Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יציאה ממחלף אולגה לכביש 4 כיוון ת''א ועוד כמה שאלות בנושא

שימו לב! השרשור הזה בן 3255 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

*עשו שם נתיב חדש, איך שיוצאים מהמחלף ימינה, ועל כל הכביש יש סימון חצים של פנייה ימינה, עד התחנת דלק, זה אומר שאסור לאותת שמאלה, ולהשתלב בכביש, לא הבנתי אשמח להסבר.

*ועוד שאלה ראיתי בת''א ברמזור שמאלה, יש תמרור איסור פרסה, וכתוב מתחת פרט לרכב מעל 4 טון, זה אומר שלרכב פרטי מותר?

*ועוד שאלה בחדרה, בכניסה לאגד בתחנה מרכזית, יש נתיב שכתוב בתמרור כניסה פרט לרכב אגד בתפקיד, אז בלילה (שאין אוטובוסים לא עובדים)מותר לי לעבור שם, או שזאת בעיה ויכולים לקנוס אותי או משהו?

*ושאלה אחרונה בקשר למצלמת מהירות בכביש 4, שמגיעים מבנימינה לקניון אורות, אז היא מצלמת גם את הנתיב הנגדי? או שרק אם יש ''רצועות'' על הכביש?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אם יש חץ על הכביש ימינה זה אומר שעליך לציית לתמרור ולפנות ימינה. אסור לפנות שמאלה.

2. כן, מותר לרכב פרטי לעשות שם פרסה.

3. אסור לך להכנס לשם אף פעם. רק לרכב של אגד מותר להכנס, לרכבים אחרים הכניסה אסורה בכל שעות היממה.

4. היא מצלמת רק עם כיוון התנועה במיקום הספציפי הזה ולא רכבים שנוסעים בנתיב הנגדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה מגיע מאולגה או שירדת מהמחלף ימינה לכיוון תל אביב אתה יכול להישתלב ישר אתה לא חייב להיכנס לתחנת דלק.

אתה ראית את השינוי שעשו שם בכביש?

עשו פס, פס מקווקו עד התחנת דלק, רווחים ממש קטנים, על הקו שורה של מחזיר אור כל מטר, וכל 5 מטר מצויר על הכביש חץ ימינה, חץ ימינה, כאילו מחייבים אותך לעבור דרך התחנת דלק, אז לא הבנתי למה עשו את זה, ואיך צריך לפעול מבחינת החוק?

*ועוד שאלה בחדרה, בכניסה לאגד בתחנה מרכזית, יש נתיב שכתוב בתמרור כניסה פרט לרכב אגד בתפקיד, אז בלילה (שאין אוטובוסים לא עובדים)מותר לי לעבור שם, או שזאת בעיה ויכולים לקנוס אותי או משהו?

אז אתם אומרים שאסור יש קנס או משהו אם רואים אותי?

כי זה מקצר לי את הדרך משמעותית.

התחנה לא פעילה בלילה אין כלב בכביש, מוניות פרטיות גם עוברים שם.

*ולגבי הפרסה בטוחים שמותר?

*ולגבי מצלמות מהירות יש מקומות שהם מצלמות גם נתיב נגדי זאת אומרת צילום של הקדימה של הרכב?

אשמח לתשובות מפורטות תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- אם בין הנתיב שאתה מדבר עליו לנתיב ליד יש קו מקוטע, אזי מותר לך לעבור אליו.

- אם מתחת לתמרור איסור הפרסה, מצויין "פרט לרכב מעל 4 טון", המשמעות היא שהאיסור אינו תקף לרכבים אלו ולכן אסור לך ברכב פרטי לבצע פרסה.

- אם יש תמרור 'אין כניסה' והסייג היחיד הוא לרכבי אגד בתפקיד, אז אסור לך להיכנס לשם. אתה רוצה לקחת את הסיכון, ת'פדל.

- אין מצלמות דו-כיווניות על כביש 4. למיטב ידיעתי המצב הזה קיים רק בכבישים דו סטריים חד נתיביים.

יש לך מפה עם המצלמות כאן, ומאגר נתונים כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3255 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...