Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביום תאונת דרכים

שימו לב! השרשור הזה בן 3234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

זהירות ארוך!

באחד מבקרי השבוע שעבר נסעתי לאחור בחניית הבית כשלפתע(לא ראיתי אך יש עד ראיה) התקרב הולך רגל כבן 50 לערך (שכן) לעבר החלק האחורי של הרכב ,הכה על מכסה תא המטען(את זה כן ראיתי) וטען שנפגע כולל צעקות ומאוחר יותר התפתלות מכאבים.(למרות שחישני הרברס העידו שיש עוד מרחק של קרוב למטר עד האוביקט(צפצופים קטועים מהירים).

בהתחלה הוא טען שכמעט דרסתי את כלבו לאחר מכן שכמעט עליתי עליו.(וש"המכה ששמעתי היא מהאגזוז")

מיותר לציין שלא נראו עליו כל סימני חבלה.

יצאתי מבוהל מהרכב והצעתי לו לקחת אותו לביה"ח או להזמין לו אמבולנס ולפחות שיראה רופא.כמובן שלא חשבתי בבהירות באותו רגע והנחתי שבכל זאת פגעתי בו בנקודת זמן מסוימת(למרות שנסיעתי לאחור היתה מאד איטית).

הוא סרב בתוקף.

באותו שלב ירדה בתו(הם היו צריכים לנסוע לאן שהוא) בעוד הוא מתפתל מכאבים(כך נראה)

אציין שהמקום בו הוא החל "להתפתל מכאבים" היה בערך כמה מטרים מהרכב מתחת לבניין ורק כאשר יצאתי מהרכב.

בסופו של דבר הוא "שיחרר" אותי ובתו הזמינה אמבולנס.

באותו ערב הגעתי לבקרו ובתו טענה שהוא ישן והוא מרגיש "לא משהו".

למרות הכל המקרה נראה לי אמין (כיוון שלא ראיתי את כל הסיטואציה) והנחתי שנחליף פרטים הוא יתבע את חברת הביטוח שלי ובכך יגמר הענין(אציין שיום למחרת הוא נראה והתנהג רגיל).

עד אשר אותו שכן שראה את המתרחש מחלון ביתו(עד ראיה) סיפר לשכנה אחרת את אשר אירע בדיוק.

(שאותו שכן נע לכיוון הרכב ולא ההיפך וכשהגיע נתן מכה).

מסתבר שהכל היה ביום אחד גדול(מכה על תא המטען צעקות הצגה זימון אמבולנס-הכל משחק אחד גדול)

בנוסף עד הראיה צילם בסמרטפון חלק מהסיטואציה בה נראה רכבי מלמעלה(מרפסת ביתו) באמצע החניה כאשר הולך הרגל נמצא תחת הבנין(שומעים אותו) במרחק של מספר מטרים מהרכב.

ברשותי הקלטה של אותה מישהי ששמעה את עד הראיה ותיארה בפירוט את אשר אירע.כמו כן ברשותי סרטוני הוידאו שצולמו.

דיווחתי על כך לסוכן הביטוח שלי בעל פה.

פרטים החלפתי עם הולך הרגל כיוון שכך מחייב החוק.

כרגע אני אוסף חומר ועדויות(נשארה עוד עדות אחת של עד הראיה ולמלא תצהיר)

מה הייתם עושים במצבי?

תודה,

וסליחה על החפירה.

ניצן

עריכה אחרונה על ידי nit_zan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבקש מהשכן שראה הכל שאם תזדקק יוכל לתת עדות.

אולי אפילו ממלא עמו מסמך ומחתים אותו, מן טופס מתן עדות.

יפה עשית שעדכנת את סוכן הביטוח שלך. כעת אין אלא להמתין ולאסוף עדויות.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

היצירתיות של אנשים מפתיעה בכל פעם מחדש. כנראה שטוב שיש לי מצלמה גם מאחורה.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה של תאונת דרכים, יש להודיע למשטרה.

במקרה כזה, על אחת כמה וכמה, יש לגשת לתחנת משטרה (לשכת תנועה או תחנתמשטרה בה נמצא חוקר תנועה) ולהודיע על המקרה. לתת עדות + להראות לשוטר את הסרטון.

לעדות קח איתך רישיון נהיגה + רישיון רכב + ביטוח. וכמובן הסרטון.

מאוד מומלץ לבדוק עם השכן (העד) האם הוא מוכן לתת עדות במשטרה על מהשהוא ראה.

אם כן – תציין אותו בתור עד למקרה.

אם אינו מוכן, תסביר את זה לשוטר.

סתם לידיעה : בעבר הייתה קיימת יחידת משטרה שטיפלה במקרים כאלו. אנילא יודע אם היחידה עדיין קיימת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה של תאונת דרכים, יש להודיע למשטרה.

במקרה כזה, על אחת כמה וכמה, יש לגשת לתחנת משטרה (לשכת תנועה או תחנתמשטרה בה נמצא חוקר תנועה) ולהודיע על המקרה. לתת עדות + להראות לשוטר את הסרטון.

לעדות קח איתך רישיון נהיגה + רישיון רכב + ביטוח. וכמובן הסרטון.

מאוד מומלץ לבדוק עם השכן (העד) האם הוא מוכן לתת עדות במשטרה על מהשהוא ראה.

אם כן – תציין אותו בתור עד למקרה.

אם אינו מוכן, תסביר את זה לשוטר.

סתם לידיעה : בעבר הייתה קיימת יחידת משטרה שטיפלה במקרים כאלו. אנילא יודע אם היחידה עדיין קיימת.

למרות הותק שלי בנהיגה(30 שנה) מעולם לא קרה לי מקרה דומה.

התאונה(פח) האחרונה בה הייתי מעורב היתה אי שם באלף הקודם.

הייתי מאד מבוהל ומבולבל באותם רגעים ולא הודעתי למשטרה.(גם כיוון שה"נפגע" סירב להתפנות או שאזמין לו אמבולנס).

האם דיווח למשטרה במקרים כגון אלו בדיעבד קביל?

האם עצם העובדה שלא הודעתי למשטרה באותו רגע עלול לשמש נגדי?

אגב אותו עד ראיה גר דלת מול ה"נפגע" ולמיטב הבנתי חושש להעיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הולך למשטרה להגיש תלונה.

עוד מעט הוא יבוא אליך בבקשה לסגור פיצויים בלי לערב משטרה.

זו שיטה מוכרת בת"א של הומלסים ש"נפגעים" ממך, ואז מישהו שמתואם איתם אבל נראה כאילו לא, קופץ ואומר שאתה אשם, והוא עד וכד', ואז מגיעה הדרישה לפיצויים במזומן.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 מסכים עם התגובה של DISCOTD5.

אינני יודע אם עצם זה שלא הודעת ישר – עלול לפגוע בך.

לעניות דעתי – לא.

לפי התיאור שכתבת, עושה רושם שגם אם היית מתקשר 100 ומדווח על התאונה –היתה מגיעה ניידת תנועה, מדווחת בקשר לבוחן על המצב וזהו. זה לא נראה מקרה חמור בובוחן תנועה היה מגיע למקום.

מירב הסיכויים שהשכן הנפגע כבר הגיע לתחנת משטרה כדי לדווח על התאונה(כדי לבטל תשלום עבור חדר מיון + אמבולנס). אז רצוי להקדים תרופה למכה, ולהגיע כמהשיותר מהר לחוקר תנועה כדי שהעניין לא יתפתח לרעתך.

לגבי העד – תסביר לחוקר את הסיטואציה. שהוא מפחד להעיד (האם הנפגעמוכר כעבריין ? או שהעד רוצה למנוע סכסוך שכנים ? אלו סיבות לגיטימיות ואין מה לעשות.) בכל מקרה – יש לך את הסרטון. אולי ישבסרטון גם חתימת תאריך ושעה, דבר שיתרום לאמינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאשתי היה מקרה דומה - איזו אשה שדפקה לה על הבגאז' בשעה שעמדה.

הודענו לסוכן הביטוח וכן הגשנו הודעה במשטרת התנועה, תוך הדגשה שהרכב לא היה בתנועה.

חלפו מאז לפחות 10 שנים, לא שמענו יותר מהמשטרה או מחברת הביטוח. יתכן שחברת הביטוח סגרה עסקה עם אותה אשה בלי לדווח לנו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיווחת לביטוח ? מעולה

עכשיו גש למשטרה עם החומרים שבידיך יחקרו אותך , ספר את סיפורך , וכנראה שבזה יסתיים הסיפור.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדווח למשטרה על תאונה עם נפגעים, (והמקרה שלך מוגדר כתאונה עם נפגעים) זו לא זכות. זו חובה. רוץ למשטרה ודווח על התאונה, אחרת אתה עלול להיות מסובך מעל לאוזניך.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים,

תודה רבה לכולכם על הייעוץ.

סיימתי לארגן את כל החומר.שלחתי הכל לחברת הביטוח.

כמו כן הייתי במשטרה ומסרתי דיווח.מסתבר שהם אינם מכירים מקרה כזה,משמע הוא לא העביר דיווח.

כנראה שאקרא לחקירה באגף התנועה ברחובות אלא אם כן יסגר התיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל דאגה. מניסיוני המר - המקרים האלה ממש לא מעניינים את המשטרה. אלא אם יש איזה חוקר תאונות שקיבל זריקת מרץ.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך המלצה חמה לפנות לתחנת משטרה לצורך מסירת עדות על המקרה עדיף שזה תהיה אתה ראשון ולא הוא מאחר והיה אמבולנס הוא בכל מצב יהיה חייב להגיש תלונה במשטרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...