Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תכף נגמרת השלילה(11חודש) תהליך קבלת הרישיון? אני גם בהתליית רישיון בגלל נהיגה מונעת

שימו לב! השרשור הזה בן 3253 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

בתארך 06/07/14 הפקדתי את הרישיון שלי לתקופה של 330 ימים.

לפי החישוב שלי ואני מקווה שאני לא טועה זה עומד להיגמר ב תאריך 2/06/15

אוטוטו... אך בודקים את הימים בצורה יותר בטוחה?

שלחו לי נהיגה מונעת שלא הלכתי אליה ושלחו לי התליית רישיון.

עכשיו עשיתי שיעור ראשון של נהיגה מונעת וביום שישי הבא יהיה השיעור המסכם בתאריך 29/05/15.

השאלה שלי היא כזאת - כרגע אני גם בהתליית רישיון וגם בשלילה מה אני עושה על מנת שבתאריך שהשלילה נגמרת לי אקבל את הרישיון באותו היום?

לפי הבנתי גם מי שהתחיל את הקורס של הנהיגה מונעת יורד לו ההתלית רישיון?

הקטע שלוקח 72 שעות עד שהתשובה של הנהיגה מונעת מתקבלת וגם אחרי זה זה לוקח זמן ותאמינו לי אין לי סבלנות אני רוצה את הרישיון שלי אני כבר כמעט שנה בלי ...

מה עלי לעשות ? והאם יש משהו שאני אמור לעשות ביום שנגמרת לי השלילה ? או פשוט הולך לוקח את הרישיון?

אך זה עובד?

* יש לציין שקיבלתי פחות משנה אז לפי הבנתי אין צורך ברישיון מחדש( אני לא נהג חדש ולא הייתי נהג חדש בזמן עברה זאת)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שאני לא עובר על חוקי הפורום, ולא מנסה להעליב אותך או משהו כזה. אבל איך מגיעים למצב ששוללים לך את הרישיון ל330 יום?

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא הנושא אבל נוהגים מסטולים וזה קורה, ממש לא מומלץ!!!!

מעשה טיפשי ושילמתי עליו ביוקר שאין לתאר אפילו כמה , לא רק כסף אלה הכול !

למדתי מטעויות ומנסה לגרום לאחרים גם להבין אותם לא שווה פשוט!

עכשיו נחזור למה ששאלתי , תודה (:

שאל הנוספת היא: שמעתי שיש מבחנים פסיכוטכנים לאנשים שהורשעו בנהיגה בשכרות ? האם גם עלי זה תקף?

האם לא אקבל את הרישיון ביום ה 331?

הרשאה על נהיגה תחת השפעת משקאות משכרים לפי תקנה 26(2) לתקנות התעבורה

עריכה אחרונה על ידי opel turbo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משרד הרישוי ישלח אותך למכון הרפואי ושם מתחיל מסכת של התעללות באזרח הקטן ואת זה בטוח עו"ד שלך לא סיפר לך (אם היה לך עו"ד) דבר נוסף הרשאה על נהיגה תחת השפעה הענישה שונה וזה מגיעה עד 6 חודשים לערך בניקוי חודש פסילה מנהלית,

לשאלתך לגבי ההתליה אם לא סיימת את את הקורס לא תקבל רשיון וההתליה לא תרד רק כך בחשבון שהתליה זו פסילה לכל דבר וענין

זה מופיע בטופס שקיבלת תיקרא טוב בין השורות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המופנים לבדיקות כשירות רפואית

• משתמשי/מורשעי סמים ו/או אלכוהול, המופנים על-ידי משרד הרישוי, משטרת ישראל וסמכות רישוי צה"ל.

לא תקבל את רשיון בחזרה למרות שתסיים את מנין ימי בשלילה.

כשתגיע למשרד הרישוי תדרש לעבור מבדקים במרב"ד, ורק לאחר שתצלח אותם תוכל לקבל את רשיונך בחזרה.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל זאת למרות העובדה שהשלילה היא לפחות משנה?

אם אדם מקבל חודש שלילה על זה גם עושה את הבדיקות האלה?

אני הרי לא אמור לעשות לא תאוריה מחדש ולא טסט ... אז למה הבדיקות? הם לא רק לאנשים אשר צריכים לעשות את הדברים הללו מחדש?

כמה זמן הבדיקות האלה נמשכות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל זאת למרות העובדה שהשלילה היא לפחות משנה?

אם אדם מקבל חודש שלילה על זה גם עושה את הבדיקות האלה?

אני הרי לא אמור לעשות לא תאוריה מחדש ולא טסט ... אז למה הבדיקות? הם לא רק לאנשים אשר צריכים לעשות את הדברים הללו מחדש?

כמה זמן הבדיקות האלה נמשכות

זה בכלל לא קשור לכמה זמן ניפסלת בעברות של סמים/אלכוהול שאתה מורשה בבית משפט אתה מוזמן למכון הרפואי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משרד הרישוי ישלח אותך למכון הרפואי ושם מתחיל מסכת של התעללות באזרח הקטן ואת זה בטוח עו"ד שלך לא סיפר לך (אם היה לך עו"ד) דבר נוסף הרשאה על נהיגה תחת השפעה הענישה שונה וזה מגיעה עד 6 חודשים לערך בניקוי חודש פסילה מנהלית,

לשאלתך לגבי ההתליה אם לא סיימת את את הקורס לא תקבל רשיון וההתליה לא תרד רק כך בחשבון שהתליה זו פסילה לכל דבר וענין

זה מופיע בטופס שקיבלת תיקרא טוב בין השורות

כתבתה שיש הבדל בין נהיגה בשכרות לאומת הרשאה על נהיגה תחת הפשעה?

מה ההבדל ?

אני הורשעתי על פי סעיף(2) נהיגה תחת השפעה ולא נהיגה בשכרות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתה שיש הבדל בין נהיגה בשכרות לאומת הרשאה על נהיגה תחת הפשעה?

מה ההבדל ?

אני הורשעתי על פי סעיף(2) נהיגה תחת השפעה ולא נהיגה בשכרות

ההבדל הוא בענישה,נהיגה בשיכרות על פי חוק 24 חודשי פסילה מינימום ונהיגה תחת השפעה הענישה אחרת וזה בדרך כלל עד 6 חודשים בניכוי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל הוא בענישה,נהיגה בשיכרות על פי חוק 24 חודשי פסילה מינימום ונהיגה תחת השפעה הענישה אחרת וזה בדרך כלל עד 6 חודשים בניכוי

ראיתי מספר הודעות של עו"ד משנת 2010

שאומרות שמי שקיבל שלילה פחותה משנה והורשעה על עברה שהיא נהיגה תחת השפעה (כמוני)

לא יצטרך לעשות את הבדיקות הרפואיות אך מי שהורשעה בנהיגה בשיכרות כן יהיה חייב , האם הדבר נכון ?

לחץ לחץ לחץ מצטער פשוט כבר שנה כמעט בלי רישון ומשרד הרישיון לא פתוח מחר ואני מתחיל להיכנס ללחץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לזה קשר לשאלות שלי .

במכל מקרה שאלתי בפורום של עו"ד ואמרו לי שלא אמורה להיות לי בעיה ולא אמורות להיות לי בדיקות כל שהן!

בכל מקרה אעדכן כאן בעוד שבוע על מנת שאנשים להבא ידעו כי חרשתי את הרשת ולא הייתה תשובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא הנושא אבל נוהגים מסטולים וזה קורה, ממש לא מומלץ!!!!

מעשה טיפשי ושילמתי עליו ביוקר שאין לתאר אפילו כמה , לא רק כסף אלה הכול !

למדתי מטעויות ומנסה לגרום לאחרים גם להבין אותם לא שווה פשוט!

עכשיו נחזור למה ששאלתי , תודה (:

שאל הנוספת היא: שמעתי שיש מבחנים פסיכוטכנים לאנשים שהורשעו בנהיגה בשכרות ? האם גם עלי זה תקף?

האם לא אקבל את הרישיון ביום ה 331?

הרשאה על נהיגה תחת השפעת משקאות משכרים לפי תקנה 26(2) לתקנות התעבורה

לא רוצה להוסיף שמן מדורה, אבל אתה טוען שלמדת את הלקח בעקבות הפסילה ומצד שני שלחו לך לעשות קורס נהיגה מונעת ולא הלכת, רק מתי שמתאים לך נזכרת. אז איך בדיוק למדת את הלקח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי לא רציתי לעשות שמונה חודשים לפני השלילה ....

וזה התאריך היחיד שהסתדר לי עם הלימודים ועבודה כן יש כאלה סטודנטים שעובדים קשה גם ועושים עוד דברים וככה או ככה לא יהיה לי רישיון אם הייתי עושה לפני אז אין שום סיבה!

ואני מסיים את הקורס ביום שישי הזה שזה עדיין לפני סוף השלילה וגג אני יחכה עוד יומיים ואני יקבל את הרישיון תפסיקו לשפוט, גם אם לא למדתי את הלקח שלי אז לא נוראה את העונש קיבלתי שילמתי המשכתי הלאה.

דרך אגב כן מתי שנוח לי אני יעשה ומתי שלא נוח לי לא אעשה אך זה קשור למה ששאלתי ?

מה אתה בתור בן אדם חושב שאתה יותר טוב ?

עריכה אחרונה על ידי opel turbo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי. לא אמרתי שאני יותר טוב, או פחות טוב ממך או ממישהו אחר. אני נצמד לעובדות שאתה ציינת

לגופו של עניין חוקי התעבורה הם לא המלצה. לא שאלו אותך מתי נוח לך לעשות את הקורס, קבעו לך תאריך ואתה לא הגעת...

וגם אני הייתי סטודנט וקרעתי את התחת בלימודים ועבודה ובכל זאת לא עשיתי דין לעצמי

חג שמח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3253 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...