Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בנושא רכישת צמיגים לטויוטה קורולה 2008

שימו לב! השרשור הזה בן 3240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

בבעלותי טויוטה קורולה 2008 gli, הגיע הזמן להחליף את הצמיגים ועל כן רציתי להתייעץ פה.

מאחורה היא נועלת זוג גודייר אקסלנס (מהדגם שאיתו יוצא הרכב מן המפעל) אחד חדש, והשני יבש ובלוי לחלוטין. מקדימה נועלת זוג של חברה שאיני זוכר את שמה אבל אלו צמיגים נוראיים לחלוטין, מחליקים מכל טיפת מים מרחק הבלימה גם הוא נוראי, אין מה לדבר על אחיזה.

כך שלמעשה למדתי איך לנהוג עם הרכב בזהירות יתרה בשנה האחרונה שהוא אצלי.

הדרישות שלי מהצמיג הן בראש ובראשונה בלאי כמה שיותר ארוך, לאחר מכן צריכת דלק ומרחק הבלימה. אני ממש לא נוהג עם האוטו בצורה שמתקרבת לגבולות האחיזה שלו, כך שאין סיבה להשקיע כסף נוסף בצמיגים שנועדו לנהיגה אגרסיבית יותר.

קראתי על צמיגי קונטיננטל אקו, וגם קיבלתי המלצה לצמיגי טויו ne02, או שבעצם כדאי לי לשים את דגם הצמיג המקורי שאיתו יצא הרכב משערי המפעל?

בכל מקרה אני מבולבל לחלוטין, אשמח לחוות דעת ולהמלצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי ,

אני ירון מITIRE.CO.IL קניית צמיגים באינטרנט.

אנחנו היבואנים של צמיגי GOODYEAR ושאר מותגי הבת שלהם.

ניתן באתר להזמין צמיגים בצורה מהירה ובטוחה והכי חשוב בלי טרטורים ואפילו מהסלולר,לקבוע את זמן ומקום ההתקנה ורק להגיע ולהתקין.

אם אתה מרוצה מהאקסלנס תוכל לרכוש תוכל לרכוש אותם און ליין ובהטבה מיוחדת בלעדית לחברי "קארפורום" :

שובר 5% הנחה* ! על כל מידות הצמיגים ! על כל מותגי הצמיגים באתר! על כל כמות!

(*שווי מינימלי של 100 ₪ הנחה על מידות בקוטר 15" ו 16"

*ההנחה מותנת בקבלת מספר קופון בפרטי)

http://www.itire.co.il/catalog.php?id=1119

תוכל לפנות אליי בפרטי או ישירות לטלפון שמופיע בצד העליון שמאלי של האתר לפרטים נוספים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב,

באתר טייר-קלאב תוכל למצוא מגוון רחב של דגמים במידה זו.

אם אתה מחפש עלות צמיג לא גבוהה מידי עם תמורה מעולה למחיר, אני ממליץ לך על הפאלקן ZE-914.

צמיג טורינג "ירוק", בעל אורך חיים גבוה, חסכוני בדלק המעניק ביצועים מעולים גם בכביש רטוב.

עלות הצמיג הינה 326 ש"ח הכוללים הכל - התקנה, איזון ומע"מ.

בנוסף, על כל זוג צמיגים תקבל מתנה 100 ש"ח לקניות ברשתות קבוצת FOX.

המחיר והמבצע תקפים כמובן להזמנה דרך אתר האינטרנט או המוקד הטלפוני.

אם יש לך עוד שאלות, אשמח לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...