Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

E&A Autosport משדרגת את פורד מונדאו 240HP ואשמח לדעת מהבעלים/פרטים

Guest Automatic1
שימו לב! השרשור הזה בן 3227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

ראיתי כי בפייסבוק, הופיעה מונדאו לבנה 5 דלתות אשר בצעה שדרוג תוכנה.

כמובן שאי לי אפשרות לפנות לבעלים ישירות על מנת לשאול מספר פרטים קטנים על מצב הרכב שלו, על השינוי שהוא מרגיש, השיפור, האם ביצע בדיקות, מדידות ואיך הוא מתנהל עם זה יום יומית וכמו כן, איזה סוג שדרוג בוצע (טוב את זה אפשר לברר ישירות מול E&A).

***יש לי רכב זהה***

כמו כן, האם ניתן לבצע שדרוג גם באוקטן 98? לדוגמא, השדרוג בוצע על 95, מה קורה כאשר מתדלקים ב 98? התוכנה החדשה מעדכנת את עצמה אוטומטית בהתאם לפידבק שהיא מקבלת מהחיישנים במנוע?

אני מודע לנושא כי הגיר של המונדאו עמיד בעד 44 קג"מ פחות או יותר? ( אלה אם כן אני טועה ולמישהו יש מסמך רשמי או טענה רשמית מה מגבלת הגיר). כידוע, ניתן לחלץ יותר פונים אך בכל מקרה מגיעים למגבלת הקג"מ בסופו של דבר, מה עם מרווח בטחון?

בנוסף לכך, האם השדרוג כולל שדרוג המכטרוניק של הגיר? מבחינת מהירויות החלפת הילוכים במצב S? או האם נושא זה מטופל? כידוע לי יש מקרים ואפשרויות של שיפור מהירויות החלפת ההילוכים ושדרוג התזמון שלהם.

ככל הידוע לי, במונדאו כאשר מעבירים למצב S הגיר אוטומטית מבצע החלפת מהירות יותר כתלוי במצב כמובן.

להלן התמונה:

CaptureMondeo.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

ראיתי כי בפייסבוק, הופיעה מונדאו לבנה 5 דלתות אשר בצעה שדרוג תוכנה.

כמובן שאי לי אפשרות לפנות לבעלים ישירות על מנת לשאול מספר פרטים קטנים על מצב הרכב שלו, על השינוי שהוא מרגיש, השיפור, האם ביצע בדיקות, מדידות ואיך הוא מתנהל עם זה יום יומית וכמו כן, איזה סוג שדרוג בוצע (טוב את זה אפשר לברר ישירות מול E&A).

***יש לי רכב זהה***

כמו כן, האם ניתן לבצע שדרוג גם באוקטן 98? לדוגמא, השדרוג בוצע על 95, מה קורה כאשר מתדלקים ב 98? התוכנה החדשה מעדכנת את עצמה אוטומטית בהתאם לפידבק שהיא מקבלת מהחיישנים במנוע E&A ידעו לענות לך

אני מודע לנושא כי הגיר של המונדאו עמיד בעד 44 קג"מ פחות או יותר? ( אלה אם כן אני טועה ולמישהו יש מסמך רשמי או טענה רשמית מה מגבלת הגיר). כידוע, ניתן לחלץ יותר פונים אך בכל מקרה מגיעים למגבלת הקג"מ בסופו של דבר, מה עם מרווח בטחון?E&A ידעו לענות לך

בנוסף לכך, האם השדרוג כולל שדרוג המכטרוניק של הגיר? מבחינת מהירויות החלפת הילוכים במצב S? או האם נושא זה מטופל? כידוע לי יש מקרים ואפשרויות של שיפור מהירויות החלפת ההילוכים ושדרוג התזמון שלהםE&A ידעו לענות לך....

ככל הידוע לי, במונדאו כאשר מעבירים למצב S הגיר אוטומטית מבצע החלפת מהירות יותר כתלוי במצב כמובן.

להלן התמונה:

בכול מקרה חוץ מחווית הנהיגה והההבדלים אם מורגשים או לא אני מניח ש E&A ידעו לענות לך על הכול

מה עוד אני חושב שתוכל לספור על יד אחת את כול המונדאו שעברו שדרוג תוכנה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אתפלא אם E&A יצליחו לארגן לך שיחה עם בעלי הרכב (באישורו כמובן). ממה שיצא לי לראות במספר ביקורים שם, הלקוחות שלהם בדרך כלל יוצאים שמחים וטובי לב.

למען הסר ספק אציין שאין לי כל קשר ל-E&A וברכבי לא מותקנת תוכנה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כוח זה משהו שמתרגלים אליו בקלות, אני עם מעל 500 סוסים ולפעמים אני חושב שלא היו מזיקים עוד כמה סוסים.

:?

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב.

פותח השרשור מוזמן לפנות אלינו ישירות ואנו נשמח לענות על כל שאלותיו הטכניות ואף לצייד אותו בתוכנת נסיון לשבוע ימים ללא כל התחייבות.

כך תוכל לבחון צריכת דלק,זמינות,התמודדות הגיר עם תוספת המומנט וכ"וב.

אם בתום השבוע תהיה מרוצה -התוכנה שלך ,במידה ולא -נחזיר אותך למצב מקורי ונפרד כידידים ולא תשלם אגורה.

טוב, אולי רק על הקפה.....:-D

אי אנד איי - ברוך הירש 21 בני ברק 03-5702345.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כוח זה משהו שמתרגלים אליו בקלות, אני עם מעל 500 סוסים ולפעמים אני חושב שלא היו מזיקים עוד כמה סוסים.

:?

כל רכב והגדרת השימוש בו.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התיבה של המונדאו מתוצרת גטרג מתוכננת ל 46 קג"מ.

זה מסביר יפה את האמינות שלה, כאשר הגרסה החזקה עם 240 כ"ס נהנית מכמעט 36 קג"מ.

לגבי תפקוד הגיר במצב S - אני בספק אם מהירות ההחלפות משתנה. מה שכן משנתה זה אופי ההתנהלות. הגיר פחות ממהר להעלת הילוכים ובנוסף, בהאטה הוא מגלה רגישות גבוהה יותר ומוריד הילוכים מוקדם יותר. ההתנהלות שלו מצטיינת בעיקר בנסיעה הררית.

שים לב שאם שילבת ל S ובשלב מסויים התערבת ידנית בהחלפות, כדי לחזור למצב S תצטרך לחזור ל D ושוב ל S.

עריכה אחרונה על ידי shayy

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...