Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בקניית רכב חדש מיני \ קומפקטית חדשה תקציב 120K +-

rmenashe
שימו לב! השרשור הזה בן 3244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש לקנות רכב מיני \ קומפקטית חדשה, לרוב הנסיעות בתוך העיר, למעט פעם-פעמיים בשבוע מחוץ לעיר.

הפייבוריטית שלי לבנתיים זו הפולו, יש לכם אולי רכבים נוספים מומלצים בקטגוריה שאוכל לבדוק אותם? אני בן 30, וכרגע ללא ילדים.

התקציב הוא 120K +-, והפרמטרים החשובים שהרכב יהיה בטיחותי, חסכוני, תחזוקה סבירה, עדיפות לרכבים עד 4 מטר..מטעמי חניה...:lol:

לבנתיים בדקתי את אאודי A1, למרות שהיא יותר יקרה אבל היא גם לא רלוונטית, לא כל כך אהבתי את הרכב מבפנים.

תודה!

עריכה אחרונה על ידי rmenashe
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לך לבדוק את המזדה 2 החדשה,בגירסה המאובזרת לא ניראית כמו השאר,לפי התמונות והוידיאו הפולו די מחווירה לידה.

מה גם שאמינות פה מוכחת למרות שיש פה גיר חדש של 6 הילוכים הוא עדיין פלנטרי פשוט.

המזדה גם מאובזרת יותר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאזדה 2 החדשה אכן מרשימה , אבל עבור סופר מיני מדובר בתג מחיר גבוהה מאוד , חבל כי עם תג מחיר שפוי יותר היא יכלה להיות להיט לדעתי .

מעניין אותי מאוד לראות איך השוק הישראלי יגיב אליה ,מצד אחד כאמור , היא מאוד יפה ומרשימה אבל המחיר שלה לא רחוק ממשפחתית אמיתית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירה של מאזדה יקר אבל לא משמעותית. ההבדל בינה ובין הפאביה למשל זה עוד 6-5K לאותה רמת אבזור, וכשאתה קונה רכב 100K זה לא בהכרח מהותי. לרשימת ההתלבטויות הייתי מוסיף את 208 המחודשת שתגיע בערך בעוד חודש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאזדה 2 המאובזרת ביותר מתומחרת בדיוק כמו הפולו המאובזרת.

לפולו יש יתרון בגג פנורמי בעוד למאזדה יש רשימה הרבה יותר ארוכה של איבזור.

אם האיבזור פחות מעניין, יש גם את גרסת הדיינמיק שעדיין מאובזרת בצורה נדיבה יותר מהפולו וזולה ממנה בכ-9K ש"ח.

אבל המאזדה לא מציעה מנוע קטן ומוגדש, הכל שאלה של העדפה אישית של פות"ש.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירה של מאזדה יקר אבל לא משמעותית. ההבדל בינה ובין הפאביה למשל זה עוד 6-5K לאותה רמת אבזור, וכשאתה קונה רכב 100K זה לא בהכרח מהותי. לרשימת ההתלבטויות הייתי מוסיף את 208 המחודשת שתגיע בערך בעוד חודש.

לדעתי הדגם הבסיסי של מאזדה 2 (שעולה 100K) מיותר בקטע מוזר ,הדיינמיק שמאובזר בהרבה יותר, עולה רק 6K יותר , ולדעתי הוא זה שבאמת מייצג את מחיר הבסיס לרכב.

איך שלא תסתכל על זה 106K למיני זה הרבה מידי , ו114.5K עובר הדגם המאובזר ביותר זה בככל מוגזם .

לדעתי תהיה להם בעיה, מאחר ותג המחיר ייגרום לרכב ליפול בין הלקוחות , הרכב לא ידבר ללקוח עם התקציב הנמוך , והלקוח עם התקציב הגדול יותר כבר ילך על מאזדה 3.

עריכה אחרונה על ידי winnerm
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל הקבוצה יש גרסאות בסיס במחיר נמוך שמיועדות לליסינג. בפאביה זה מתחיל ב-95K ובמאזדה 2 ב-100K, וברור לכולם שכל לקוח פרטי יוסיף את ה-5-6K כדי לקבל את הדגם המאובזר יותר. מסכים שהמחיר יקר עבור סופר מיני, אבל זה פחות או יותר המחיר אצל כל המתחרות. ובאופן נקודתי, מאזדה 2 מתומחרת בדומה לפולו וליאריס ומאובזרת מהן, כולל מהפאביה, בכל רמת אבזור.

לא נהגתי במאזדה 2 אבל נראה לי שהיתרון של פולו/פאביה נמצא רק במנוע ובתחושת הזריזות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והלקוח עם התקציב הגדול יותר כבר ילך על מאזדה 3.

אתה מודע לעובדה שבשביל מאזדה 3 קומפורט צריך להוסיף עוד כמעט 20K, נכון?

אל תשכח שיש גם אנשים שמחפשים את הסגמנט הקטן יותר (אגב, סופר מיני ולא מיני) כי אין להם צורך בכל הגודל הזה (למשל פות"ש).

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודע בהחלט , אבל לעניות דעתי חלק לא קטן ממי שקונה מכוניות סופר מיני קונה אותם בגלל המחיר ופחות הסגמנט , ככה שכמו שאמרתי , אני רואה כאן בעיה למאזדה 2 שתג המחיר שלה יושב בין 2 הסגמנטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המאזדה 2 אכן תגיד להנחה של 10% דרך הליסינג, היא נשמעת דיל טוב

civil_engine , למה זה משנה אם הוא נשאר אם הרכב שנתיים או 5 ? , למה לא לקנות רכב עם 0 ק"מ דרך ליסינג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מכניס לשיקולים את הקיה סיד. אמנם לא נסעתי עליה בעצמי אבל שמעתי עליה ביקורות טובות מחבר לעבודה שמרוצה ממנה.. שמעתי אותו חופר הרבה אבל מה שאני זוכר זה שהיא 5 כוכבי בטיחות ושהרכב לא רואה מוסך..

אגב, אף פעם לא הבנתי את הקטע של אאודי או פולו שאתה משלם על המותג עצמו הרבה יותר מבחברות אחרות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...