Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בין פז'ו 208 x סקודה פאביה x רנו קליאו חדש

zevim2005
שימו לב! השרשור הזה בן 3229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

אני מחפש רכב חדש

ידנית

באיזור ה 70-80 אלף ש"ח.

אני מתלבט בין:

-פיג'ו 208 1.2 (70000)ש״ח 5 שנים אחריות

-סקודה פאביה 1.2 TSI

(80000)ש״ח 2 שנים אחריות

-רנו קליאו 0.9 Turbo

(80000)ש״ח 3 שנים אחריות

מה שחשוב לי זה אמינות וחיסכון בדלק...

אגב אני גר במעלה אדומים אז חייב שהיה מספיק כוח לעליות לירושלים

:-P!

תודה רבה

(סליחה על שגיות כתיבה...עולה חדש)!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כוח מנוע אז לך על הפאביה,אם איבזור על הקליאו.

אם אתה לא נוסע הרבה יש הבדל גדול בין הפיגו לשאר הרכבים 10 ! אשקל,,אם מבחינת מנוע היא מספקת אותך היא תהיה מאוד נוחה,לא יצא לי לנסוע על הפאביה החדשה אבל לפי הביקורות היא לא ברמה של הפיגו,המושבים של הפיגו מעולים גם כן.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שהפיג'ו צריכה לקבל את המנוע החדש של 1.2T וגיר 6 הילוכים חדש

האם זה הדגם המדובר?

כמו כן, רק נסיעת מבחן תפתור את נושא הנוחות והכוח למעלה אדומים

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כוח מנוע אז לך על הפאביה,אם איבזור על הקליאו.

אם אתה לא נוסע הרבה יש הבדל גדול בין הפיגו לשאר הרכבים 10 ! אשקל,,אם מבחינת מנוע היא מספקת אותך היא תהיה מאוד נוחה,לא יצא לי לנסוע על הפאביה החדשה אבל לפי הביקורות היא לא ברמה של הפיגו,המושבים של הפיגו מעולים גם כן.

מה ההבדל בין הפיגו שאתה מדבר?נוחות נסיע?

לגבי הפביה,הרמת אבזור אכן מעכזב...

מה לגבי צריכת דלק ?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם זה הדגם המדובר?

לא,אני מדבר על הדגם שאכשיו במבצע ב69000...

לגבי כוח אתה צודק...יש פער גדול בין המנוע של הפגו וקליאו למנוע של הפביה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם זה הדגם המדובר?

מנוע הטורבו ישודך רק לתיבה האוטומטית,הידנית תקבל עדיין את אותו מנוע שיש עכשיו.

מה ההבדל בין הפיגו שאתה מדבר?נוחות נסיע?

לגבי הפביה,הרמת אבזור אכן מעכזב...

מה לגבי צריכת דלק ?

תודה!

לא מכיר צריכת דלק אמיתית,אלא רק ממה שקראתי במבחנים שהם מציינים שהיא דווקא טובה,יש לא מעט כאלו ברשת מציע לקרוא.

לא,אני מדבר על הדגם שאכשיו במבצע ב69000...

לגבי כוח אתה צודק...יש פער גדול בין המנוע של הפגו וקליאו למנוע של הפביה?

תודה

בין הפיגו לפאביה אני מעריך יהיה הבדל גדול מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע של הפאביה חזק יותר, אך מבחינת אבזור הפאביה נופלת מהותית מהקליאו, בין היתר גם אחריות קצרה יותר. אני חשבתי על הפאביה ולנוכח שרשורי הTSI פה אני די ירדתי ממנה.

יצא לי לנהוג על הקליאו 0.9T, היא סוחבת לא רע בכלל, מאובזרת, נוחות בסדר (פחות טובה מהדור הקודם) ויש רעשי רוח מבתי המראות באיזור ה100 קמ"ש וצפונה. מול הפאביה יש לה יתרון באבזור ובאחריות ארוכה יותר.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע של הפאביה חזק יותר, אך מבחינת אבזור הפאביה נופלת מהותית מהקליאו, בין היתר גם אחריות קצרה יותר. אני חשבתי על הפאביה ולנוכח שרשורי הTSI פה אני די ירדתי ממנה.

יצא לי לנהוג על הקליאו 0.9T, היא סוחבת לא רע בכלל, מאובזרת, נוחות בסדר (פחות טובה מהדור הקודם) ויש רעשי רוח מבתי המראות באיזור ה100 קמ"ש וצפונה. מול הפאביה יש לה יתרון באבזור ובאחריות ארוכה יותר.

כן,בנסיע מבחן על הקליאו שמעתי הרעשים....לגבה הפביה זה ממש מדעיג המנוע TSI?

עז מה היתה אכי ממליץ בקטגוריה סופר-מיני?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפז'ו נוחה וחסכונית מאוד, גם המנוע לא רע בכלל למרות מספר סוסיו הזעום יחסית למתחרות. הוא גם זול יותר בגירסה אותה ציינת, אלא שהוא מאובזר בצורה עלובה למדי באותה גירסה ושווה להוסיף כמה לירות ( לא הרבה לזכרוני ) בכדי לקבל את גירסת האקטיב המאובזרת יופי. בכל מקרה כדאי לעשות נסיעת מבחן בכל האלטרנטיבות שהעלית ולהחליט לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפז'ו נוחה וחסכונית מאוד, גם המנוע לא רע בכלל למרות מספר סוסיו הזעום יחסית למתחרות. הוא גם זול יותר בגירסה אותה ציינת, אלא שהוא מאובזר בצורה עלובה למדי באותה גירסה ושווה להוסיף כמה לירות ( לא הרבה לזכרוני ) בכדי לקבל את גירסת האקטיב המאובזרת יופי. בכל מקרה כדאי לעשות נסיעת מבחן בכל האלטרנטיבות שהעלית ולהחליט לבד.

השאלה זה אם הי מספיק אמינה או שלא צריך לדעוג אם ה5 שנים אחריות?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאקים יכולים להיות, אבל אני לא הייתי דואג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה זה אם הי מספיק אמינה או שלא צריך לדעוג אם ה5 שנים אחריות?

תודה

האוטו חדש מדי בכדי לגזור מסקנות ביחס לאמינות. בכל מקרה ולפחות לידיעתי בשנתיים שלוש שהוא מסתובב על הכבישים כאן, לא ניצפו בעיות מיוחדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה חושב על ה208 הייתי ממליץ להוסיף עוד כ-8000 ש"ח ולקבל את הגרסא הידנית המאובזרת. פשוט ההבדל בניהן הוא כ"כ משמעותי באבזור: מולטימדיה, ג'אנטים מקוריים, מראות מתכווננות חשמליות, בקרת שיוט, פנסי ערפל, לדים מקדימה, דיבורית BT, חלונות כהים, גריל קדימי עם כרום... ובטוח יש עוד דברים ששכחתי. השקעה שלדעתי שווה את המחיר. אני כנראה אקנה את הגרסא המאובזרת בקרוב. שיהיה לך בהצלחה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה חושב על ה208 הייתי ממליץ להוסיף עוד כ-8000 ש"ח ולקבל את הגרסא הידנית המאובזרת. פשוט ההבדל בניהן הוא כ"כ משמעותי באבזור: מולטימדיה, ג'אנטים מקוריים, מראות מתכווננות חשמליות, בקרת שיוט, פנסי ערפל, לדים מקדימה, דיבורית BT, חלונות כהים, גריל קדימי עם כרום... ובטוח יש עוד דברים ששכחתי. השקעה שלדעתי שווה את המחיר. אני כנראה אקנה את הגרסא המאובזרת בקרוב. שיהיה לך בהצלחה :)

צודק,אבל במבצע זה הבדל של 10000,אז לא יודעה...

שמעתי הרבה דברים טובים על הסוזוקי סוויפת,חשבתה עליו?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קליאו מאוד קופצנית ברמה מטרידה. סוויפט רכב נחמד אבל הפלסטיקה מאוד פשוטה בתא הנוסעים, תא המטען פצפון והמתחרות עדיפות. לפאביה אין חסרונות בולטים, אבל לדעתי 208 עדיפה. היא מהמכוניות הנחות בקטגוריה אם לא הנוחה ביותר והאחריות המורחבת מעניקה שקט נפשי. החיסרון היחידי הוא בגרסת הבסיס שלא מאובזרת מספיק, אבל זה גם עניין של העדפות אישיות כמו עד כמה מפריע לך שאין ג'נטים או חלונות חשמל במושב האחורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...