Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה לקנות? (רכב לשישה ב-70000 ש"ח)

חן-אור
שימו לב! השרשור הזה בן 7043 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנחנו צריכים רכב שייסע כמעט כל יום כ-150 ק"מ בכביש בין עירוני לא קל (פיתולים, עליות וירידות), כלומר, כ-36 אלף ק"מ בשנה. מצד שני, צריכים 6 מקומות.

שיקולים:

1. נוחות נהיגה

2. בטיחות גבוהה

3. חיסכון בהוצאות (ההוצאות עלינו)

תקציב - כ-70 אלף ש"ח

האם יש חיה כזאת?

ושתי שאלות נוספות לגבי פיאט מולטיפלה (אם היא תומלץ כאן): האם המושב הקדמי הנוסף בטיחותי להסעת ילדים, ואם כן, מאיזה גיל? ושאלה שנייה - למה הכוונה כשאומרים עליה שהיא בדרך להיות רכב אספנות?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי איזשהי פיז'ו 306?

היא נוחה ונעימה מאוד לנהיגה..ואמינה בצורה מספקת למדי.

מצד שני, צריכים 6 מקומות

אני לא יודע אם המולטיפלה נכנסת בתקציב, אבל אם כן היא אופציה מצויינת .

גבי המושב הקדמי, תמיד בטוח יותר להסיע ילדים במושב האחורי, אני מניח שניתן לחבר למושב הקדמי כסא בטיחות אם אין שם כרית אוויר, זה מושב רגיל לכל דבר.

למולטיפלה אין גיר אוטומטי עד כמה שאני זוכר אבל מנוע הדיזל שם מצויין וזה בכלל אוטו מבריק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי מומלץ לטעמי זה מאזדה mpv משנת 98

זה נכנס לתקציב שלך, וזה רכב מהנה נורא לנהיגה וגם יש 7 מקומות

או מיצובישי ספיסוואגן שנת 99 פשוט רכב מצויין עם 6 מקומות

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה ששמעתי, למזדה MPV צריך לצרף משאבת דלק ניידת...
אמת.מנוע 3.0 ממש לא חסכוני כנ"ל קרייזלר וויג'ר אוטו כוחני ומפנק מאוד(יש לשכן שלי והוא מאוד מבסוט)

אבל עלויות האחזקה שלו יקרות כמו"כ צריכת הדלק היא של שתיין אמריקאי טיפוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי מומלץ לטעמי זה מאזדה mpv משנת 98

זה נכנס לתקציב שלך, וזה רכב מהנה נורא לנהיגה וגם יש 7 מקומות

או מיצובישי ספיסוואגן שנת 99 פשוט רכב מצויין עם 6 מקומות

מהנה לנהיגה ?

הדבר הזה דומה ל-School bus אמריקאי.

כל הסטיישנים המוסבים ל-7 מקומות לא יתנו מענה בטיחותי הולם (אולי 307SW , אבל היא מעבר לתקציב).

הספייסוואגון יהיה צפוף. מאוד.

נסה סיבוב במולטיפלה לעומת אחרים ואז תבין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על כל התגובות העוזרות - אשמח לקבל עוד.

עוד לא עניתם לי על השאלה לגבי המולטיפלה כרכב אספנות. האם זה אומר שאין לה שוק ושלא יהיה למי למכור אותה?

חוץ מזה, האם מי שהמליץ פה על המולטיפלה מכיר אותה באופן אישי או ששמע מאחרים?

לגבי הספייסוואגון - שכנים שנוסעים באוטו כזה עם ארבעה ילדים גדולים (בגיל ובמימדים) אמרו שהוא אכן צפוף מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7043 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...