Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעה ללא תעודת ביטוח ברכב.

שימו לב! השרשור הזה בן 3255 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אתמול ההורים עשו לי ביטוח על הרכב שלהם, ביטוח חובה+מקיף אבל עדיין לא קיבלתי את תעודת הביטוח החדשה על שמי בפקס.

מחר אני צריך את הרכב לנסיעה ארוכה, האם אפשר לנסוע ככה ללא ביטוח עליי?

הביטוח כבר קיים מאתמול אבל אין מסמך פיזי עדיין.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה! בבוקר אבקש מהסוכן שישלח לי במייל, שלפחות יהיה לי את המסמך על הפלאפון.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסיעה ללא המסמך המקורי היא עבירה טכנית שאיננה נאכפת על ידי משטרת ישראל (זאת להבדיל מנסיעה ללא ביטוח בתוקף).

כבר מספר שנים שהוצא החוק הזה. משטרת ישראל לא בודקת ביטוח רכב.

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר מספר שנים שהוצא החוק הזה. משטרת ישראל לא בודקת ביטוח רכב.

לשם הדיוק, החוק (תקנה) קיים ונשאר, המשטרה בוחרת לא לאכוף אותו, כמו תקנות רבות אחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום אחרי שביליתי כשעה בפקק בין נתניה להרצליה הבנתי שאם יתחילו לאכוף את האיסור נסיעה בנת''צים זה יהיה פשוט כסף קל, מיליון שקל ביום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שאם יתחילו לאכוף את האיסור נסיעה בנת''צים זה יהיה פשוט כסף קל, מיליון שקל ביום.

אם העבירה תאכף כנראה שאלפי העבריינים יפסיקו לבצע אותה, לא? :roll:

מצד שני, ממתי אכיפת חוקי תנועה צריכה להיות על בסיס הכנסות?

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3255 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...