Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Cool Car - 053-8095094 - דיטיילינג, תיקון לחיצות ו-PDR במושב גינתון - חוות דעת גולשים

שימו לב! השרשור הזה בן 3213 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה הוא שרשור ההמלצות של Cool Car - 053-8095094 אשר ממוקם ברחוב הזית 27 מושב גינתון ומעניק שירותי דיטיילינג לרכב, PDR (תיקון מכות ללא צבע וחומרי מילוי) השחרת חלונות ופנסים, שחזור תא נוסעים, שחזור ג'אנטים ועוד. חברי פורום שביקרו במקום מוזמנים לחלוק חוויות, המלצות וחוות דעת.

גולשים שאינם רשומים לפורום יכולים להוסיף חוות דעת בקישור הבא:

http://www.carsforum.co.il/cars/%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9A-%D7%A2%D7%A1%D7%A7%D7%99%D7%9D/2022/%D7%93%D7%99%D7%98%D7%99%D7%99%D7%9C%D7%99%D7%A0%D7%92-%D7%A7%D7%95%D7%9C-%D7%A7%D7%90%D7%A8-Cool-Car---%D7%94%D7%91%D7%99%D7%AA-%D7%9C%D7%A2%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%91-%D7%94%D7%A8%D7%9B%D7%91

(גללו עד הסוף למטה ולחצו על "הוסף ביקורת")

Cool Car

נא להקפיד על נהלי כתיבת ההמלצות בפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

ביקרתי שם אתמול, ובקיצור עבודה מעולה, שירות מאוד אדיב, ולאורך כל הטיפול שיגעתי את הבעלים בשאלות של מתחילים והוא הסביר הכל בסבלנות. הרכב עבר שטיפה, פלסטלינה ואוטם של jetseal. אפשר לעשות לבד בבית, ויש את רוב החומרים, אבל אין לי את הסבלנות, אז העדפתי בשביל מחיר לא גבוה במיוחד ללכת לאיש מקצוע...

ביום ראשון אני אחזור לשם לעשות השחרה של שני חלונות קדמיים, כרגע יש 20% (נראה לי) שעשיתי לא מזמן, אבל הפעם אלך על 5%...המחיר די זול.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הייתי אצל COOL CAR בשישי להתרשמות והרי הממצאים:

1. רביב בחור גדול וחייכן, חרוץ ונדיב. שני הסעיפים הראשונים ראיתי לבד, נדיב אנחנו כבר מרגישים בהצעה הנדיבה שלו, וחרוץ - ראיתי אותו מקלף ציפוי חלונות שהרכיב הרגע משום שלא היה מספיק מושלם..

2. המקום לא גדול, נעים ושקט.

3. אחרי כמה פחחים שהציעו לי לצבוע חלקים שלמים בגלל לחיצות קטנות ושריטות - נעים לגלות אפשרות של תיקון יותר מעשר כאלו במאות בודדות של שקלים.

יישר כח גדול ולהתראות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני ביקרתי אצל רביב בשישי האחרון,

אדם חביב ונורא נדיב.

אראה לי פעם ראישונה בחיי איך לשטוף עם ONR:lol: כי עד עכשיו לא האמנתי בחומר הזה.

המקום גדול ומאובזר בכל טוב.

חוץ מזה היו שם עוד כמה מהחברים כאן ככה שגם נהנתי מהחברה.

ישר כוח!

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעתי לתקן לחיצה בפגוש הקדמי שהשאיר איזה בן ז**ה כשהרכב חנה.

זכיתי להכיר את רביב, עשה עבודה מושלמת!!!

כמו כן רביב עבד מעל שעתיים על הרכב בהרכבת צפויים של חלונות שחורים.

לצערנו התברר שהחומר הגיע דפוק מהיבואן ולכן רביב קילף הכל.

ניסיתי, באמת שניסיתי לשלם לו, הסברתי לו שאני יודע שהוא עבד על הרכב מעל שעתיים ועוד תיקן את הדפיקה בפגוש וממש התחננתי שייקח כסף.

אחרי כמעט שעה של וויכוח הוא לא הסכים ואז החצוף הזה שטף לי את הרכב.

כן כן, לא הסכים לקחת כסף מצד אחד ועוד החליט לשטוף לי את הרכב :shock:

אז רביב היקר, אוהב אותך מאוד! מפרגן ומעריך ומספר עליך לכל מי שאני פוגש.

עם האופי ורמת ההשקעה וכן עם המקצועיות, אותי קנית!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...