Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוסט מרמור (יבוא דוד קדמי ואחורי של MAGNAFLOW דרך קוגול)

שימו לב! השרשור הזה בן 3223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב

למה? למה? למהההההההההה המדינה הזאת מעודדת עקיפת חוקים וכאב ראש מיותר? למה???

אז ככה. אני מנסה להרכיב מערכת זרימה חופשית לסאני שלי. נסגרתי על סעפת פליטה של qg18ge מ-EBAY שמתאימה למנוע שלי ומגיע עם דאון-פייפ עד לממהיר (350-400 שקל בלי המשלוח), רסונטור (18124) ודוד אחורי (10424) של MAGNAFLOW (עוד לא סגור על אורכים של הדודים אבל זה הדגמים). צנרת 2" קאסטום (מנוע אטמוספרי)

כמו ילד טוב שלחתי מייל ל"יבואן הרשמי" בארץ לגבי המחירים וזמינות המוצר. והתשובה...

"אנחנו לא מיבאים דודים מסיג הזה.

האם אתה בטוח שזה מה שאתה צריך?"

אני: :shock::mm_surpri "צריך – לא .... אבל כן רוצה והבנתי שאתם היבואנים היחידים של MAGNAFLOW בארץ

אין אפשרות להזמין דרככם את הדודים האלה?"

קוגול: "המחיר של חלק אתה יכול לראות באתר תוסיף למחיר 19.2% מס קניה והובלה אווירית (200 -300 US$)

לאיזו רכב אתה צריך ממיר, אולי יש לנו פיטרון יותר זול מהדברים שאנחנו מיבאים."

עכשיו... אתם היבואן או אני??? מחיר+19.2% זה עוד סביר (למרות שבEBAY הדודים האלה שווים 50$ כל אחד ועוד כ50$ משלוח) אבל אני צריך לשלם את המשלוח של היבואן??? ועוד כאלה סכומים?

קיצר הרסו לי ת'יום ראשון. וכנראה שאני יזמין את הדודים מ-EBAY בעלות הגיונית ושהזד!@%$%#$נו הרשויות וה"יבואנים הרשמיים" :twisted: :twisted: :twisted:

נ.ב. סליחה על המרמור אבל הייתי חייב לפרוק את זה

שבוע טוב לכולם :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה חושב שאתה לא צריך לשלם את עלויות המשלוח?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבות לקנייה דרך היבואן ולא דרך ייבוא אישי הם קבלת אחריות על המוצר לארץ והתעסקות עם המכס שבאחריות היבואן במידה ואתה קונה ישירות ממנו.

כמו כן אתה רואה לפני הקניה מה אתה מקבל ואין סיכון בלקבל חבילה שמכילה אבנים.

האם שווה לך או לא, זו כבר החלטה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא הציע לך - מחיר באתר פלוס מס קנייה פלוס הובלה.

מכיוון שאתה כנראה היחיד בארץ שמתכוון להתקין מערכת פליטה משופרת לסאני שלו אז מן הסתם לא שווה להם להחזיק במלאי משהו כזה - בקיצור קיבלת מחיר של עזוב אותי באמאשלך.

אם אתה יכול להזמין ב-100$ ב-EBAY - אל תחשוב פעמיים. בעצם - תחשוב פעמיים על העניין של להחליף את מערכת הפליטה של הסאני - אבל אחרי שהחלטת את זה - תזמין בלי לחשוב פעמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ברור, וזאת הייתה הדרך שבדקתי על ההתחלה

זה התשובה חסרת הגיון והסכום של קרוב ל600$ על 2 צינורות נרוסטה בתוך 2 צינורות נרוסטה עם קצת צמר זכוכית ביניהם הם אלה שמירמרו אותי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים אין על מה להתחדש...

תחשוב פעמיים על העניין של להחליף את מערכת הפליטה של הסאני - אבל אחרי שהחלטת את זה - תזמין בלי לחשוב פעמיים.

כן אני יודע שזה לא ה!רכב לשיפורים ואתה לא הראשון שמרים גבה בנושא אבל כן, החלטתי להשקיע ברכב הזה ויש לי תוכנית לא רעה בכלל בשבילו (חוץ מזה מה? עוד פעם לשפר סיוויק? :) ). לא מתכוון לעשות ממנו אוטו מרוצים אבל בהחלט מכוון לאזור ה150-160 כ"ס עם מנוע אטמוספרי לנסיעה יומיומית ואם אני לא אפוצץ את המנוע אפילו להביא אותו לסטטוס אספנות :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפנים טוב טוב את מה שאני כותב לך, ותחסוך החל מרגע זה עשרות אלפי שקלים.

אין לך, ושוב אני חוזר על זה-אין לך מה להשקיע שקל אם המטרה שלך היא לנסוע אטמוספרי על 160 כ"ס ביום יום במנוע הנ"ל.

שחרר את הרעיון כבר מעכשיו ואת הכסף (30 אלף ומעלה) תשקיע בשידרוג הרכב לרכב שכן נותן לך את מה שאתה מחפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיש להגיד לך את האמת אני לא יודע כמה חפרת על המנוע שלי ומה אפשר להוציא ממנו אבל אני לא זורק סתם מספרים באוויר.

וסתם דוגמה קטנה - קאמשפט משופר עם מחשב של SR20 מתוכנן כמו שצריך מביא תוספת של כ40 כ"ס בסל"ד גבוהה (האוטו 105 כ"ס מהמפעל). וזה עוד ליפני עבודה על ראש מנוע (P&P והגדלת שסתומי פליטה),מערכות יניקה ופליטה, גלגל תנופה אלומיניום, מזרקים גדולים יותר אולי גם הגדלת צילינדרים והורדת משקל מהאוטו. אבל כן, הסיפור סביב ה30 אלף (כולל שיפורי מתלים בלמים ואחיזה בכללי) שאני מתכוון להוציא בתקופה של שנתיים שלוש הקרובים.

"מה שאתה מחפש" אתה אומר? :) אני מחפש להעביר את הזמן בכיף עם הבן שלי תוך כדי הפיכה של "גרוטאה" (למרות שאני לא חושב שזה אוטו גרוטאה) לרכב יחיד ומיוחד בארץ. ואת האמת... התגובה שלך רק מעודדת אותי עוד יותר ללכת על זה :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיש להגיד לך את האמת אני לא יודע כמה חפרת על המנוע שלי ומה אפשר להוציא ממנו אבל אני לא זורק סתם מספרים באוויר.

וסתם דוגמה קטנה - קאמשפט משופר עם מחשב של SR20 מתוכנן כמו שצריך מביא תוספת של כ40 כ"ס בסל"ד גבוהה (האוטו 105 כ"ס מהמפעל). וזה עוד ליפני עבודה על ראש מנוע (P&P והגדלת שסתומי פליטה),מערכות יניקה ופליטה, גלגל תנופה אלומיניום, מזרקים גדולים יותר אולי גם הגדלת צילינדרים והורדת משקל מהאוטו. אבל כן, הסיפור סביב ה30 אלף (כולל שיפורי מתלים בלמים ואחיזה בכללי) שאני מתכוון להוציא בתקופה של שנתיים שלוש הקרובים.

"מה שאתה מחפש" אתה אומר? :) אני מחפש להעביר את הזמן בכיף עם הבן שלי תוך כדי הפיכה של "גרוטאה" (למרות שאני לא חושב שזה אוטו גרוטאה) לרכב יחיד ומיוחד בארץ. ואת האמת... התגובה שלך רק מעודדת אותי עוד יותר ללכת על זה :D

כסף וזמן שלך, שיהיה לך לבריאות.

רק קח בחשבון שעם הקמשאפט ובייחוד שבילוב של גלגל תנופה גל יותר (שמתבקש עקב הקמשאפט האגרסיבי) הרכב יהיה מזעזע לנסיעה יום יומית, החל מחוסר סחיבה בסל"ד נמוך ועד משחק מטורף בסל"ד סרק.

הורדת משקל מהרכב? גם אם תזרוק את כל המושב האחורי, תוריד את כל הפלסטיקה וחומרי הבידוד ותעיף את כל מערכת המזגן, אתה תגיע ל70 קילו ועוד פירגנתי לך...

רוצה עוד כח ובזול משמעותית כולל איכות חיים סבירה ביום יום? תגדוש ודי.

אההה ואיזה אלטרנטיבה כבר יש בשוק המשעמם שלנו ב30 אלף שלא תדרוש עוד עשיריה לישור קו ? :)

איביזה טורבו 2001-2 שגודשת באופן חוקי ותיהיה הרבה יותר חזקה, מאובזרת ואמינה. ושוב, הכי חשוב- חוקית.

כנ"ל לגבי הפאסאט 1.8T או A4 במידה ואתה מעוניין בסדאן.

ושוב, אני הראשון שבעד שיפורים, פשוט במקרה שלך בשילוב עם דרישה של רכב יום יומי, באמת שחבל על הכסף, הזמן ואיבוד החוקיות והביטוח על כל המשתמע מכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...