Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהירות בכביש 6

שימו לב! השרשור הזה בן 3229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

יש לי כמה שאלות בנוגע למהירות בכביש 6:

מה המהירות המקסימאלית המותרת בכביש 6? בחיפושים בנושא אני רואה שבמרץ 2014 חתם ישראל כץ על תקנה לעלות את המהירות ל 120 קמ"ש בחודשים הקרובים. אבל אני לא מוצא הסמכה לזה שזה באמת התבצע.

האם יש שוטרים נייחים שמצלמים בכביש 6? ככל הידוע לי שוטרים שיושבים בתוך מכונית ומודדים מהירות זה רק בעזרת ממל"ז, ואין ממל"ז שמצלם, אם שוטר תופס עם ממל"ז הוא צריך לתת דו"ח ביד, זה נכון?

מה המהירות שממנה ומעלה שוטרים נותנים דוחות בכביש 6? שמעתי שמועה שהמשטרה מתעסקת ידנית רק בעברות שמעל 40 קמ"ש מעל המותר, העם זה נכון?

אני יודע שזו אולי נושא בנאלי, אבל אני לא מצליח למצא מידע חד משמעי בנושא זה בחיפושים בגוגל.

וגם המידע שמצאתי הוא בן שנתיים ומעלה כך שבדרך כלל הוא כבר לא רלוואנטי.

בתודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

110 קמ"ש,ההעלאה עוד לא התבצעה.

יש שוטרים נייחים עם ממל"ז והם נותנים דו"ח ביד.

מה המהירות ממנה נותנים דו"ח? המהירות הממוצעת שם היא בערך 120-130 קמ"ש והשוטרים לא מחלקים דוחות על זה,אני מאמין שמעבר לכך כבר יתנו דו"ח.

לגבי השמועה ששמעת,אני לא מכיר ואני מכיר אנשים שקיבלו דו"ח ביד על פחות.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

110 קמ"ש.

היה שרשור בפורום לפני מספר שבועות בודדים, שבו פורטו כל המהירויות המתאימות בכבישים שאינם עירוניים. ממליץ לחפש היטב.

עריכה: אריק הקדים אותי :)

בלילות יש גם דבורות, מומלץ להיזהר ולרכוש ולנטיין אם אתה מרבה לנסוע בכביש 6 בשעות שהוא כמעט ריק.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על כל התשובות

יש לי ולנטיין (וציטה) ולזר אותי שוטר בכביש 6, אני יודע בגלל הולנטיין, בלמתי מיד כששמעתי אותה מצפצפת, השוטר לא עצר אותי, גם לא נסעתי מאד מהר. (ומאחורי נסעה מכונית באותה המהירות כמו שלי).

ככל שידוע לי אם זה שוטר עם מכשיר ביד אז זה ממל"ז ואם הוא לא עצר אז אין דו"ח נכון?

אין איזה משהו חדש שאני לא מכיר?

מה שהאני לא מבין זה שהמרחק שבו הוא לזר אותי היה מאד קרוב (הוא הופיע בהפתעה גמורה מעבר לגבע ממש מולי), גם אם הייתי נוסע 90 לא נראה לי היה לו מספיק זמן לצאת מהאותו ולעצור אותי.

האמת כבר הרבה מאד זמן שלא ראיתי שוטר עם ממל"ז (מאז הפריסה של המצלמות הנייחות) וקצת נהייתי שאנן ולא עידכנתי את הציטה הרבה זמן.

עריכה אחרונה על ידי מיקס
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרת הוא לא עצר אותך כי לא היית מספיק מהיר,

אם יעצרו כל אחד על 125 יעצרו שם חצי מהנהגים...

תודה על כל התשובות

יש לי ולנטיין (וציטה) ולזר אותי שוטר בכביש 6, אני יודע בגלל הולנטיין, בלמתי מיד כששמעתי אותה מצפצפת, השוטר לא עצר אותי, גם לא נסעתי מאד מהר. (ומאחורי נסעה מכונית באותה המהירות כמו שלי).

ככל שידוע לי אם זה שוטר עם מכשיר ביד אז זה ממל"ז ואם הוא לא עצר אז אין דו"ח נכון?

אין איזה משהו חדש שאני לא מכיר?

מה שהאני לא מבין זה שהמרחק שבו הוא לזר אותי היה מאד קרוב (הוא הופיע בהפתעה גמורה מעבר לגבע ממש מולי), גם אם הייתי נוסע 90 לא נראה לי היה לו מספיק זמן לצאת מהאותו ולעצור אותי.

האמת כבר הרבה מאד זמן שלא ראיתי שוטר עם ממל"ז (מאז הפריסה של המצלמות הנייחות) וקצת נהייתי שאנן ולא עידכנתי את הציטה הרבה זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על כל התשובות

לרוב הם עובדים כצוות, אותו שוטר ש"לוזר" אותך הוא לא זה שעוצר אותך, הוא מודיע לשוטרים שנמצאים בהמשך לעצור אותו ואז מגיע אליך עם המכשיר כדי להראות לך את המהירות שלך ולרשום לך את הדו"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שידוע לי מחבר שמתנדב במשטרת התנועה, מה שמעניין את המשטרה הם אלה שנוהגים לפחות 41 קמ"ש מעל המותר, שכן אז כבר מדובר במשפט ללא ברירת קנס. בגלל שיש להוריד 5 קמ"ש, משמעות הדבר היא שמ-156 קמ"ש מתחילה האכיפה בפועל.

במילים פשוטות - עד 155 כנראה שלא יתעסקו איתך. כמובן שאתה גם יכול באותה מידה ליפול על שוטר שטרם השלים את המכסה היומית שלו ולכן הוא יעצור אותך גם כשתסע 140, ולכן אין לראות בדברים הנ"ל משום המלצה או עידוד לעבור על החוק.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לפותח האשכול:

באיזה קטע נסעת? כי המהירות המותרת בתוך המנהרה למשל היא 100,

גם באתרי עבודה המהירות המותרת משתנה בהתאם לתנאי הדרך והתימרור.

בקשר למשטרת התנועה,

אני יודע על ג'טה אחת עם מולטנובה על הדשבורד ומכוונת ל-140 קמ"ש.

multanova-car-9.jpg

סעו בזהירות.

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...