Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום חודש ראשון ו2000 קילומטר מאזדה 3 ספיריט.

turbo2000
שימו לב! השרשור הזה בן 2873 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עבר החודש הראשון וה2000 קילומטרים שעברו הרצה כמו שצריך.(לא עברתי את ה3 אלף טורים ולא לחצתי יותר מדיי על הגז.)

נתחיל מהאיבזור:הדגם הזה נותן הרבה לדעתי,בקרת שיוט עם מגביל מהירות,חיישני רוורס+מצלמה,קסנון מקורי עם לדים+מנגנון הפנייה בסיבוב,מראה נגד סינוור,חיישני לחץ אוויר,בקרת אקלים,הנעה בכפתור,מערכת לבלימה אוטומטית עד 30 קמ"ש,מערכת עצור סע,פדלים להעברת הילוכים מאחורי ההגה,מערכת התראה לסטייה מהנתיב,מסך מולטימדיה בעיברית עם GPS נוח לתפעול+ג'ויסטיק ליד בלם היד לשליטה בזמן נסיעה,פיצ'ר נחמד מאד,גלגלי מגניזיום 18 אינצ' ועוד תוספות שאני עדיין קורא עליהם בספר

8),

פנים הרכב:לרכב יש מראה וקו נקי עם איכות חומרים טובה מאד,רוב המקומות שהיד נגישה אליו יש תחושה נעימה, בחלק התחתון ובמקומות נסתרים,הפלסטיקה פשוטה.לוח המחוונים קריא ונוח וגם יפה.

נוחות

המושבים עצמם טובים וגם גדולי משקל יכולים להרגיש בנוח,לעומת זאת במושב האחורי צפוף,אומנם לא כמו מאזדה 3 הקודמת,בהחלט יש שיפור אבל עדיין צפוף,אני בגובה 1.80 וכשישבתי מאחור לא היה לי הרבה מקום לכן המושב האחורי מתאים ל2 מבוגרים וילד צנום!

נוחות הנסיעה טובה והפתיעה אותי אחריי שירדתי מבאר שבע לים המלח ומשם המשכנו לאילת,לא יצאתי עם כאבי גב אחריי הנסיעות הארוכות הללו,ציפיתי שעם גלגלי 18 זה יפגע בנוחות הנסיעה אבל בסכהכל הפתיע אותי לטובה,יש רעשי רוח מעל 100 קמ"ש,אם אני מדליק מוזיקה אז רעש הרוח נעלם.מערכת המוזיקה לדעתי ממש טובה אני לא יודע של איזה חברה זה אבל נשמע טוב וכיף להפעיל מוזיקה על ווליום גבוה.

תוספת שהוספתי לרכב וכניראה שיותר מזה אני לא אוסיף כי גם ככה הרכב מאובזר לגמרי , השחרת חלונות כל האוטו חוץ משמשה קדמית,20 אחוז בשמשה אחורית ו35 אחוז בצדדים,מראה יפה עדין ולא אגרסיבי.

עכשיו צריכת הדלק,בתוך העיר נסעתי עם פול טנק עד שנדלק הנורה הלכתי לתדלק ומילאתי עד הסוף,נכנסו לי 42 ליטרים,(51 ליטר יש לרכב) 462 קילומטר,עירוני בלבד,אני לא מסתכל על הממוצע במחשב דרך כי הוא אופטימי מדיי.קיצור,בתוך העיר יוצא 11 קילומטר לליטר עם מזגן בלבד.אני מאמין שבלי מזגן אז בכלל הצריכה תרד,

מחוץ לעיר הצריכה נעה בין 16 ל18 קילומטר,תלוי במהירות ובכביש,בנסיעה רגועה הרכב יצרוך קצת דלק,בנסיעה במהירות גבוהה,הצריכה תרד ל15-16 קילומטר אפילו 14,תלוי כמה הרגל כבדה על הגז.

אני מקווה שלא חפרתי יותר מדיי ושנהנתם מהסיכום שלי,מצטער אם ביטאתי את עצמי לא נכון אני לא הכי טוב בלספר סיפור

:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אחרי נהיגה במספר כלי רכב, אם הייתי צריך לקנות היום רכב משפחתי, זו היתה המאזדה 3 2.0.

הרכב עושה את העבודה בצורה מצויינת, יש כוח, החלפת הילוכים מהירה, שפע אבזור. ואין את בעיות האמינות שכל כך נפוצות אצל המתחרות הגרמניות (DSG).

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(אתה מוזמן להגיע לראות את המאזדה 6 מודל 2003 שלי עושה צריכה דומה .

מרכב בשנת 2015 אפשר לצפות ליותר.)

קשה לי מאד להאמין שרכב בן 12 שנים עם מנוע גדול וגיר מיושן צורך באופן דומה,גם מכיוון שהיו לנו במשפחה 2 מאזדות כאלה אחת משנת 2004 ואחת 2006 ושניהם צרכו בממוצע ליטר ל9 קילומטר 90 אחוז בינעירוני.ולדעתי צריכת הדלק ברכב שלי לא פחות ממצויינת,זה מנוע 2 ליטר ועם מזגן שצורך ליטר אחד ל11 קילומטר,נתון מעולה בהשוואה לרכבים אחרים עם נתונים דומים צורכים לפחות 3-4 קילומטר פחות.

ליין מן

user-offline.png

החלפת ההילוכים דרך הפדלים מאד כיפית,וזה גם בטיחותי לדעתי כי לא צריך להוריד את היד לתיבת ההילוכים ולהעביר שם בטיפטרוניק,אתמול נסעתי שוב לים המלח הלוך חזור והשתמשתי בהחלפת הילוכים דרך הפדלים והאמת שנהניתי, כביש סדום,פיתולים והעברת הילוכים,רכב בהחלט מהנה לנהיגה.

עריכה אחרונה על ידי turbo2000
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני משתמש הרבה בהחלפת הילוכים(בתוך העיר) ומה שנוח זה שמוט נשאר על D ואתה מחליף הילוכים בעזרת קרניים שמאחורי ההגה.

Talbot Horizon->Seat Ibiza->Mazda 121->Toyota Yaris->Toyota corolla->Toyota Runx->Honda Civic--Mazda3 2.0 Spirit

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה - טוב לדעת כי זה שימושי ברכב.

תמיד יש לי פינה חיובית לדגם הנ"ל, לדעתי חבילה יפה וטובה.

תהנה בכייף.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(אתה מוזמן להגיע לראות את המאזדה 6 מודל 2003 שלי עושה צריכה דומה .

מרכב בשנת 2015 אפשר לצפות ליותר.)

קשה לי מאד להאמין שרכב בן 12 שנים עם מנוע גדול וגיר מיושן צורך באופן דומה,גם מכיוון שהיו לנו במשפחה 2 מאזדות כאלה אחת משנת 2004 ואחת 2006 ושניהם צרכו בממוצע ליטר ל9 קילומטר 90 אחוז בינעירוני.ולדעתי צריכת הדלק ברכב שלי לא פחות ממצויינת,זה מנוע 2 ליטר ועם מזגן שצורך ליטר אחד ל11 קילומטר,נתון מעולה בהשוואה לרכבים אחרים עם נתונים דומים צורכים לפחות 3-4 קילומטר פחות.

ליין מן

user-offline.png

החלפת ההילוכים דרך הפדלים מאד כיפית,וזה גם בטיחותי לדעתי כי לא צריך להוריד את היד לתיבת ההילוכים ולהעביר שם בטיפטרוניק,אתמול נסעתי שוב לים המלח הלוך חזור והשתמשתי בהחלפת הילוכים דרך הפדלים והאמת שנהניתי, כביש סדום,פיתולים והעברת הילוכים,רכב בהחלט מהנה לנהיגה.

הנתון המדוייק למאזדה שלי הוא 10.5 ק' לליטר...

אני מודה , אני נהג מאוד רגוע .

עדיין לדעתי 11 ק' לליטר עבור רכב חדש זה קצת גבוהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככלל מדידת צריכת דלק בנסיעה עירונית אינה ניתנת להשוואה.

בכל עיר או אזור מגורים תנאי עומס שונים.

הימצאות בעומסים חריגים גורמת לצריכת דלק גבוהה חד משמעית.

למדידה השוואת צריכת דלק מומלץ לקחת בחשבון אך ורק בתנאי נסיעה בכבישים בינעירוניים

בנסיעה במהירות בהתאם לחוק (בנסיעה מהירה צריכת הדלק גבוהה לאין שיעור).

תשומת לב שהרכב חדש ועוד לא ניפתח וצריכת הדלק אמורה להתשתפר בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאוטו הזה יש צריכת דלק מצויינת, מה אתם רוצים מהאוטו?

אני בכלל לא בטוח ש1.6 בעיר לא עושה 1:9 וזאת עושה 1:11 בעיר עם מזגן.

חוץ מזה אוטו נראה מעולה, מאובזר, כנראה יהיה אמין גם, אין ספק שזאת הבחירה שלי במידה והייתי יכול לרכוש אותה:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2873 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...