Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזגן לא מקרר - דייהטסו סיריון 2008

EB-86
שימו לב! השרשור הזה בן 3248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אתמול (46 מעלות בחוץ) נסעתי באוטו ושמתי לב שלמזגן קשה לקרר .

כשאני עולה על כביש מהיר / לוחץ על דוושת הגז או אפילו בשעות הערב הוא מקרר טוב אבל בזמן עמידה / פקקים הוא לא מצליח להוציא אויר קר כמעט .

בדקתי גז במערכת ויצא תקין . איש המיזוג אמר לי שככה זה בסיריונים , הם לא מצליחים לקרר והמזגן שלהם חלש ... האם זה הגיוני ?

שמתי לב לעוד תופעה שאולי קשורה , שאני מפעיל מזגן המדחס נכנס לעבודה שמתלווה עם רעש (שעולה ויורד עם הטורים) וכל דקה המדחס נכבה ולאחר מכן נדלק שוב .

כשבדקתי את המדחס ואת הרעש אמרו לי שזה טבעי לגמרי ושאולי הקלאצ' של המדחס קצת מרעיש ושזה לא קשור לקור שהמערכת מפיקה ...

אשמח לכל עזרה בנושא במיוחד מבעלי סיריון שיכולים לתת לי חוות דעת על המזגן שלהם באוטו .

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

המזגן בסיריון צורה חדשה מעולה ומקרר טוב גם בעמידה. לדעתי כדאי לעשות ניקוי לרדיאטור המזגן ולוודא שהוונטות תקינות ועובדות במהירות המתאימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוב המזגנים התפוקה יורדת בסרק.

בחום הגדול של לפני יומיים היה קשה מאוד לקרר את הרכב, זה ממש לא מייצג.

המזגן של הסיריון אגב הוא מזגן מעולה וחזק, לא יודע מי קשקש לך שהוא מזגן חלש.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר, איך אתה קובע או מחליט שמזגן ברכב X חזק יותר ממזגן ברכב Y ? עניין החום/קור זה מאוד סוביקטיבי כאשר מישהו

על סמך ההרגשה שלו קובע שהמזגן ברכב 'חזק'.

כאשר אני נכנס לרכב ומפעיל מזגן ויושבת לצידי מדמואזל אחרי 2 דקות קר לה. אם יישב שם גבר גבר הוא ירגיש שחם לו.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בדיוק סובייקטיבי? אם מזגן א' מגיע ל10 מעלות ביציאה מפתח הקירור מהר יותר ממזגן ב' הוא טוב יותר.

קראת היכן שהוא שזה הבדיקה שבוצעה ? דרך אגב בדיקת הטמפ' שיוצאת מפתחי האיוורור אינה הפרמטר היחיד שיש לבדוק אלא גם את תפוקת הקירור.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...