Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניקוי שטיחי רכב

שימו לב! השרשור הזה בן 1995 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• 3 שנים מאוחר יותר...
שלום חברים,

מה השיטה הכי טובה לנקות ולחדש שטיחי גומי?

אודה לעצתכם.

ניקוי - אם השטיח מזוהם ללא הכרה, עם דגריזר (שזה תכלס כמו APC חזק, אבל אני משתמש בו בדילולים מסוימים להמון סוגי נקיונות ברכב) . לרוב עושים עבודה זו עם APC. אם הוא סתם מלוכלך קלות גם מי סבון יספיקו ומברשת פשוטה, כמו המברשות של המשחות נעליים, עולה 5 שח במקססטוק או כל חנות לכלי בית וסופרמרקט.

חידוש - החומרים שמחדשים פלסטיקה יכולים להיות חלקלקים וזה מסוכן. עשיתי את השטיחים האחרים, לא של הנהג. פעם אחת בלבד ריססתי ספריי סקאי על שטיח הנהג והשארתי לייבוש. בדקתי היטב שזה לא חלק. קודם תנסה על 3 השטיחים האחרים ורק אז אם זה יוצא יבש לגמרי תעשה על הנהג. קשה למרוח על שטיחי גומי חומרים רגילים לחידוש פלסטיקה וגומי בכלל הצורה שלהם. הכי טוב זה ספריי קצף לצמיגים או ספריי דשבורד כזה, "ספריי סקאי". בצורה של נוזל זה פחות עובד, לא מכסה לגמרי את השטיח. יש ב מקססטוק ספריי קצף לצמיגים , 15 שח בלבד. של חברה ישראלית בקיבוץ סאסא. מקסול מקס הם נקראים. לא צריך להשקיע ציוד יקר או חומר יקר בנקיון שטיחי גומי לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

carsgo, כל חומר לניקוי ביתי יעשה את העבודה באופן מושלם. (סבון כלים,חומר לניקוי כללי, נוזל כביסה נותן אחלה ריח בהשריה וכד') זה בסה"כ גומי.

קרצוף עם מברשת,מים חמים (אם יש צינור עדיף) וסגרת פינה.

במידה ויש זפת,זה סיפור אחר. כאן צריך להכניס חומרים חזקים יותר.

לגבי חומרים להברקה, צריך להיזהר איתם כי מדובר על בטיחות. פעם שהיו לי שטיחים מגומי הייתי מעביר

QD מהול במים ומשפשף מעל הגומי, לאחר מכן מנגב טוב את השאריות.

חשוב מאוד לפני החזרת השטיחים לרכב לייבש טוב. (יוצר ריח עובש)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

carsgo, כל חומר לניקוי ביתי יעשה את העבודה באופן מושלם. (סבון כלים,חומר לניקוי כללי, נוזל כביסה נותן אחלה ריח בהשריה וכד') זה בסה"כ גומי.

קרצוף עם מברשת,מים חמים (אם יש צינור עדיף) וסגרת פינה.

במידה ויש זפת,זה סיפור אחר. כאן צריך להכניס חומרים חזקים יותר.

לגבי חומרים להברקה, צריך להיזהר איתם כי מדובר על בטיחות. פעם שהיו לי שטיחים מגומי הייתי מעביר

QD מהול במים ומשפשף מעל הגומי, לאחר מכן מנגב טוב את השאריות.

חשוב מאוד לפני החזרת השטיחים לרכב לייבש טוב. (יוצר ריח עובש)

יש חומרים דווקא שהגימור שלהם די יבש ואחרי יומיים של שהייה ברכב, אתה יכול להיות די בטוח שהשטיחים יבשים לגמרי..באמת חבל לבזבז חומרים יקרים כמו VRP על השטיחי גומי. כמו שאמרתי לעיל...אני השתמשתי בדברים זולים. אבל כמובן שרק ספריי אירוסול או קצף יעבדו...ספריי התזה/נוזלי קשה מאד להכניס לכל השקעים בשטיח. אפילו ספריי סקאיי פושטי יכול לעשות עבודה יפה על שטיחי גומי פשוטים. משחיר אותם לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1995 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...