Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לגבי מערכת DDX7025BT (שיקוף אנדרואיד)

DarkWolf
שימו לב! השרשור הזה בן 3237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום קראתי פה בפורום , על המערכת DDX7025 שאפשר לשקף את הטלפון למערכת ותוך כדי שליטה.

הלכתי למתקין א.ד.י בראשון לציון אמר לי שצריך בכלל "סים להכניס למערכת לחבילת גלישה וויאז וכל שנה לשלם 290 שקל לאינטרנט"

אמרתי לו מה זה החרטה הזאת , אני רוצה לשקף את הטלפון למערכת מה קשור סים עכשיו ?!

אמר לי גם לא בטוח שהשיקוף יעבור באופן מלא בגלל שזה LG G 3 אמרתי לו אחרי מחקרים שבצעתי באינטרנט

צריך לקנות כבל שקוראים לו "SlimPort" שמיועד לLG G3 ואז הוא עבר לחרטה שקוראים לה גרסת מערכת של אנדרויד . הוא לא בטוח שזה יעבוד באופן רציף.

ושלא נדבר על המחיר שהוא אמר.

6000 ומשהו שקל על התקנה בלי מצלמה !!

יש לי שאלה :

נגיד ואני מביא את המערכת מחול , ורוכש את הכבלים שצריך לשיקוף הטלפון . האם יש קשר לגרסת האנדרויד שבטלפון ?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה חשובה ,

נגיד ואני מביא את המערכת מחול , ורוכש את הכבלים שצריך לשיקוף הטלפון . האם יש קשר לגרסת האנדרויד שבטלפון ?

ולגבי יוסי אלפיין מי זה? איפה הוא יושב בארץ ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הבנתי זה מתחלק לשניים - SlimPort / MHL. היה לי נקסוס שזה LG G2 מקוצץ ועבד מאולה. אומנם עם פיוניר. הסיפור עם השיקופים זה שמסך של טלפון תמיד יותר איכותי ויחסית לא רחוק בגודל. כך שעם הזמן, למרות שזה עבד פשוט הפסקתי לשקף טלפון למערכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הבנתי זה מתחלק לשניים - SlimPort / MHL. היה לי נקסוס שזה LG G2 מקוצץ ועבד מאולה. אומנם עם פיוניר. הסיפור עם השיקופים זה שמסך של טלפון תמיד יותר איכותי ויחסית לא רחוק בגודל. כך שעם הזמן, למרות שזה עבד פשוט הפסקתי לשקף טלפון למערכת.

מה הדגם של המערכת של הפיוניר ?,

והאם יכלת לשלוט על הטלפון דרך המולטימדיה ?

והפעלת את זה דרך SlimPort ? או MHL ?

אני בעיקרון צריך את זה בשביל WAZE ..ולעוד צרכים נוספים

עריכה אחרונה על ידי DarkWolf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה ,

איך עובד הקטע הזה ?

http://adi-system.co.il/blog/portfolio-item/%D7%90%D7%A4%D7%9C%D7%99%D7%A7%D7%A6%D7%99%D7%99%D7%AA-waze-%D7%9E%D7%91%D7%99%D7%AA-%D7%90-%D7%93-%D7%99-%D7%9E%D7%A2%D7%A8%D7%9B%D7%95%D7%AA/

איזה מודם סוללרי הם שמים ואיך הם מתקינים עליו windows ce חרשתי על האינטרנט לא מצאתי תשובה .. מישהו יודע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את הקנווד דגם 5025, שזה אותו הדבר מבחינת היכולות, רק בגודל מסך קטן יותר. לדעתי, ניתן להשיג את המכשיר הזה בחצי מהמחיר שציינת אצל המשווקים המורשים שמופיעים באתר שלהם.

על פי הידוע לי, ניתן לבצע שיקוף מסך ע"י כבל (hdmi) שמתחבר למולטימדיה מאחורה. זו הצורה היחידה.

ברכישה נאמר לי שתהיה בעיה בשיקוף מסך עם מכשירי lg, אבל בסמסונג זה יעבוד מצוין. כך גם ראיתי בסרטונים בשעתו. אני אישית לא משתמש בשיקוף מסך.

לא שמעתי ולא ראיתי ברשת מידע על כך שניתן להפוך את המערכת לאנדרואיד או להתקין וויז. לפי מה שהבנתי, מה שהם כותבים באתר, זה פיתוח שלהם, ולא נראה לי שזה יתאים לקנווד. בנוסף, אין כניסת סים שם בכלל. אולי הם שמים מודם סלולרי במקום כניסת הusb? צריך לבדוק יותר לעומק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הדגם של המערכת של הפיוניר ?,

והאם יכלת לשלוט על הטלפון דרך המולטימדיה ?

והפעלת את זה דרך SlimPort ? או MHL ?

אני בעיקרון צריך את זה בשביל WAZE ..ולעוד צרכים נוספים

דגם של פיוניר שלי זה 8500. הפעלתי עם SlimPort עבור WAZE ומייד ירדתי מזה בגלל הבדל באיכות המסכים!!!!

לשיכולך. לפני קנייה תבדוק אם זה מתאים. שב ברכב באור יום ותחשוב האם אתה רוצה לראות WAZE במסך כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...