Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה במציאת רכב לנסיעה יומית בין אשדוד לבת ים

amobiman
שימו לב! השרשור הזה בן 3228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

:cry:

אני צריך לנסוע מבת ים לאשדוד וחזרה 5 ימים בשבוע...

אני צריך רכב כבר שבוע הבא.

אני מאוד קצר בכסף אני מעדיף אחד במחיר של 20 אלף...

שיהיה חסכוני בדלק... וכמו כולם אני לא רוצה ללכת למוסכים כי אין לי את הכסף אקסטרא.

ואני לא רוצה לנסוע ברכבות ואוטובוסים..

אני מעוניין עדיין לרכוש רכב למרות הבעיה הכספית.

אני לא בקיא בכלל בסוגי רכבים מתאימים.

אבקש שתצמצמו לי לרשימה של 5 רכבים שעונים לדרישות שלי בבקשה..

תודה רבה..

עריכה אחרונה על ידי amobiman
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שהדרישות שלך מצומצמות אז זה כנראה יגמר בקניה של מיני

לא רשמת אם ידני או אוטומט ולכן אני ארשום עבור ידני

פיאט פנדה

סודוקו אלטו

סיטרואן c1/פיגו 107

שברולט ספארק

את השלושה האחרונות כנראה יהיה התפשרות על קילומטראז גבוה ולכן הן פחות מתאימות

והשתיים העליונות יהיו עם פשרות בשנתון מכיוון שהתקציב שלך קצת קטן בשביל סגמנט שהתחיל לפני 7 שנים בערך ועדיין שומר על מחירון גבוה לדגמים החדשים יחסית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.

רוצה אוטומט...

אם אנחנו כבר בנושא, חוץ מהאי נוחות שבשימוש בידני, האם יש ערך מוסף להחזיק ברכב ידני ?

פחות בעיות בגיר ? כי דווקא עם גיר ידני אני משחק כל הזמן עם המוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מעוניין בידני..

בדרך כלל אני מאלו ששורפים את האינטרנט חודשים עד שמחליט על מה הכי טוב.

אבל באמת שאין לי אנרגיה לזה הפעם, אני פשוט רוצה להיכנס שבוע הבא ולקנות אוטו וזהו.

זה לא טוב אני יודע אבל זה מה שאני מסוגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משמעות של בחירה באוטומט תוריד אותך לפחות שנה בשנתון עבור על רכב שתבחר וזה אומר גם קילומטראז ממוצע גבוה בשוק

הייתי שוקל שוב כי הרכבים האלה בעלי התיבה הידנית יכולים לצאת זולים במיוחד וגם יש הרבה בליסינג עם קילומטראז גבוה שבהנחה שתבדוק אותה טוב מאוד ותחזיק אותה מעט שנים אתה תהיה מרוצה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב אני הייתי הולך על הפנדה או הספארק ידני או אוטומט מכיוון שנראה לי שיהיה יותר קל לגמוא איתם קילומטרים

נ.ב. אף רכב מאלה שהצעתי לא אמור לנסוע ביותר מ130 אז אם יש תוכניות להגיע מהר מהמהירות המותרת( מקווה שלא) אז תשקול משפחתית ישנה עם 1600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב אני הייתי הולך על הפנדה או הספארק ידני או אוטומט מכיוון שנראה לי שיהיה יותר קל לגמוא איתם קילומטרים

נ.ב. אף רכב מאלה שהצעתי לא אמור לנסוע ביותר מ130 אז אם יש תוכניות להגיע מהר מהמהירות המותרת( מקווה שלא) אז תשקול משפחתית ישנה עם 1600

יהיה קשה עם מכוניות עם מנוע כזה להגיע ל-130 קמ"ש ?

אם כן אני אעדיף מנוע מעט יותר חזק.

את הספארק אני לא רוצה כי לא רוצה שברולט.

והפנדה לא מוצאת חן בעיניי חיצונית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קושי זה עניין יחסי

אבל המכוניות האלו לא נועדו לנסוע ב130-140 כי זה סלד נורא גבוה בשבילם בגלל המנוע הקטן והתיבה הקצרה

לדוגמא הספארק ידנית תשב ב140 על 4300 סלד בערך ולא רק שזה לא נעים הרעש זה גם לא מרגיש טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מקובל עלייך צריכת דלק של מנוע 1.5 אז חפש לעצמך קורולה ישנה עם 1.6 אפשר למצוא טובות בתקציב ועוד ישאר עודף לישור קו עדיף הקורולה כי למרות שהיא מכוערת (בעיני) ערסים לא מחבבים אותה ולכן רובן במצב נהדר

אם תמשיך לפסול על בסיס מראה כמו שפסלת את הפנדה המעולה תישאר עם הכסף עד סוף חייך כי בתקציב הנתון לא תמצא מכונית שתענה גם על צריכת דלק גם על אמינות גם על חלפים זולים וגם על יופי ולכן מומלץ לשקול לפני שתפסול את החיפוש אחר קורולה מטעמי יופי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל טויוטה הביטוח של הרכב יקר לפי מה שהבנתי.

ופיאט פנדה נניח נעזוב את המראה שלה, אוטו שבקושי סוחב 120 קמ"ש לא ממש נראה לי.

אני נוסע סביב 110 קמ"ש בכביש בין עירוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה שתקנה טיוטה ישנה לא תשים לה ביטוח מקיף גם יחסוך בהוצאות וגם החובה לא משתנה מרכב לרכב

מעבר לזה שוועד איך סוחב 120 אם אתה נוסע 110 היא תהיה חסכונית מאוד יחסית לקורולה הישנה והרבה יותר חדישה

זה אומר שברכב ישן לא תקבל בקרת יציבות ולפעמים גם abs ובפנדה בשנתון מספיק גבוה יהיה את שניהם

נסה את הפנדה לפני שאתה שולל כי היא אחלה רכב שבעולם עם עדיפות רצינית לגרסה הידנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...