Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה מצלמת רוורס + כבר RCA

elhai
שימו לב! השרשור הזה בן 1940 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי מערכת מולטימדיה תואמת מקור מאזדה 3 2010 ורציתי לדעת כמה דברים

במצלמה רוורס יש שתי חוטים אדומים קצרים אני לא יודע איפה לחבר

http://i60.tinypic.com/bfmfs1.jpg

מה שמסומן 1 ו 2 הבנתי שאחד מהם זה לאור של הרוורס +

שאלה שנייה שפירקתי את המערכת הישנה היה 3 חיבורים

אנטנה, מה שמספק זרם ועוד אחד של הכבל AUX תצוגה למעלה וכו

היה חסר לי חיבור אחד שאני מאוד מעדיף שיהיה

זה http://i.imgur.com/eskyC0t.jpg

הוא מנותק בנתיים אני לא יודע איך לחפש כבל כזה שיוצא ממנו RCA

השמח לעזרה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המצלמת רוורס, חוט 1. ( לפי התמונה ) אתה מחבר ל + של האור רוורס ברכב, ואת החוט השני אתה מחבר למערכת לא זוכר את הצבע, אבל זה אמור להקפיץ את המסך שלך למצלמת רוורס ברגע שמשלבים R.

Peugeot 308 GTi By Peugeot Sport 2018

Ex- Peugeot 208 GTi 2013 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המצלמת רוורס, חוט 1. ( לפי התמונה ) אתה מחבר ל + של האור רוורס ברכב, ואת החוט השני אתה מחבר למערכת לא זוכר את הצבע, אבל זה אמור להקפיץ את המסך שלך למצלמת רוורס ברגע שמשלבים R.

אבל איפה יש חיבור כזה במערכת זה חוט לא חיבור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מחבר את הוידאו של המצלמה לכניסת וידאו במולטימדיה. ונוסף אמור לצאת עוד חוט שאליו את מחבר יחד עם Video.

backup+camera.jpg

Peugeot 308 GTi By Peugeot Sport 2018

Ex- Peugeot 208 GTi 2013 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מחבר את הוידאו של המצלמה לכניסת וידאו במולטימדיה. ונוסף אמור לצאת עוד חוט שאליו את מחבר יחד עם Video.

[ATTACH=CONFIG]426284[/ATTACH]

לא הבנתי כלום מהסרטוט הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הסרטוט,יש 3 יציאות מהמצלמה,אחד וידאו שרץ עד למסך.

2 הנותרים זה (+) (-) שמתחברים לחיווט תאורה וגוף רכב.

תראה את הכבל הזה

http://i00.i.aliimg.com/wsphoto/v0/2054594352_1/10M-Car-RCA-Reversing-Camera-Video-Cable-With-Spcial-Reversing-Backup-Detecting-Wire-4544.jpg

רק איתו אני מסתבך כי אני לא יודע מה לעשות עם החוטים האדומים

השניים האחרים הם (+) ו (-) לאור רוורס והצהוב שמתחבר למערכת מאחורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכבר הסבירו לך, בצמת החוטים של המערכת אמור להיות חוט פיקוד להעברה אוטומטית למוד מצלמה אחורית בהעברה להילוך אחורי.

במכשירים של פיוניר וקנווד לדוגמה, מדובר בחוט סגול/לבן.

מאחר ולא ציינת איזה מכשיר ברשותך (וגם אם כן, לא בטוח שיש מידע זמין ברשת למצוא את דיאגרמת החיווט), אין לדעת באיזה צבע מדובר אצלך.

החוט האדום שנספח ל-RCA צריך להיות מחווט בצד אחד למנורת הרוורס ובצד השני לחוט הנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכבר הסבירו לך, בצמת החוטים של המערכת אמור להיות חוט פיקוד להעברה אוטומטית למוד מצלמה אחורית בהעברה להילוך אחורי.

מאחר ולא ציינת איזה מכשיר ברשותך (וגם אם כן, לא בטוח שיש מידע זמין ברשת למצוא את דיאגרמת החיווט), אין לדעת באיזה צבע מדובר אצלך.

החוט האדום שנספח ל-RCA צריך להיות מחווט בצד אחד למנורת הרוורס ובצד השני לחוט הנ"ל.

יש לי מערכת תואמת מקור למאזדה 3 2010

הבנתי שצד אחד זה למנורת רוורס אני לא מבין לאן הצד השני (בצד השני חוט הנ"ל)

מצאתי קישור בדיוק למה שיש לי

http://www.aliexpress.com/store/product/Free-Shipping-150-Degree-Wide-Viewing-Angle-Waterproof-View-Reverse-Backup-Car-Rear-View-Camera/616809_703586791.html

עריכה אחרונה על ידי elhai
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאן הצד השני (בצד השני חוט הנ"ל)

רק תבחר:

ואת החוט השני אתה מחבר למערכת לא זוכר את הצבע, אבל זה אמור להקפיץ את המסך שלך למצלמת רוורס ברגע שמשלבים R.

לכבל

פיקוד

למצלמת רוורס במערכת שקנית

הדגם של המצלמה לא מענין, כי הבהרת לאיזה חוט אתה מתכוון.

תמצא את הלינק של המערכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק תבחר:

הדגם של המצלמה לא מענין, כי הבהרת לאיזה חוט אתה מתכוון.

תמצא את הלינק של המערכת.

לא יודע מה לבחור כי זה לא ברור לי איפה זה הפיקוד

http://www.ebay.com/itm/8-2-Din-Android-4-4-Mirror-Link-Car-DVD-GPS-Navi-BT-OBD2-For-Mazda-3-2010-2013-/201204606600?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2ed8baa688

זה המערכת אותו הדבר בול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1940 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...