Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה במערכת מולטימדיה תואם מקור בסיאטל איביזה

almor12
שימו לב! השרשור הזה בן 3237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צהריים טובים,

אחי רכש סיאט איביזה am5 לפני כשבוע עם מערכת מולטימדיה תואמת מקור דרך צ'מפיון , והכל עבד טוב ויפה עד לפני יומיים. המערכת נתקעת ומדי פעם המסך משחיר, ואין אפשרות לעשות שום דבר בה למרות שהמוסיקה עובדת ורצה תקין. הוא ניסה לכבות את המערכת ולהדליק אותה אבל עדיין מסך שחור. הדרך היחידה שהוא הצליח להפעיל אותה זה לכבות את הרכב ולהדליק שוב.

בנוסף ביציאת aux לא עובדת, לא משנה עם איזה כבל aux משתמשים עדיין אין שמע והמערכת לא מזהה את הטלפון/אייפוד.

לפי רדיו מילאנו הם טוענים שזה בעיה בכבל למרות שהוחלף כבר 3 כבלים שונים, שעובדים ברכבים אחרים.

אין לי מושג מה הדגם של המערכת כי לא כתוב כלום על המערכת, אבל בקטלוג של סיאט המערכת מופיעה כתואם מקור לסיאט איביזה.

דרך האגב למערכת מתחבר disk on key של חברת קורסייר בנפח 64GB.

אשמח לעזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי את אותו רכב אבל וגם לי הציעו את אותה מערכת, מדובר על זבל סיניולא יותר מזה ,

מערכת שבאיביי עולה לא יותר מ200 דולר, מולטימדיה תואמת סיאט OEM מחברות נורמליות עולות בסביבות ה-5000 ₪,

למזלי לא השתכנעתי והשארתי את המערכת המקורית.

בן דוד שלי שרכש יחד איתי את אותו רכב סובל מאותה מערכת מולטימדיה -והחליפו לו מערכת לזבל סיני אחר שגם הוא די צולע

אני מציע לך לפנות לסוכנות ולבקש זיכוי על המערכת ושיחזירו לך אתהמקורית,

אני לקחתי חיישני רוורס מרדיו מילאנו (המתקין של צ'מפיון) – טרטרואותי פעמיים למוסך והחיישנים עדיין מצפצפים סתם

הזמנתי חיישנים ב-50 ₪ באיביי והכל עובד פיקס. בקיצור הם מתקינים סחורהסוג ג' ברדיו מילאנו.

Seat IBIZA 2015 1.2 TSI DSG

Skoda OCTAVIA 2013 2.0 TDI DSG

Skoda CITIGO 2014 1.0 MPI ASG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...