Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש יעוץ לגבי סווירלים וסימנים שומניים לאחר פוליש ופחחות וצבע

שימו לב! השרשור הזה בן 3240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר פחחות וצבע מלאים ב"אלעד שירותי רכב" הרכב נאסף עם גימור לא טוב הכולל סימני שפכטל, תפוזיות, נזילות וכו.

חזרתי אתמול לתיקונים שונים ובין היתר עשו שלייף סבון ופוליש.

הרכב יצא מכוסה כולו בסימנים שומניים וכמות גדולה של סווירלים.

הערתי על זה ובסוף התייאשתי מיום שלם של וויכוחים על התיקונים, כשלטענתם השריטות הקטנות האלה זה שטויות ועשינו לך עבודה ששום מוסך בארץ לא יכול לעשות.

DSC_0775.jpgDSC_0766.jpgDSC_0769.jpgDSC_0771.jpg

DSC_0777.jpg

השאלה היא מה אני עושה עם זה עכשיו?

פוליש חוזר?

או שווקס או אוטם יספיקו כדי להעלים את הרוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע איך כולם פה ממליצים על המוסך הזה. העבודה שהם עשו פשוט בושה. אפילו מוסך בשטחים שלוקח חצי מהכסף לא מגיע לרמת זילזול כזאת.

הסווירלים ממש לא חלשים, פוליש לא יעזור כאן צריך לפניו שלייף סבון נורמלי. בגלל שהצבע לא עבה במיוחד (להערכתי) זה כבר יכול לגרום נזק.

אני הייתי מתעקש על צביעה חוזרת או את הכסף חזרה.

תודה על הפוסט, לפחות נדע לא להתקרב לשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטוח שעשו פוליש?

לפני שממשיכים רצוי מאוד מאוד ++ לבדוק כמה לכה נשאר לך. עם זה ה"עבודה ששום מוסך בארץ לא יכול לעשות" אולי זה דבר טוב.

ממליץ לקחת את הרכב לדיטיילר נורמלי שיבדוק כמה לכה נשאר ואם אפשר בכלל לעשות פוליש.

הסימנים האלה נראים כמו שאריות של השלייף סבון, שאני לא יודע עם מה ואיך עשו אותו או את הפוליש אם נשארו כאלה סימנים.

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תת רמה של עבודה,ולפי התמונות הם ממש לא יודעים מה הם עושים.

גם אני צבעתי שם רכב והתאכזבתי לחלוטין מהעבודה החאפרית שעשו,לפחות את הפינישים עשיתי לבד.

מה שאפשר לעשות,זה פוליש מחדש לרכב ולהחזיק אצבעות שהם לא הורידו יותר מידי לכה.

לפי התמונות זה לא מהשלייף סבון,אלא פוליש לא נכון,כל הרכב הולוגרמות וסווירלים.

עריכה אחרונה על ידי ArikC

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר הרחוק אני המלצתי עליהם אולם לאחר הביקור האחרון שלי אצלם גם התאכזבתי קשות. שמתי אצלם 2 פגושים לצביעה. סחבו אותי שבוע שלם היום מחר ולבסוף צבעו בצורה חאפרית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מכוער ונוראי, יש שרשור המלצות לגבי החבר'ה הנ"ל, הייתי ממליץ להעביר את הפוסט לשם.

יש נטייה בפורום להמליץ "על עיוור" לפעמים, בנוגע לשלל אנשי מקצוע, המלצות שלפעמים לא מבוססות על כלום.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שאבין, למה בדיוק הלכת אליהם? לצביעה מחדש של כל הרכב? למה הכוונה בדיוק ב"תיקונים שונים"?

ניראה כאילו ששטפו לך את האוטו עם מטאטא אחרי שלא המתינו מספיק זמן בשביל לתת לצבע/שכבת לכה להתייבש במידה וצבעו חלק מסויים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על זה נאמר speechless :shock:

אם תצליח להחזיר חלק מהכסף (או את כולו, מה טוב)

אני הייתי הולך לעשות דיטיילינג אצל מישהו שמבין עניין, ואז מראה להם מה "שום מוסך בארץ לא יכול לעשות".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן לצביעה של כל הרכב.

היה צבע שחדר להמון מקומות שלא היה אמור להגיע אליהם בתא נוסעים, ג'אנטים וכו.

קליפסים שונים שלא הורכבו, גומיות שנקרעו ושפגע בהם צבע (וכמובן שעם זה לא עשו כלום) איזור קטן בפינה של מכסה מנוע וכנף שכנראה היה מכוסה עם משהו ולכן לא נצבע כלל, כל הדלתות של הרכב מלאות גלים (ולטענתם זה הכי טוב שאפשר ליישר, למרות שהיה רק דנטים מפתיחת דלתות ולא מעבר, חוץ מדלת אחת שבאמת הייתה חבוטה למדי), וסימני שפכטל, נזילות, ונקודות שונות ומרקם תפוזי שאלו היו אמורים להיעלם לאחר השלייף ופוליש.

זה מצחיק כי הלכתי אליהם רק בעקבות כל שרשור ההמלצות עליהם, שזה 7 עמודים שכולם רק המלצות טובות, לא מבין על מה ולמה.

החברה שם לא מפסיקים לשבח את עצמם ולהשתחצן ומוציאים רכב במצב כזה ולא מוכנים להודות שזה לא מתקבל, מתרצים ומצדיקים את עצמם בכל מחיר.

בכל מקרה אני באמת תוהה אם אפשר לעשות עוד פוליש כמו שצריך או שזה יהרוס את הלכה לגמרי ובמקרה הזה אני די אבוד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי היה ניסיון רע עם מוסך אחר:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?561523-%D7%A6%D7%91%D7%99%D7%A2%D7%AA-%D7%92%D7%92-%D7%9C%D7%90-%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%9C%D7%97%D7%AA-(-%D7%94%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%90%D7%97%D7%A8%D7%99-%D7%A6%D7%91%D7%A2-%D7%9B%D7%9C%D7%9C%D7%99)

אם אתה לא "אח של" או "חבר של" או כול פרוטקציה אחרת, זה מה שמקבל מי שמשלם במיטב כספו.

אני מקווה בשבילך שזה לפחות לא עלה לך הרבה כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי מספיק ניסיון עם פחחים וכבר מזמן הבנתי מה הרמה בארץ, שאם לא משלמים 10+ לבעלי מקצוע אמיתיים מקבלים חרא, אבל אז ראיתי את השרשור ותהיתי היתכן שעשרות אנשים מרוצים ללא סיבה? כן, כנראה שכן. או שהם לא מבינים מספיק ומרוצים מעבודה בינונית, או שהמוסך משקיע מתי שהוא רוצה ומחפף מתי שהוא רוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע שתתקשר למקום ותבקש לדבר עם הבעלים של המקום או מנהל המקום, כי עושה רושם שפוליש רציני על כל החלקים שצבעו ישפר את המצב משמעותית אבל זה ממש לא משהו שאתה אמור לעשות, שייקחו אחריות על הצביעה הגרועה/פיניש שהם עשו וידאגו לשמם הטוב.

לגבי איזורים שהצבע גלש אליהם [ג'אנטים לדוגמא] צריך לנסות לעבור עם מדלל צבע ומשם להמשיך אבל שוב, אתה לא אמור לבזבז את הזמן שלך על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...