Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפגש רכב ראשון עד 35K לנסיעה יומית בין עירונית

chicka
שימו לב! השרשור הזה בן 3234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

מבקש ייעוץ בקניית רכב ראשון עד 35K שאמור לשמש לנסיעה בין עירונית יומית של 60 ק"מ על כביש החוף.

בגדול בגלל שאני גר בת"א, מטעמי חנייה אני מעדיף סופר מיני\אוטו קטן, בטוח שלא משפחתית.

ידני או אוטומט זה לא באמת משנה, מה גם שאני טיפה נוטה לידני בגלל ההנאה :) כמובן שאם תגידו לי פה שעדיף לי אוטומט בשביל סחירות עתידית (כמה שאפשר בסכומים האלה) אקח אוטו.

כמובן שעדיף כמה שיותר חסכוני ונוח ואמין שמה שמנחה את ההחלטה היא גם תמורה למחיר.

חשבתי בהתחלה בכלל ללכת על הגטס באיזור ה20, אבל וויתרתי בגלל הצריכת דלק.

כרגע אני ממש מסתכל על הפונטו איבו/גרנדה באיזור ה 30 אבל טיפה מתלבט בעקבות הגיר הרובוטי והמחיר הגבוהה של האיבו הידנית (לפי מה שראיתי ביד 2).

יש למישהו רעיון או המלצה?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה למצוא סיריון שמורה מהשנתונים הראשונים שלה, או שתלך על הגטס (הדגמים החדשים עם ה 1.4) שהם עם שיפור בצריכת הדלק.

אם לא אכפת לך ידני - לך על הפונטו גרנדה. חסכונית ומומלצת. תנסה למצוא את המנוע 1.4 ולא 1.25.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה :)

כמה הצריכת דלק של הגטס 1.4 בערך?

ואם אני הולך כבר על הפונטו, לא שווה לי לזרורק עוד כמה שקלים וללכת על האיבו? העדיפות פה היא בגלל האמינות של הגיר הידני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי בודק שתי אופציות: פיאט פנדה ופיז'ו 107/סיטרואן C1 (הן מכונית זהה לחלוטין) ידניות.

בפנדה בקושי נסעתי, בסיטרואן יצא לי לנהוג לא מעט, כולל נהיגות בינעירוניות ארוכות.

הן בהחלט עומדות במשימה ואין מה לחשוש מהגודל, שהוא יתרון עצום בעיר, שלא לומר תענוג.

חסכוניות ומהנות לנהיגה.

חסכוניות בדלק, זולות בטיפולים ואמינות.

לפיאט יתרון בדמות תא נוסעים ומטען מרווחים יותר עם יכולת להסיע 3 נוסעים מאחור.

בסיטרואן מותר לקחת רק 2 מאחור, אך מציעה איבזור בטיחות עדיף בהרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי בודק שתי אופציות: פיאט פנדה ופיז'ו 107/סיטרואן C1 (הן מכונית זהה לחלוטין) ידניות.

בפנדה בקושי נסעתי, בסיטרואן יצא לי לנהוג לא מעט, כולל נהיגות בינעירוניות ארוכות.

הן בהחלט עומדות במשימה ואין מה לחשוש מהגודל, שהוא יתרון עצום בעיר, שלא לומר תענוג.

חסכוניות ומהנות לנהיגה.

חסכוניות בדלק, זולות בטיפולים ואמינות.

לפיאט יתרון בדמות תא נוסעים ומטען מרווחים יותר עם יכולת להסיע 3 נוסעים מאחור.

בסיטרואן מותר לקחת רק 2 מאחור, אך מציעה איבזור בטיחות עדיף בהרבה.

תודה על התגובה. כבר נסעתי ב 107 והיא אכן ממש מהנה, הבעיה היא שאני 1.90, וזה היה די דחוק.. :\

אני באמת חושב על הפונטו, מה אתה אומר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי בסוויץ' פנדה 2012 ידנית עם מנוע טווין אייר(2 צילינדרים טורבו), אולי זה יעניין אותך.

אמור ליהיות חסכוני + מהנה קצת יותר.

https://switch.co.il/cars/fiat/panda/2012/2126.html

ראיתי עכשיו שהיא מופיע גם בYAD2 (מס' מודעה: 41827310), חפש שם ואולי תדבר עם המוכר .

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...