Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אכיפת עבירות תנועה (או: האם צולמתי? כ"ע)

שימו לב! השרשור הזה בן 3259 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום היה לי יום ממש גרוע בכבישים, בשבע בערב בערך עברתי באדום בטעות בצומת שבה בדרך כלל יש צהוב מהבהב ומעבר להולכי רגל (לא שמתי לב שהיה שם רמזור) ואחרי כשעה נסעתי בכביש שיוצא מפסגת זאב במהירות 90 כשהיה מותר 60 ואני חושש שצולמתי (אני חושב שראיתי פלאש).

לפני שכולם מתנפלים אני רוצה לומר שאני באמת לא עבריין תנועה, לעולם לא גונב רמזורים ומבחינתי גם כתום זה אדום.

חוץ מזה אני גם לא נוסע במהירות מופרזת משיקולי דאגה לרשיון והאהבה שלי לנהיגה.

כשהגעתי הביתה חיפשתי במפת המצלמות את האיזור שבו נסעתי ולפי מה שכתוב שם אין שם מצלמת מהירות ולא מצלמת רמזור. אני חושש שהאתר לא מעודכן ולכן רוצה לבדוק את זה בוודאות.

ועוד שאלה, אם שוטר צילם אותי במצלמה ניידת, הייתי רואה פלאש?

אם הוא צילם, הוא לא היה חייב לעצור אותי ולתת לי את הדוח?

(אני שואל גם לגבי מהירות וגם לגבי הרמזור האדום).

אני ממש מקווה שלא נתפסתי ואני באמת לא אחד שעושה עבירות או שטויות כמו שאר בני גילי (נהג חדש, 9 חודשים עם רשיון).

מקווה לתגובות מהירות שהלוואי וירגיעו אותי.

*אני מפרסם גם פה כי לא בטוח אם מתאים לכאן או לפורום חוקי תעבורה, לא שואל על העונש אלא על האכיפה.

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחור, אתה לא מרוכז בנהיגה...

שוטר לא מצלם אותך במצלמה, שוטר אם הוא סטטי בד"כ לוזר על ריכבך וכמעט תמיד יעצור אותך אם ניתן.

ברמזור יש מצלמה סטטית המצלמת עם פלאש, רואים את הפלאש היטב אם הצילום בחשיכה. אתה רוצה להיות בטוח? תחזור לצומת ותראה אם יש שם מצלמה ( צבע כתום- גאסטו)

אני מניח שלא תקבל דו"ח, אבל גם אם כן תפיק את הלקח לעצמך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ואתה מדבר על הגשר ביציאה מפסגת זאב אז בהחלט יש סיכוי שצולמת , אני לא נוסע משם מזמן אבל עד לפני כמה שנים היה שם מצלמה ניידת בקביעות.

וכן יש לה פלש.

אודי A4

דימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3259 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...