Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

280 ש"ח לשכפול מפתחות טויוטה יאריס

מנילה
שימו לב! השרשור הזה בן 3250 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

קיבלתי הצעה ממנעולן שכונתי, שמכיר "חבר", שהציע 280 ש"ח + מע"מ לשכפול מפתח טויוטה יאריס 2004.

סביר, נכון? ממה עליי להיזהר?

פעם ראשונה שאני משכפלת כמובן, ולא מצאתי הרבה מידע כאן על הדגם הספציפי הנ"ל..

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש למפתח שלך צ'יפ אימובילייזר חשוב להוסיפו לרשימת המפתחות המורשים במחשב הרכב. כך גם בעת אובדן יהיה ניתן להסירו מן הרשימה.

ממה להיזהר? מומלץ לשכפל בחנות בעלת רשיון מורשה לשכפול מפתחות.

המחיר לדעתי סביר

עריכה אחרונה על ידי rafi_vk
התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, תודה, אני מירושלים... רפי0 תודה על העצות. זה מה שחיפשתי כאשר שאלתי "ממה להיזהר". הוספת המפתח לרשימת המפתחות- במוסך המורשה? ( סליחה אם אני לא בכיוון אני באמת לא יודעת..).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, תודה, אני מירושלים... רפי0 תודה על העצות. זה מה שחיפשתי כאשר שאלתי "ממה להיזהר". הוספת המפתח לרשימת המפתחות- במוסך המורשה? ( סליחה אם אני לא בכיוון אני באמת לא יודעת..).

כן. רק למשכפל מורשה ומוסמך יש אפשרות להתחבר עם תוכנה ייעודית למחשב של הרכב שלך. הוא יכול לראות כמה מפתחות פעילים יש וכמו כן יכול להוסיף או למחוק.

כיצד זה עובד בקצרה? בתוך כל מפתח ישנו צ'יפ שצרוב לתוכו מספר ייחודי. את כמובן לא יכולה לראות או להוציא את צ'יפ כי זה בתוך המפתח ובכל פעם שאת מניעה את הרכב המחשב רכב מזהה שאותו מספר רשום אצלו ומאפשר לך התנעה.

כאשר את משכפלת הוא מוסיף לך את החדש לרשימה.

כפי שציינתי, אם מפתח הלך לאיבוד הוא יכול להסיר לך אותו מהרשימה, זאת במידה ואת מביאה לו את כל המפתחות כדי שהוא יוכל לראות איזה אבד.

לא כל משכפל הוא בעל רישיון להתחבר למחשב רכב ולבצע פעולה רגישה זו.

בהצלחה

התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3250 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...