Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה קלה, האם אני אשם ואם כם מהו הנזק המוערך

שימו לב! השרשור הזה בן 3230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב

לפני מספר ימים נסעתי ברחוב בעל שתי נתיבים וביצעתי חניה לשמאל (אחורה ושמאלה). הבחור שנסע מאחורי כנראה מיהר ולא ראה שאני מבצע חניה וניסה ונגענו אחד בשני. לאחר מכן הוא יצא בצעקות וטעם שזו אשמתי ושנגרם לו נזק בכך שהפגוש יצא מהמקום (מדובר ברכב עבודה פיאט דובלו) ושהוא רוצה כסף. האם התאונה היא באשמתי ? מצרף תמונה של הנזק ( לכאורה) אם אני אשם כמה להערכתכם הנזק שנגרם לו ?

fiat.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להוסיף איזה שרטוט כלשהו כדי שנוכל להבין את הסיטואציה?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני נתיבים בתוך עיר. אני נוסע בימין צפונה ומנסה לחנות אחורה. הוא מאחורי כנראה נסע מהר ולא ראה אותי חונה. בפניה עושים עיגול ימינה ושם כנראה נגעתי בו. לדעתי לא קרה לו נזק וזה כבר היה אבל אין באמת לי איך להוכיח. הוא רוצה 450 ש"ח לתקן הפגוש.... מה דעתכם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...