Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חזיר בר פגע בי במהלך נסיעה. אני יכול לגשת עצמאית למוסך ואח״כ להפעיל ביטוח?

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 3250 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

במהלך נסיעה באיזור צפת עברה שיירה של חזירים במהירות והתנגחו לי ברכב, ניפצו לי את הפנס, ופגעו בטמבון.

בכל מקרה, אני יכול לגשת מיד ביום ראשון בבוקר למוסך ולתקן את זה, ובמקביל לעדכן את הביטוח שיקחו את זה על עצמם ?

איך הולכת הפרוצידורה בשביל לתקן את זה כמה שיותר מהר (אני עובד יום יום עם הרכב) ובמקביל כמובן שהביטוח ישלם את הנזק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזכרת לי סיפור. חבר נסע לפני כמה שנים ברכב שלו. לפתע קפץ חזיר לכביש והתרחש מפגש.

החלק הקדמי של האוטו חטף מכה מאוד רצינית, החזיר? המשיך לדרכו.

לגבי ביטוח גש קודם למוסך ותברר מה העלויות. לא בטוח שיהיה שווה לך להפעיל ביטוח.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אם לחזיר היה ביטוח חובה.. [emoji6]

.

:lol::lol:

בעייתיים החזירים האלה! אני נוטה לחשוב שהחזיר לא השאיר לו פרטים !

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזירי בר לא נוטים להשאיר פרטים, במידה והיה מעורב בתאונה חזיר משק רגיל עוד היה סיכוי אחרת לא..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה "חזיר בר פגע בי"?

אתה עמדת כחוק והוא נכנס בך?

אתה נסעת והוא פגע בך מאחור?

השיירה עקפה אותך בפראות ואחד מהם נכנס בך?

לגופו של עניין אתה חייב להזמין שמאי של חברת הביטוח, אחרת אולי אתה מתקן פגיעות אחרות ממה שגרמו החזירים? אם תתקן לבד איך תדע חברת הביטוח שתחקנת את מה שבאמת נדרש ולא הוספת עוד תיקונים לא קשורים?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם אי אכתוב לך שמותר ושוטר יתפוס אותך, אתה תגיד לו 'אבל דיסקו מקארספורום אמר לי שאפשר'?

תעשה מה שאתה מבין, אבל אל תחשוב לתקן בלי שמאי. יש לך נזק שעולה הרבה מאוד כסף. אני משער שבאיזור 15.0 אלף אולי יותר.

נ.ב. - גם אל תנקה את השערות של החמור. תשאיר את הרכב בדיוק במצבו כדי ששמאי יוכל להעריך את הנזק.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי פגע ברכב שלך קודם, חזיר או חמור?

תעשה בדיוק מה שדיסקו כותב לך.

אין מה לעשות, חזיר/חמור דפק לך את הכיס בשווי של השתתפות עצמית פלוס הפסד הנחה במקיף ל 3 שנים הבאות.

זה ממש חזירות מצד הפוגע.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משער שהרכב הנ"ל הוא האיביזה החדשה עם הפנסים החדים יותר.

לפני כשלוש שנים, כמה חודשים אחרי שרכשתי את שלי, נכנסתי באישה בכיכר (מאזדה3), פשוט לא שמתי לב, 7 בבוקר, אני אשם.

עיקמתי לה כנף אחורית, באיביזה שלי השתפשף מאוד הפנס הראשי השמאלי, והטמבון קצת נשרט, בקטנה.

אבא שלי אמר שרק פוליש ווקס לפנס וטמבון יסגור את הפינה. באמת הכל נראה אחלה.

אני התעקשתי, בכל זאת צעיר, עם רכב ראשון. הלכתי לצמפיון, החלפתי פנס וטמבון למקוריים כולל עבודה הגענו ל 11000 שח.

פרמיה עלתה בשנה העוקבת ואז הבנתי שאני הגזמתי במה שעשיתי.

אצלך זה יהיה כמה אלפים יותר! בהצלחה.

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משער שהרכב הנ"ל הוא האיביזה החדשה עם הפנסים החדים יותר.

לפני כשלוש שנים, כמה חודשים אחרי שרכשתי את שלי, נכנסתי באישה בכיכר (מאזדה3), פשוט לא שמתי לב, 7 בבוקר, אני אשם.

עיקמתי לה כנף אחורית, באיביזה שלי השתפשף מאוד הפנס הראשי השמאלי, והטמבון קצת נשרט, בקטנה.

אבא שלי אמר שרק פוליש ווקס לפנס וטמבון יסגור את הפינה. באמת הכל נראה אחלה.

אני התעקשתי, בכל זאת צעיר, עם רכב ראשון. הלכתי לצמפיון, החלפתי פנס וטמבון למקוריים כולל עבודה הגענו ל 11000 שח.

פרמיה עלתה בשנה העוקבת ואז הבנתי שאני הגזמתי במה שעשיתי.

אצלך זה יהיה כמה אלפים יותר! בהצלחה.

הניחוש שלי דווקא הוא רנו מגאן II.

לא נעים הסיפור.

לפני שנים רבות, סבא שלי נהג בלילה בדרך בין עירונית. ראה טרמפיסטים בצד- עצר, ואסף אחד מהם.

אחרי לא הרבה זמן קפץ לו פרד לכביש ולא היה לו זמן להגיב.

התוצאה - לרכב טוטאלוסט ולנוסעים שלום. היה מזל שהטרמפיסט השני לא עלה כי דווקא איפה שהוא היה אמור לשבת הייתה הפגיעה הכי חזקה.

מאחל לך בירוקרטיה קלילה ומהירה עם הביטוח.

תתנחם בזה שהנזק הוא לרכוש בלבד ויסתכם באלפי שקלים בודדים. אפילו בשביל החזיר לא צריך להפעיל ביטוח חובה:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שזה היה בלתי נמנע.

נסעתי על 30-40 קמ"ש, בירידה מהר, מקום חשוך לחלוטין וירד גשם.

החזירים האלה בצבע שחור\אפור ורואים אותך ממש בשניה האחרונה כשהאוטו כבר ממש קרוב אליהם.

את הפרמייה השנתית (עוד 500 ש"ח בשנה) נשלם, לא נמות מזה.

לגבי ההשתתפות העצמית אני מניח שזה משהו בין 800-1500 ש"ח

נדע בבוקר.

יותר חשוב לי שהאוטו יטופל כמה שיותר מהר.

אגב הפנסים עובדים, רק הזכוכית שמגנה על המנורות נשברה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3250 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...