Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי לנסר 2006 1.6 VS יונדאי אקסנט 2007 1.6 VS יונדאיס אקסנט 2008 1.4 מהשכרה

Alkash
שימו לב! השרשור הזה בן 3249 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

התקציב שלי לרכב הוא 20~26 אלף

אני מחפש את המקסימום שאפשר להוציא מהתקציב הזה

כמה חסכוני, אמין, ונוח שאפשר,

מה דעתכם על 3 האפשרויות האלו או לחילופין מה הייתם רוכשים בתקציב הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שום רכב מהרכבים הללו לא ייתן לך את החסכון המתבקש בדלק.

לגבי אמינות הרכב, בעקרון שלושת הדגמים הללו נחשבים אמינים אך כמובן שזה תלוי בתחזוקה ובהתנהגות שזכו הרכבים במשך השנים, מן הסתם רכב שטופל בחלפים ברמה נמוכה וננהג בפראות כנראה יתקלקל יותר ויעשה יותר בעיות מרכב שטופל עם חלפים איכותיים ונהג עליו נהג רגוע ומתון.

אם אתה מחפש חסכון בדלק אתה לא בכיוון הנכון, וגם נוחות, איך לומר, לא האקסנט ולא הלנסר מצטיינות בכך.

חסכון בדלק ייתן לך רכב מיני ידני, נניח שברולט ספארק 2011, אפשר למצוא כאלו במסגרת התקציב שלך, יהיו חסכוניות, מודרניות, מבחינת נוחות אני לא יודע, אמינות לפי מה שנראה כרגע היא בסדר גמור.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמינות אצלהם היא בסדר גמור,לי הלנסר הייתה נוחה יותר וכניראה שהייתי הולך עליה,האקסנט 1.4 עצלה מעט.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום רכב מהרכבים הללו לא ייתן לך את החסכון המתבקש בדלק.

לגבי אמינות הרכב, בעקרון שלושת הדגמים הללו נחשבים אמינים אך כמובן שזה תלוי בתחזוקה ובהתנהגות שזכו הרכבים במשך השנים, מן הסתם רכב שטופל בחלפים ברמה נמוכה וננהג בפראות כנראה יתקלקל יותר ויעשה יותר בעיות מרכב שטופל עם חלפים איכותיים ונהג עליו נהג רגוע ומתון.

אם אתה מחפש חסכון בדלק אתה לא בכיוון הנכון, וגם נוחות, איך לומר, לא האקסנט ולא הלנסר מצטיינות בכך.

חסכון בדלק ייתן לך רכב מיני ידני, נניח שברולט ספארק 2011, אפשר למצוא כאלו במסגרת התקציב שלך, יהיו חסכוניות, מודרניות, מבחינת נוחות אני לא יודע, אמינות לפי מה שנראה כרגע היא בסדר גמור.

כתבתי חסכונית כמה שאפשר, אני לא רוצה רכב ידני ובתקציב הזה אני לא יכול להרשות לעצמי רכב מיני טוב (לדוגמא הקיה ריו) ולכן כתבתי "חסכוני עד כמה שאפשר". את המן הסתם אני יודע, תודה על העזרה! האם היית יש לך המלצות לעוד רכב בסגנון בתקציב הזה שאולי כדאי לי לבדוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמינות אצלהם היא בסדר גמור,לי הלנסר הייתה נוחה יותר וכניראה שהייתי הולך עליה,האקסנט 1.4 עצלה מעט.

כן גם לי נראה שאלך על הלנסר אם לא ימליצו לי לחפש משהו אחר בסגנון,

תודה על העזרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לחפש קיה ריו דור קודם, הן מבוססות על מכלולים של האקסנט אבל לדעתי תא נוסעים בקיה נעים יותר.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לחפש קיה ריו דור קודם, הן מבוססות על מכלולים של האקסנט אבל לדעתי תא נוסעים בקיה נעים יותר.

מה היית לוקח קיה ריו 2008 או מיצובישי לנסר 2006?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנסר, שתיהן עגלות זוללות דלק.

לפחות הלנסר גדולה יותר.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנסר, שתיהן עגלות זוללות דלק.

לפחות הלנסר גדולה יותר.

אני אגיד לכם את האמת, לא משנה על איזה רכב אני חושב אני פותח פה נושא ואתם מוציאים לי את החשק מלקנות אוטו, אני כבר חודשיים לא יודע איזה רכב לקנות. הכל אצלכם עגלות זוללות דלק, תנו לי כיוון לרכב בתקציב של 20~25 אלף שהוא לא עגלה זוללת דלק :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל המשפחתיות צורכות זהה. בממוצע 1-10

עם מזגן פחות.

גם מיצובישי גם האקסנט אמינים. חלקים של יונדאי יותר זולים וגם הביטוח.

תיקח את הרכב הכי שמור מבינהם

עריכה אחרונה על ידי vogel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלנסר בסדר גמור,בשביל נהג ממוצע היא תהיה אחלה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא זקוק לרכב משפחתי עם בגאז', תנסה את קיה ריו 5 דלתות. אולי תמצא כאלה משנתון 2008 בתקציב שלך.

גם אם המחיר שדורש המוכר גבוה ב-5-6 אלף ש"ח, אתה יכול לנסות להתמקח.

זו מכונית די זריזה ויותר קלילה מהלאנסר. יש גם יותר חלקי חילוף משומשים, אם תצטרך כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אקסנט 2009 מנוע 1.4 השכרה לשעבר, מנוע עצל, בעליות צריך ממש לאמץ אותו שיסחוב, צריכת דלק ממוצעת של 1:11.5 כמובן בלי מזגן ונסיעה רגועה עד 100, אמין מאד, אחזקה זולה אני אישית מרוצה ממנו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3249 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...