אין בגלל ביטוח או שהנהג לא יודה מה שיגרור אותו לתביעה בבית משפט שלפי הסיפור, ככה זה נראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך מספר רישוי של הרכב וזה מה שהכי חשוב פה , כן, תוכל לגשת למשטרה ולקבל את פרטיו , או לפחות לאמת שאלו הפרטים שניתנו לך, בנוגע לאיתור חברת הביטוח שלו , דבר עם חברת הביטוח שלך , במרבית חברות הביטוח יש יכולת לבצע סבב חברות ולאתר היכן הוא מבוטח. מס' הפול' לא כזה רלוונטי אלא שם חברת הביטוח בו הוא מבוטח.

באשר לרשיון הנהיגה שלו , אם הבחור באמת ללא רשיון או שלא בתוקף, תביעתך כלפי חברת הביטוח שלו תהיה שווה כקליפת השום, במקרה כזה חברת הביטוח שלו עשויה לשקול דחיה של תביעתך בשל כך והתביעה שלך תהיה מול גורם פרטי ולא מול חברת הביטוח שלו.

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהות הנהג חסרת חשיבות. אם יש לך מספר הרישוי תוכל לקבל בקלות (בעצמך או בסיוע סוכן הביטוח) את פרטי בעל הרכב ומכאן הדרך פתוחה לתביעה, אם באמצעות הביטוח ואם בבית המשפט. האחראי לנזק הוא בעל הרכב, לא הנהג, אלא אם מדובר ברכב גנוב. אם מדובר ברכב גנוב - לך תתבע את הגנב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...