Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין מאזדה 3 ספיריט 2005 לבין מאזדה 6 2005

zorg
שימו לב! השרשור הזה בן 3243 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אחרי שהחלטתי ללכת על מאזדה 3, המליצו ללכת רק על הספיריט בגלל המנוע 2000.

אחרי בדיקה של מחירון הבנתי ששהפרש בינו לבין מאזדה 6 שכבר מגיע עם מנוע 2000 הוא 1,500 ש"ח

את האמת? אני לא מחפש את הסנרוף כי הוא לא שימושי מבחינתי.

מה שיותר חשוב לי זה הצריכת דלק, ביטוח וכל שאר ההוצאות

אשמח לעזרתכם, לכאלה שמכירים את הרכבים הנ"ל מבחינת הוצאות דלק וביטוח, אמינות (במידה ויש הבדל) ועלויות של חלקים.

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מאזדה 3 2.0- הרכב אוהב דלק באופן יחסי צריכת גלק תנוע לך בין 1-8 ל 1-12 תלוי באופי וסגנון הנהיגה שלך.

ביטוח - אם אין לך ותק או שאתה נהג צעיר אז יכסחו אותך. ואני מדבר על סכומים הזויים של 6-7 לביטוח מקיף בלבד.

לא מכיר את ה 6 אבל היא אמורה להיות דומה רק שקצת איטית יותר עקב משקל גבוה יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובה,

אז לפי מה שכתבת כבר עדיף ללכת על ה3 כי היא יותר קטנה עם מנוע 2000.

אם אתה מכיר את הספיריט מקרוב, ידוע לך אם יש הבדל נוסף בינו לבין הקומפורט מלבד המנוע והסאן רוף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אני כמעט לא מכיר את המאזדה 3 1.6 בדור הזה.

עד כמה שאני יודע, אמור להיות הבדל בהגה(לרעת ה-1.6) , ואולי יש עוד דברים קטנים יחסית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 3 מנוע 2 ליטר תהיה יותר חסכונית מה 1.6 כמעט בכל הסיטואציות בגלל גיר 5 הילוכים ולא 4 ומנוע חזק יותר שיעבוד בסל"ד נמוך יותר ברוב הזמן.

מאזדה 1.6 עושה 1 ל 8 בתוך העיר ו 1 ל 12 מחוץ לעיר. אם לוחצים לה זה נשאר 1 ל 8 בכל מקום. למנוע ה 2 ליטר אם לוחצים זה עדיין נשאר 1 ל 10 בממוצע.

במאזדה 6 משנת 2006 עברו לגיר 5 הילוכים (במקום 4 עד 2005) עם מתיחת פנים קלה בטמבונים, בפנסים ובפאנל של הדאש בורד. אחלה אוטו.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מאזדה 3 2.0- הרכב אוהב דלק באופן יחסי צריכת גלק תנוע לך בין 1-8 ל 1-12 תלוי באופי וסגנון הנהיגה שלך.

ביטוח - אם אין לך ותק או שאתה נהג צעיר אז יכסחו אותך. ואני מדבר על סכומים הזויים של 6-7 לביטוח מקיף בלבד.

לא מכיר את ה 6 אבל היא אמורה להיות דומה רק שקצת איטית יותר עקב משקל גבוה יותר

תאמין לי, הלוואי 6-7 מקיף...

אני נג חדש (גיל 26) ולא צעיר

יש לי רישיון שנה, רכב חברה, בלי כלום.

אמרתי - אני יעבור לפרטי, התחלתי לחפש ביטוח... בום! 11000 מקיף, 14000 מקיף + חובה...

איפה אפשר ב 6-7? :))))לחגבי ר

לגבי רכבים :

ספיריט - יותר "ספורטיבית" וההגה שלה יותר רגיש - אתה נותן גז - ויש גז.

6 - היא יותר מנהלים, סלון שלה יותר יפה, נוח, גדול. היא שוקלת יותר, אבל גם די חזקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 3 מנוע 2 ליטר תהיה יותר חסכונית מה 1.6 כמעט בכל הסיטואציות בגלל גיר 5 הילוכים ולא 4 ומנוע חזק יותר שיעבוד בסל"ד נמוך יותר ברוב הזמן.

מאזדה 1.6 עושה 1 ל 8 בתוך העיר ו 1 ל 12 מחוץ לעיר. אם לוחצים לה זה נשאר 1 ל 8 בכל מקום. למנוע ה 2 ליטר אם לוחצים זה עדיין נשאר 1 ל 10 בממוצע.

במאזדה 6 משנת 2006 עברו לגיר 5 הילוכים (במקום 4 עד 2005) עם מתיחת פנים קלה בטמבונים, בפנסים ובפאנל של הדאש בורד. אחלה אוטו.

אתה טועה, בכל המאזדות 3 עד הדגם של 2009 יש גיר 4 הילוכים ולא 5.

בכל מקרה מניסיון ובעלות של 1.6 כשנה ו2 ליטר כשנתיים וחצי משנתון 08, אין ממש הבדלים בצריכת הדלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אני כמעט לא מכיר את המאזדה 3 1.6 בדור הזה.

עד כמה שאני יודע, אמור להיות הבדל בהגה(לרעת ה-1.6) , ואולי יש עוד דברים קטנים יחסית

ההיפך, דווקא בדור הזה ההגה של ה-1.6 עדיף על ההגה שיש ב-2.0 ליטר. ב-1.6 התגבור הוא הידראולי ישן וטוב, מהיר, בעל משקל טבעי, חד ומתקשר יחסית. ב-2.0, התגבור הוא אלקטרו-הידראולי. מוצלח יחסית בזכות משקל טוב, תגובות חדות (יותר מה-1.6), אבל פחות מתקשר.

אני ממליץ ללכת על הספיריט. המנוע שלה מוצלח יותר מה-1.6, הביצועים טובים משמעותית, היא מאובזרת יותר, רובן היו ידיים פרטיות תמיד וצריכת הדלק גבוהה רק במעט (מחוץ לעיר ההבדל אפסי, ואולי יש יתרון קטנטן לטובת ה-2L).

מאזדה 6 נוחה ומרווחת יותר, אבל אם אתה לא צריך את השימושיות והגודל של ה-6, ה-3 תהיה יותר פרקטית בשבילך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר את המזדה 3, לי יש 6 מודל 2006. האוטו מאוד זריז וחזק, יש לו הרבה כוח ובטוח שהרבה יותר מרווח מהמאזדה 3. לגבי דלק, בבין עירוני הוא יכול לעשות סביב 1:10 בעיר יגיע לכ 1:6-7.

אני אישית מאוד מאוד מבסוט מהרכב הזה. אחלה אוטו

פיאג'ו 2020, MP3 500

יונדאי סנטפה, 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי 3 דור 1 1.6, ועכשיו ספיריט דור שני, הייתה לי 6 דור 1 2007 שאחרי המתיחת פנים ועכשיו 6 דור שני. ה 3 1.6 דור ראשון ספורטיבית יותר בתחושה (מתלים שלדה והגה), אבל חלשה הרבה יותר מהספיריט, שמעבר לתוספת של 50% בכוח, גם מאובזרת הרבה יותר. ה 6 דור ראשון ממודל 2006 מגיעה עם גיר טיפטרוניק, ולדעתי יחסית למחירה, היא עסקה מושלמת (לדעתי). חזקה, אמינה, ספורטיבית (יותר מהדור השני) ובעלת מרכב לא גדול מדי. נוחה מאוד. אם כי בגלל המשקל מאיצה פחות טוב מהספיריט דור שני. ממליץ לאתר אחת מודל לקשורי עם ק"מ כמה שיותר נמוך - אוטו מתגמל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3243 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...