Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה AM5 או יונדאי I10 1.25 הדגם המפואר

vip6
שימו לב! השרשור הזה בן 3236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב.

מבקש יעוץ לגביי מה עדיף מבין שני הרכבים שאמור לשמש כרכב שני במשפחה.

המחיר שלהם כמעט זהה כיום מה יותר ממולץ ומי שומר יותר על הערך שלו...

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיביזה זריזה יותר, תא מטען גדול יותר, היונדאי מאובזרת יותר ועם מכלולים אמינים יותר, אם זה רכב שני הייתי הולך על היונדאי.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא אם זה רכב שני הייתי לוקח את האיביזה. האמינות לא משהו אבל אין בעיה שתשב יום- יומיים במוסך פה ושם. כשהכל עובד בה היא עדיפה ברוב הפרמטרים. לגבי שמירת ערך .. אני לא הייתי נוגע באיביזה מחוץ לאחריות אז זו שאלה קשה. לדעתי המוניטין יגרום לירידת ערך גדולה יותר.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה שיש פה ושם במוסך? אהבתי.

פשוט ברכב חדש לא אמורים להיות במוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי שמירת ערך .. אני לא הייתי נוגע באיביזה מחוץ לאחריות אז זו שאלה קשה. לדעתי המוניטין יגרום לירידת ערך גדולה יותר.

למרבה הפלא סיאט איביזה שומרת על ערכה לא רע בכלל והיא גם אחת המכוניות המבוקשות כמשומשות (על פי לוח יד 2)

רכב שלא נמכר לציי רכב בדרך כלל שומר על ערכו טוב יותר, היונדאי נמכרת בכמויות גדולות לציי רכב ובעוד 3-4 שנים הרכבים הללו יפלטו לשוק.

Citroen Cactus Pure Tech 110 S&S manual gear 2017

Subaru XV 1.6 Lineartronic Auto 2015

[h=2][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיביזה גדולה, חזקה ומרווחת הרבה יותר וקח בחשבון את ההבדלים בצריכת הדלק. היונדאי עושה 6-8 קמ"ל. זה כמו של ג'יפ V8. בפורום אין אזכורים לבעיות אמנות של האיביזה והיא להיט ויש אותה ללא מעט חברים אז קח את ההפחדות בערבון מוגבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בשישי האחרון בסיאט בשביל רכב לאחי. הוא התעניין גם כן ב AM5.

אז אין רכבים במלאי וגם לא יהיה יותר. הדגם הבא שיגיע, זה מתיחת פנים.

אנחנו רצינו לקנות את הרכב שבאולם תצוגה ומכרו אותו כחצי שעה לפני שהגענו.

הדגם הבא עשוי להגיע בספטמבר או בסוף שנה, תחילת שנה הבאה. לפי דעתי לא יהיה (לפחות בהתחלה) את המחיר הזה. מה שכן יביאו את דור 2 של 1.2tsi. אולי גם נראה את ה 1.4tsi 150hp

Seat Leon FR Mk3 1.8TSI DSG 2015

Skoda Fabia Mk1 1.4 16v 2005 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיביזה גדולה' date=' חזקה ומרווחת הרבה יותר וקח בחשבון את ההבדלים בצריכת הדלק. היונדאי עושה 6-8 קמ"ל. זה כמו של ג'יפ V8. בפורום אין אזכורים לבעיות אמנות של האיביזה והיא להיט ויש אותה ללא מעט חברים אז קח את ההפחדות בערבון מוגבל.[/quote']

קח גם בעירבון מוגבל את הצריכה של 6-8 קמ לליטר.

שכן חוץ מאותו שירשור בפורום לא דווח על צריכה כזאת לא של הפיקנטו ולא של היונדאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'מפיון עשו לך טובה. לך תקנה את היונדאי. גם יותר זולה לאחזקה גם אחריות יותר טובה. לפחות לא תצטרך להשתתף בתביעות ייצוגיות.

דרך אגב אחזקה לא מתבטאת רק בטיפולים. יכול להיות מקרה דמיוני לחלוטין שבו סדקת פנס רוורס. חנייה לא זהירה... נחש איפה יעלה פנס חלופי יותר ?

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...