Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה מצלמת רוורס + כבר RCA

elhai
שימו לב! השרשור הזה בן 1968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צלם באופן ברור את המדבקה שמופיעה על המכשיר למעלה כפי שנראה בתמונה הזו.

לחילופין, אם יש שרטוט דומה בחוברת ההוראות שצורפה.

http://i.imgur.com/XrtOCHU.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

#22, Orange, Reversing Wire.

כן אבל מה אני אמור לעשות איתו זה החוט הכי גדול זה של הרכב עצמו החשמל

ואת החוט של המצלמה להעביר מהנהג או מהצד השני?

עריכה אחרונה על ידי elhai
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה עובי החוטים שאתה מתייחס אליהם. אין קשר במקרה זה לחוטי אספקת המתח הסדיר למערכת.

אתה צריך לחבר בינו לבין החוט האדום שמסופח ל-RCA הצהוב של המצלמה, ובצד השני את החוט האדום למנורת רוורס.

לא חושב שיש יותר מדי משמעות לצד שאתה מעביר את הכבל מצלמה, אבל רצוי אני מניח להימנע מהעברה בסמוך לקווי מתח עיקריים כדי להימנע מרעשים פוטנציאלים בתמונה.

אם אתה עדין לא מצליח להבין מה לעשות, שלם למתקין מוסמך כמה גרושים וסגור את הסיפור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה עובי החוטים שאתה מתייחס אליהם. אין קשר במקרה זה לחוטי אספקת המתח הסדיר למערכת.

אתה צריך לחבר בינו לבין החוט האדום שמסופח ל-RCA הצהוב של המצלמה, ובצד השני את החוט האדום למנורת רוורס.

לא חושב שיש יותר מדי משמעות לצד שאתה מעביר את הכבל מצלמה, אבל רצוי אני מניח להימנע מהעברה בסמוך לקווי מתח עיקריים כדי להימנע מרעשים פוטנציאלים בתמונה.

אם אתה עדין לא מצליח להבין מה לעשות, שלם למתקין מוסמך כמה גרושים וסגור את הסיפור.

אני מצליח להבין רק השאלה האחרונה שלי זה מאיזה צד של הרכב להעביר הנהג או הצד השני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...
כפי שכבר הסבירו לך, בצמת החוטים של המערכת אמור להיות חוט פיקוד להעברה אוטומטית למוד מצלמה אחורית בהעברה להילוך אחורי.

במכשירים של פיוניר וקנווד לדוגמה, מדובר בחוט סגול/לבן.

מאחר ולא ציינת איזה מכשיר ברשותך (וגם אם כן, לא בטוח שיש מידע זמין ברשת למצוא את דיאגרמת החיווט), אין לדעת באיזה צבע מדובר אצלך.

החוט האדום שנספח ל-RCA צריך להיות מחווט בצד אחד למנורת הרוורס ובצד השני לחוט הנ"ל.

שלום

רכשתי מערכת מולטימדיה של פיוניר 205

היא עובדת מעולה הרמקולים והכל

קניתי מצלמת רוורס לרכב מסחרי הבעיה שהמצלמה באה עם כבל אחד מחובר אמריקאי.

חתכתי אותו ובפנים היו 4 חוטים

אדום שהוא מתחבר ל(+)

שחור מתחבר ל(-)

לבן

צהוב

הצהוב צריך להגיע למערכת מולטימדיה והלבן לאן?

בנוסף איך אני מחבר אותו שכאשר אשלב לרוורס הוא ידליק את המצלמה ויעביר אליה אוטומטי

יש מאחורה כבל סגול ולבן רשום עליו רוורס משהו

לאן הוא צריך להתחבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע רכשת דווקא את המצלמה הזו?

קשה לדעת מה ייעוד החיווט שלה, מאחר ואני מניח שהיא מיועדת להתחבר למסך ייעודי משלה.

האם למשל מדובר במשהו כמו פה או שיש משמעות אחרת לצבעים. אולי ניתן להתייעץ עם שירות הלקוחות של מוכר המצלמה.

הכבל סגול/לבן ממערכת המולטימדיה הוא הטריגר למערכת. הוא צריך להתחבר לנורת רוורס או מקור סינגל אחר של המעבר להילוך אחורי.

המתח למצלמה יכול להיות מחובר גם לאותה נורה. אך שים לב, יתכן וקו המתח אינו חזק מספיק כדי לעמוד בעומס, הגם מינימלי, של המצלמה ולכן אולי עדיף לחבר אותה דרך ממסר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע רכשת דווקא את המצלמה הזו? זאת מצלמה ייעודית לרכב מסחרי, לא יודע למה הבחור נתן לי דווקא עם הכבל הזה.

האם למשל מדובר במשהו

כמו פה

או שיש משמעות אחרת לצבעים? כן זה בדיוק הכבל שיש לי והמצלמה מתחברת אליו.

הכבל סגול/לבן ממערכת המולטימדיה הוא הטריגר למערכת. הוא צריך להתחבר לנורת רוורס או מקור סינגל אחר של המעבר להילוך אחורי.

מה זאת אומרת? החוט הסגול באורך 7 ס''מ בערך, להעביר לנורת רוורס ל+ שלה צריך? כדי שברגע שהנורת רוורס מקבלת חשמל המערכת תזהה את זה?

ואיפה נמצא מקור סינגל אחר של הגיר?

ושוב, החוטים

הלבן

והצהוב

לאן הולכים?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז היית צריך לבקש מאותו בחור שיתן לך מצלמה עם חיבורים מתאימים, לפנימ שחתכת את הכבל של זו הקיימת כעת.

הלינק שנתתי לגבי הכבל הוא רק עבור שיוך החוטים (יש שם תמונה עם תיאורם). אבל איני יודע אם מדובר בחיווט בפועל. שאל את הבחור שמכר את המצלמה. לי אין תשובה לגבי ייעוד הכבלים בצבע לבן וצהוב, אם כי ניתן רק להניח שהצהוב הוא עבור הוידאו.

בחוברת ההוראות של המערכת שלך רשום לחבר את הכבל סגול/לבן לאחד מתוך שני הכבלים שמגיעים לנורת הרוורס אשר בו חל שינוי במתח בעת העברת ההילוך ל-R.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...