Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תור מהיר ל-MRI, כיצד?

Moonlight Theory
שימו לב! השרשור הזה בן 3246 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מאחל לכולנו חוסר ניסיון בזה, אבל בפורום הזה יודעים הכל.

בת משפחה שלי זקוקה ל-MRI דחוף :

1. האם הברירה היחידה היא תשלום של אלפי שקלים?

2. יש המלצות מלבד ד"ר הופמן שהוא פשוט התוצאה הראשונה בגוגל

בברכת בריאות.

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזו בדיקה מדובר ומה דחיפותה?

מה התור שאתם מקבלים באמצעות קופת החולים?

בעית ה-MRI ידועה, בעקר מחוץ למרכז הארץ, אם כי מספר המכשירים גדל מאד בשנים האחרונות.

נכונות להתרחק ממקום המגורים וכן לגשת לבדיקה בהתראה קצרה יכולות לסייע מאד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב שיהיה לכם טופס הפנייה ל-MRI שכתוב עליו דחוף.

תבדוק עם קופת החולים שלך מי בהסדר איתם (אסותא, בתי חולים) - ותתחיל להרים טלפונים. ניתן להשיג תור זריז. יש ביטולים. תסביר שאתה זמין ומוכן להגיע מיידית. תתקשר יותר מפעם שהפקידה תזכור אותך וסביר שתמצא תור זריז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם התור הוא דחוף אז מתייחסים לזה בהתאם, אני לצערי הייתי זקוק ל MRI בדחיפות ונקבע תור תוך יומיים, אומנם הייתי צריך להגיע לבאר שבע בשביל זה באמצע הלילה, אבל אם זה דחוף אז מוצאים לך תור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק מכמה בתי חולים. יש מצב לקבל תור מהיר ב3 לפנות בוקר. לצערי בדוק.

+1

גם מניסיון, מי שמוכן לתור לפנות בוקר זמינות התור היא מצויינת.

(האמור נכון לאיכילוב/אסותא, אינני בטוח שבכל הארץ יש הדמיות 24/7)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל הארץ המכשירי ה-MRI מנוצלים 24/7, כולל שבתות וחגים.

היו במשפחה מספר מצבי הזקקות ל-MRI, אפילו שלא היו דחופים נסענו מספר פעמים לבדיקות בשעות הקטנות של הלילה (ניידת בקריון ובנהריה, כיום יש בנהריה מכישר קבוע), פעם בשבת לפוריה בזכות הסכמה לנסיעה בשבת בהתראה קצרה ופעם בערב שבת בשעה 03:00 ברמב"ם.

כיום מספר המכשירים בצפון גדל בהדרגה, אבל גם הביקוש, כך שאיני יודע מה קורה עם התורים.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע רק מידע חלקי.

לאחר CT באישפוז מסר נוירולוג כללי של ביה"ח פיענוח של מנינוגיומות רבות בראשה והסביר שיש צורך ב-MRI דחוף ורצוי פרטי לצורך הדחיפות.

לקפוץ באופן יזום לבתי חולים בלתי אפשרי עבורה שכן היא לא ניידת, אבל אם תשיג תור אקראי כמובן שתקח מונית בכל שעה ולכל מקום.

האם אני מבין נכון את ההמלצות שלכם - בפגישה הסמוכה עם נוירולוג לבקש הפניה דחופה, ולפנות לכל בתי החולים שאיתם עובדת קופ"ח (כללית) תוך ציון שאפשרי בכל שעה ופניות בלתי פוסקות לאותם בתי החולים?

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקופה יש נוהל הזמנה, שכולל ציון דחיפות הבדיקה. אם הנאורולוג שהפנה אותה עובד מטעם הקופה הוא אמור לבצע את ההזמנה (באמצעות התיק הממוחשב) ולציין את דחיפות הבדיקה. כל בקשה זו עוברת בקרה, בעקר בגלל העומס והתורים.

אין שום טעם "לקפוץ" לבית החולם - MRI היא בדיקה ארוכה ולא יכניסו אתכם אם אתם מגיעים באופן לא מתואם. מעבר לכך - חלק גדול מהמכשירים, גם אלה המוצבים בבתי החולים, שייכים טכנית לגופים פרטיים כגון "מור-מאר" כך שיש גם עניין של קבלת התחייבות כספית מראש, אשר מיועדת לנותן שירותמסויים בטווח תאריכים מוגבל.

אם אתם מעונינים בשירות פרטי בדקו בבתי החולים באזורכם, לפחות במרכז הארץ יש מספר בתי חולים, כולל ציבוריים, שנותנים שירות פרטי. בדקו גם במסגרת הביטוח המשלים, אם יש כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה, שכחתי לציין שאין ביטוח משלים-קופ"ח בלבד.

הן (הילדה ואמא שלה) מחר אצל נוירולוג פרטי שעובד עם קופה"ח, הסברתי להן את מה שהבנתי מכאן ואקווה שהפנייה דחופה ממנו ונכונות להתייצב בכל שעה יספיקו.

אם פרטי היה קל להן כלכלית לא הייתי מתייעץ כאן.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לזרז מהר מאוד תהליכים בכל הקשור לקביעת תורים אפילו מהיום למחר אם יש לכם קרוב משפחה שעובד באחת מבית החולים של הכללית..

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הופנתי ע"י רופא לביצוע באסותא.

התקשרתי לסניף תל אביב אמרו יש תור רק עוד חודש וקצת.

סניף ראישון לעומת זאת נתן לי תור לשבוע אחרי בשעה סבירה יחסית( 11 בערב).

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...