Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוקיות תקיעת עמודים בגבולות חניה פרטית בטאבו

lesles
שימו לב! השרשור הזה בן 3228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

נמאס לי משפשופים שהשכן מפנק אותי בהם על בסיס יומיומי.

נמאס לי מהחניות העקומות שאותו שכן מבצע.

פשוט נמאס לי.

האם זה חוקי לתקוע עמודים בגובה של נניח חצי מטר בגבולות החניה שלי(בטאבו)?

רעיונות אחרים שיגרמו לשכן לחנות ולצאת מהחניה באופן נורמאלי?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל שינוי של קבע בשטח, גם אם רשום על שמך בטאבו, מצריך היתר.

הצבת עמודים קבועים, כמוהם כהצבת פרגולה, מצריכים היתר בניה.

בפועל, גם התקנת מזגן בבית מצריכה היתר בניה. מי עושה את זה? אף אחד.

בנוגע לאכיפה כל רשות עירונית פועלת על פי דעתה ולא ניתן לדעת אם יאכפו או לא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח למידע ממך מהיכן השגת את הבזנט ובכמה?

מדובר בחניות פרטיות של בנין רב קומות, עם שער חשמלי בפתח.

הסיכוי שפקח עירייה יחשוב לחפש שם הרפתקאות שואף ל0, בחניה ליד(ששיכת לבתי קרקע) ישנן כמה חניות מגודרות בעמודים, וחניה אחת עם סככה. ללא אישורים וכו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי נמעס מהעניין. מה שעשיתי - זה לקנות עמודים 80 ס"מ, וגליל חוט ניילון נמתח בקוטר 9 מ"מ, ברגי ג'מבו וכן פסים זוהרים במכון טסטים הקרוב לביתך.

עשיתי בעמודים חורים ושייפתי את הקצוות שלא יקרעו את החוט. הדבקתי עליהם את הפסים זוהרים.

בערב קראתי לשכן ואמרתי לו שבגלל שיש שיפוע בחניה שלי והדלת של הג'יפ כבדה מאוד אני רוצה לשים עמודים עם כבלים שיאפשרן פתיחת דלת אבל ימנעו נפילת דלת על האוטו שלו. הצעתי שנסמן ביחד מקום הכי טוב להצבת עמודים כדי שיהי לנו נוח וסימנתי עם טיפקס חורים בתוך השטח של חניה שלי ולא על הפס.

הוא ביקש יום לחשוב אבל הבין את הרמז. בינתיים הציוד במחסן, אבל ביום של שריטה או חניה עקומה הם יהיו שם והוא יודע את זה.

הכי חשוב היה אשכרא להראות לו שזה לא דיבורים, אלא משהוא שהולך לקרות עוד היום. זה גם יקרה, אבל שנינו נפסיד מבחינת תמרון, לכן אני לא ממהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני די הרבה שנים סבלתי מבעיה דומה. שכן שהיה פותח דלתות ומשאיר סימנים לכל אורך הרכב שלי. נשברתי כאשר אבר שלי החנה את הרכב החדש שלו במקומי וזכה למעיכה. שיחה קצרה ורגועה עם השכן - ומשך 12 השנים הבאות המכוניות שלי נותרו שלמות (חוץ מאיזה שתי פגיעות בפגוש מצד שכנים שלא ידעו לתמרן, אבל זו בעיה אחרת).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלינו יש חניה משותפת, לא פרטית. כמובן חלק מהשכנים חונים בצורה עקומה ומפריעים.

שכן אחד חשב לפתור את הבעיה באמצעות עמודים, אלא מה, הצירוף של עמודים יחד עם אנשים שחונים עקום מצמצם את יכולת התמרון לאפס.

הוא התעקש לשים את העמודים ואני התעקשתי להעיף אותם.

לצערו של השכן, מסתבר שלבטון לוקח יממה להתייבש ואילו לשלוף את העמודים לוקח חמש דקות.

במשך שבוע כל יום הוא היה מכין בטון ותוקע את העמודים, וכל לילה הייתי שולף אותם ומשליך בפח אשפה רחוק מהבית.

אחרי שבוע אני ניצחתי.

בשורה התחתונה - אני חושב שעמודים יענישו אותך לא פחות מאת השכנים העקומים. צריך למצוא דרך אחרת ללמד אותם.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה שלי, לאחר שהתקנתי את העמודים (בזנטים עם גומי מזגנים המקיף אותם), כעבור כחצי שנה בוקר אחד פוף, הם פשוט נעלמו.

ע"מ להסירם, צריך פטיש של 10 קילו לפחות כיון שנעצתי אותם עם פטיש 10 קילו עמוק עמוק באדמה.

אני מניח שהשכנים הוציאו אותם ללא רשות כי הם התקשו מאוד להחנות ולתמרן. אין מה לעשות - לאחר מכן פשוט הפסיק להיות אכפת לי

ודאגתי שלחניה הבאה שתהיה לנו בבית הבא, לא תהיה קרובה לשכנים בשום צורה.

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתן לכם עוד דוגמא למצב המזהיר של החניה שלנו:

ליד הקופסת פיקוד של השער החשמלי הוצב עמוד "הגנה" לקופסא שהיה צבוע באדום לבן מחזיר אור.

כמובן שהיום הזכר לצבעים מקרי בהחלט וכל העמוד משופשף.

העמוד הוצב לאחר שמעכו את קופסת הפיקוד כמה פעמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה שלי, לאחר שהתקנתי את העמודים (בזנטים עם גומי מזגנים המקיף אותם), כעבור כחצי שנה בוקר אחד פוף, הם פשוט נעלמו.

ע"מ להסירם, צריך פטיש של 10 קילו לפחות כיון שנעצתי אותם עם פטיש 10 קילו עמוק עמוק באדמה.

אני מניח שהשכנים הוציאו אותם ללא רשות כי הם התקשו מאוד להחנות ולתמרן. אין מה לעשות - לאחר מכן פשוט הפסיק להיות אכפת לי

ודאגתי שלחניה הבאה שתהיה לנו בבית הבא, לא תהיה קרובה לשכנים בשום צורה.

חולץ בזנטים זה הדבר הכי שקט בלקסיקון העיגונים והגידור

5 שניות של פמפום הידית והבזנט כבר לא שם

כלי מאוד נפוץ בחזקת קבלני שילוט למיניהם

עריכה אחרונה על ידי gsi16v

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חולץ בזנטים זה הדבר הכי שקט בלקסיקון העיגונים והגידור

5 שניות של פמפום הידית והבזנט כבר לא שם

כלי מאוד נפוץ בחזקת קבלני שילוט למיניהם

זה לא מעודד ובטח לא גורם לי להרגיש טוב יותר. :cry:

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...