Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ירושלמים יקרים, אני בא לבקר ורוצה לדעת אם יש חניה בהדסה ובאזור דרך קוליץ

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 3226 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני צריך לנסוע לירושלים בשני תאריכים. אני זוכר שתחבורה ציבורית בעיר הזו שווה לישבן, ולכן בלית ברירה אגיע עם הרכב. בגלל שזה יומיים בסך הכל, ומדובר במשהו חד פעמי, אז תשלום על חניונים, גם אם יקרים, לא מזיזים לי. כתובות אמצא בווייז ורק צריך הכוונה לחניות/חניונים שיש באזור הרלוונטי.

המקומות שאני מגיע אליהם הם:

1.

האוניברסיטה העברית בירושלים, קמפוס עין כרם, ברחבת אודיטוריום ע"ש "מגיד".

לפי מה שהבנתי זה באותו מתחם כמו בית-החולים. אהיה שם כ-4 שעות של חניה. יש חניות באזור הקמפוס או שצריך לחנות בבית החולים עצמו? קרוב? מה המחירים? אני צריך להיות שם ב-09:00 בבוקר. בטח פקוק?

2.

מלון "יהודה" דרך חיים קוליץ 1, שכונת גבעת משואה, ירושלים

ושוב השאלה היא האם יש חניה באזור? מה בטוח מבחינת גניבות? יש פקקים באזור בשעות הצהריים? 13:00 עד 16:00? אהיה גם 4 שעות. מ-13:00 עד 17:00 בערך.

תודה לעוזרים.

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעין כרם זה חלק מהבית חולים, אז תצטרך לשלם, יש חנייה בחוץ, בגבעת משואה לא צריכה לך להיות בעיה, יש חנייה מחוץ לאכסנייה ללא תשלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה המהירה.

בהדסה תיארתי לעצמי שזה בבית החולים. מרסימום ניפרד מכמה עשרות שקלים.

בגבעת משואה, באותו יום מגיעים הרבה אנשים. אם החנייה של האכסנייה תתמלא יש משהו באזור?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הדסה אל תנסה לחפש מציאות ולחנות בכל מיני שבילים בואכה בית החולים. הפקחים אוהבים את האזור.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תאלתר בהדסה, ממליץ שתכנס ותחנה בחניה המקורה של מגדל האשפוז. זה עוד כמה זוזים אבל שווה רכב נעים בחזור.

בבקרים תמיד פקוק בימי השבוע בדרך לעיר, קח מקדם סביר פלוס.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חנייה מחוץ לגן חיות שזה כמה דקות הליכה, ויש את השכונה עצמה ,אבל הכביש אליה ארוך וזה פחות פרקטי.

https://maps.google.com/maps/ms?hl=iw&ie=UTF8&msa=2&dg=feature

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשים לב שהחנייה בהדסה עצמה היא 20 שקל ליום ובמגדל האשפוז היא 20 ומשהו לשעה.

שקול מה עדיף לך, רכב בצל או 60+ שקל בכיס

אודי A4

דימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעין כרם ועוד למי שלא מכיר טוב המקום לדעתי דווקא הכי טוב לחנות בחניון התחתון - במפת גוגל האלו שנראים מעין משמאל למרכז הרפואי - יש גם שער כניסה מכביש 396 ישירות אליהם או מהכניסה הראשית דרך הכיכר וליסוע מיד ימינה עם הכביש עד אליהם. החניה שם עולה איזה 18/20 ליום ויש אוטובוס פנימי חינמי שייקח אותך משם אל האוניברסיטה, כל אחד שם ידע איזו תחנה לרדת.

אל תסתכן לחנות בחוץ - גם לא תמצא וגם מספיק גלגל אחד על המדרכה ותקבל דו"ח 500 ש"ח. שם חונים רק על הכורכר או מעבר למדרכה.

לקראת 9 כל הכניסות למרכז הזה אכן עלולות להיות פקוקות אבל חנייה עדיין אמורה להיות.

אם אתה הולך לאוניברסיטה אז אם זה משהו רשמי אולי יתנו לך פתק לחנייה חינם?

דווקא בקטע של עין כרם התחבורה הציבורית אחלה ויש חנה וסע בהר הרצל ומשם אוטובוס ישיר (10-15 דק' נסיעה) עד בדיוק לאן שאתה צריך - רק צריך לוודא שהחנה וסע תקף למי שנסע רק באוטובוס ולא גם ברכבת הקלה.

עריכה אחרונה על ידי student
בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במשואה אין שום בעיית חניה, ולא חסרות חניות צמודות למלון יהודה.

יהיו פקקים בחזור, אי אפשר לחמוק מזה, לא נורא.

עין כרם זה כואב, 18 ש״ח לשעה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

יש לך שפע של חנייה במשואה, ואם אני זוכר נכון יש גם מאחורי המלון.

דווקא ממשואה ומגן החיות יש לך אוטובוסים לכל רחבי העיר.

ויש לך קו 12 ממשואה אפילו יש לו תחנה ליד הבית ספר שממול המלון

ותוך 20 דקות אתה בהדסה.

אני נוסע בו כל בוקר וצהריים אולי ניפגש .

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מגיע מנתניה, אז אני מעדיף לא להסתבך עם אוטובוסים ודברים לא צפויים. איחור לא בא בחשבון, ואני מגיע להיבחן אז הנוחות שלי חשובה מכל [ואני שונא תח"צ שהוא לא רכבת]. נראה לי פשוט אצא מוקדם עם רכב ואחנה בחניונים שציינתם. בחניות ליד המלון אני מניח שלא תהיה בעיה ובחניון בהדסה כמה שיותר קרוב לפקולטה. בגלל שזה חד פעמי לא אכפת לי לשלם על חנייה יקרה. אם שילמתי 1700 שקלים למבחן מה זה עוד 50 שקלים לחנייה :)

תודה לכולם.

סופ"ש נעים.

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב1 תמצא חניה בחינם, תלוי כמה מוקדם אתה מוכן להגיע (יש חניה בעיקול שמוביל לביה"ח). אחרת אתה יכול לחנות בפנים אבל זה די יקר (לא זוכר תעריף מדוייק).

ב2 לא תהיה בעיה למצוא חניה.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה קייסר.

ראיתי עכשיו שיש חניה ליד הקמפוס, אז נראה לי שאסתדר.

גם החניון המקורה של מגדל האשפוז עולה 40 ש"ח ל-24 שעות, כך שזה לא כזה נורא. נראה כשאגיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

יש לך עוד אפשרות למרות שאתה לא רוצה תחבורה ציבורית.

תחנה את הרכב בקריית מנחם או אורה ויש לך כמה אוטובוסים שיורדים עד הדסה, תצרך להיות באוטובוס

בדויק 5 דקות

ולקויים הללו בדרך מביאים את האוטובוסים הכי חדישים של אגד ירושלים.

ואם מסיבה כלשהי לא צפוייה תצטרך לבוא מנתניה לירושלים בתחבורה ציבורית,

(אני עושה לא מעט את המסלול לפגוש את אסף מהכנופיה)

קח מתחנה מרכזית נתניה קו 605 ישיר לתל אביב, רד בארלוזרוב\דרך נמיר,

קח קו 480 שיוצא כל 10-12 דקות, ותגיע תוך שעתייים- שעתיים וחצי.

מתחנה מרכזית למלון יהודה, תצטרך רכבת קלה מתחנה מרכזית, יורד בתחנה אחרונה,

לוקח קו 20 או 29, יורד במשואה, ויורד ברגל או בקויים 17 או 12.

ומשם להדסה יש לך את קו 12.

מקווה שעזרתי, ושבת שלום.

נ.ב,

אם תצטרך עזרה בירושלים מכל שהיא סיבה, אני לשירותך.

עריכה אחרונה על ידי רועי עוזרי

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...