Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

OBD ELM 327 מתחבר לאנדרואיד אבל לא מתקשר עם Torque

rami.v
שימו לב! השרשור הזה בן 3222 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

הזמנתי דרך קישור לאיביי שאנג'י רשמו ,2מתאמי בלוטוס obd2 ,המתאמים נראים זהים לאחד שקיבלתי מאנג'י בחינם ועובד לי כבר תקופה ארוכה מעולה.. אבל משום מה מה שקיבלתי מצליח להתחבר ולתקשר עם הסמארטפון ,אבל התוכנה של

Torque לא מראה שום סימן חיבור כלל

חשבתי אולי בעיה בהגדרות התוכנה ,אבל מוזר כי הרכיב היישן של אנג'י עובד טוב ומייד מתקשר עם התוכנה אוטומטית

תודה מראש לכל העוזרים

רמי

ד"א :אם באמת צריך להזיז משהו בהגדרות ,אז פליז תסבירו זאת בסבלנות ובצורה פשוטה ,לאחד כמוני שהאנגלית ברמה מאד נמוכה. ושוב תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דגם הרכב? יש רכבים שהרכיב OBD2 לא מתאים להם.

קרא טוב את כל השאלה..

יש אצלי רכיב obd זהה שמתחבר בקלות, רק החדשים שהזמנתי משום מה לא מתחברים

ואגב, אם ממש מעניין אותך ,סקודה סופרב 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי כבר בסיפור כזה, ורק אחרי מחיקה של האפליקציה של אנג'י, טורק הצליח להתחבר לרכיב.

אני חס וחלילה לא טוען שיש פה קונספירציה, זה כנראה באג, בכל זאת זה אנדרואיד :D

אז נסה למחוק אותה ותעדכן.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן להבין - טורק עובד אחלה עם המתאם הישן, אין אנג'י שרץ והמתאם החדש מחובר לטלפון?

מה שחסר לך זה לבחור בטורק (בהגדרות) להשתמש במתאם השני (ברשימה המוצעת יהיה עוד מתאם עם אותו שם - תבחר את השני).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן להבין - טורק עובד אחלה עם המתאם הישן, אין אנג'י שרץ והמתאם החדש מחובר לטלפון?

מה שחסר לך זה לבחור בטורק (בהגדרות) להשתמש במתאם השני (ברשימה המוצעת יהיה עוד מתאם עם אותו שם - תבחר את השני).

אז זהו שאין אצלי כבר ממיזמן את האפלקצייה של אנג'י בטלפון.

ואכן טורק עובד לי מצויין עם הרכיב היישן שקיבלתי מתנה מאנג'י ,אבל הרכיבים החדשים לא מתחברים לטורק.

איך בדיוק אני בוחר בטורק את הרכיב החדש? ד"א האנגלית שלי לא משהו, אז נסה להסביר בסבלנות

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלב ראשון: לחצן הגדרות בסלולרי ואז Settings.

1.jpg

שלב שני:

2.jpg

שלב שלישי:

3.jpg

שלב רביעי:

4.jpg

תבחר מתאם אחר. הם בדרך כלל מופיעים כ CHX או OBDII, יכולים להיות שניים עם אותו שם, תבחר אחד שונה מזה שמסומן.

לפני כן, עוד לפני שאתה מפעיל Torque אתה צריך לבצע צימוד (Pairing) של המתאם עם הסלולרי, באותו אופן שעישים צימוד לדיבורית וכו', אני מאמין שעשית את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לך בוקי על ההסבר המפורט והמדויק.. מחמם את הלב לראות אנשים כמוך שמשקיעים כ"כ

אך לצערי עשיתי כעת בדיוק מה שהסברת ואכן בחרתי אותו מתוך הרשימה ,ועדיין זה לא מתחבר:-(

מה עוד יכול להיות? האם יש עוד איזה משהו בהגדרות לשנות? מוזר לי ששני רכיבם חדשים מהקרטון לא יעבדו

ושוב תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נראה שעדיין לא בחרת את המתאם החדש והוא מנסה להתחבר לקודם.

מה אתה רואה במסך שמופיע בשלב 4 בהודעה הקודמת שלי?

כמה התקני OBD יש שם?

אחד או יותר?

אם יותר מאחד, האם נסית את כולם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נראה שעדיין לא בחרת את המתאם החדש והוא מנסה להתחבר לקודם.

מה אתה רואה במסך שמופיע בשלב 4 בהודעה הקודמת שלי?

כמה התקני OBD יש שם?

אחד או יותר?

אם יותר מאחד, האם נסית את כולם?

בוקי היקר

עם הסבר כמו שלך א"א לטעות.. כמובן שניסיתי את כולם ,יש סה"כ 2 התקנים ובראשון שהוא בעצם הישן הוא בכלל מראה שכאילו הוא לא מוצא אותו בכלל ,ובשני הוא מנסה להתחבר ואח"כ מראה את ההודעות ששלחתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3222 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...