Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אי מקצועיות של UMI שיכל להוביל לארוע בטיחותי חמור והתנהלות של שרות לקוחות

v.michael
שימו לב! השרשור הזה בן 3228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב לכולם.

סיפור הוא כזה.

הרכב מסוג קפטיבה ספורט 2012 נכנס לטיפול 75 במוסך מורשה UMI שחלק מהטיפול היה החלפת שמן גיר.

לאחר שבוע זהיתי שמן על הבגאז' והתחילו תיקתוקים בלתי נסבלים מצד שמאל מאחור.

מבדיקה בחניה ראיתי שכל אזור הגלגל שמאל אחורי מלא בסימני שמן כולל תחתית של הרכב.

הרכב נלקח למוסך שעמד שם לבדיקה יום שלם וגילו שהם שמו פי שתיים שמן גיר ממה שצריך (8 ליטר) ולכן הוא נפרץ.

ניקו קצת את הסימני שמן (שעדיין רואים שכל אזור התחתית וצד שמאל עם כתם) ואמרו לי שאין להם מושג מה מתקתק ושאני אסע ואם הוא יחזור להביא את הרכב למוסך.

אז הרעש החמיר והחלטתי לפנות לשרות לקוחות וכאן אפרט את ההתנהלות שלהם.

1) התקשרתי וביקשתי שעקב טיפול שגוי הקשור לגיר אני מבקש הרחבת אחריות על הגיר לפחות לשנה (בעיני זה לגטימי כי אין יכולת לדעת איזה נזק נגרם לגיר או יגרם בעתיד)

2) הרכב הוא רכב עסקי אשר משרת אותי בניידות בין לקוחות והמשרד שנמצא מחוץ לעיר ולכן בגלל ששרפתי יום אחד במוסך וכרגע אני צריך להכניס אותו למוסך שוב ללא ידעה כמה זמן זה יקח כי צריך לפרק את כל אזור הגלגל ולהתחיל לחקור למה יש תיקתוקים והאם השמן חדר לאזורים כמו גומיום וכו' וכל זה בגלל הטיפול השגוי שלהם ביקשתי מראש שיתנו לי רכב חילופי גם אם זה ליום אחד כי אני לא אסע יותר במוניות ואבזבז יום מחוץ למשרד (המשרד בעיר אחרת)

תשובה של UMI-

1) לגבי הרכבת אחריות זה נמצא בטיפול אצל מנהל שרות.

2) רכב הם לא מוכנים לספק לי כי רק אם זה יקח כמה ימים הם יבקשו בקשה לרכב.

דעתי-

1) אני לא רוצה לדעת מה יכל לקרות בזמן נסיעה כאשר יש כ-4 ליטר שמן נפרץ ומגיע בכמויות לגלגל האחורי של הרכב וכאן אני חושב שזאת תקלה בטיחותית.

2) אני חושב שאני לא מבקש משהו שהוא בלתי סביר אלא משהו לגטימי כי הטעות של המוסך ועקב הטעות (בעיני חמורה ובסיסית) של אי ידעה כמה שמן גיר צריך לשים ברכב של החברה אני נאלץ לבזבז יומיים לפחות ולהיות לא נייד.

השיחה שלי מולם התנהלה ברוגע וללא שום איומים אבל אני רואה שהם פשוט לא מתחייסים כפי שהם אמורים להתייחס ללקוח ש-3 שנים מטפל במורשה וקנה מהם את הרכב וכמובן אני רק רוצה לציין שאף אחד וגם לא במוסך לא ניגשו אלי ודיברו איתי אלא אני זה שהייתי צריך להתקשר ולברר כל שעתיים מה קורה עם הרכב.

מינימום זה לבוא ללקוח ולהגיד לו שהם מצטערים על התקלה או משהו כזה. כלום. כנראה כאשר אתה לא משלם להם אתה לא מעניין אותם.

עד היום לא היו לי טענות ל-UMI אבל עכשיו אני גליתי מה הפרצוף האמיתי שלהם.

כנראה אם אתה לא צועק ומקלל ושולח להם מכתב מעורך דין הם לא מתייחסים אליך.

אני אעדכן לגבי מה ייסגר מולם. כי הובטח לי שיחזרו אלי ואני לא רואה אותם חוזרים אלי.

החיים הם כמו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...