Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה במציאת CATBACK לרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 3265 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מת לשנות את הסאונד בולוסטר טורבו שלי , חשבתי על דאון פייפ בבניה אישית אבל אני מעדיף בהרבה דוד זרימה חופשית מאיזה חברה מוכרת , REMUS MAGNAFLOW MILTEK וכדומה .

אהבתי מאוד את הסאונד של הMAGNAFLOW נכנסתי לאתר חיפשתי דילר בארץ וזה קישר אותי דרך האתר הראשי לhttp://www.kogol.co.il/

שזה אתר לצמיגים , הגיוני?

אם לא אשמח לדעת איזה סדנא תרים את הכפפה ותזמין לי איזה דוד אחורי איכותי , אשמח לדעת אם שמעתם על סדנא שתעזור , כנראה שאם אין לך גרמנית אין לך יחס בארץ וזה עצוב.

אם אחת הסדנאות רוצה להזמין אשמח לשלם ואעריך את זה מאוד , חייב עזרה תודה מראש .

ללא שם.jpg

Seat Leon FR 2014 Stage 2 Veloster Turbo 2014 Black - sold Polo GTI 2012 BLACK Stage 2 - sold White Pontiac Solstice 2007 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וממש קצת עיון באתר שלהם היה מראה שאכן כך הדבר:

http://www.kogol.co.il/Article.aspx?Item=769

חוץ מזה, אתה תמיד יכול להזמין "חתול בחזרה" מאליבאבה :roflmao:

http://hebrew.alibaba.com/product-gs/cat-back-systems-227182719.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"מערכת חתול-בחזרה" - אחד הטובים!

בקשר לגרמניות, לצערי, אתה צודק. קשה למצוא שיפורים לרכבים שלא מקונצרן VAG, או איזשהו flavor בווארי אחר.

אם אתה לא בקטע של בניה כאן בארץ, אז כדאי לך לדבר עם PITSTOP והם יכולים לעזור לך עם היבוא וההתקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה ללכת סחור סחור כשיש לך את הטלפון והכתובת של היבואן הרשמי? דבר איתם תראה איך אפשר להתקדם.

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה ללכת סחור סחור כשיש לך את הטלפון והכתובת של היבואן הרשמי? דבר איתם תראה איך אפשר להתקדם.

התקשרתי על הבוקר המזכירה ידעה על איזה חברה מדובר ואמרה שהם עובדים איתם אבל לא עם השוק הפרטי רק עם עסקים.

ולגביי פיט סטופ אני חושב ששלחתי להם מעל 4 הודעות אינבוקס שאני רוצה והם לא מתייחסים

Seat Leon FR 2014 Stage 2 Veloster Turbo 2014 Black - sold Polo GTI 2012 BLACK Stage 2 - sold White Pontiac Solstice 2007 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להזמין לבד מאיביי, ראיתי שיש שם גם את מגנפלואו וגם את ארק, שלפחות ברכב שלי נחשבים מעולים.

אתה צריך לבדוק, לדעתי, שהם עומדים בתקן E ואז להשיג מסמכים ממשרד התחבורה שמאשר זאת, התקן לדעתי הוא רק לדוד ולא לצנרת. אם אתה חושב ללכת בכיוון הזה הייתי מנסה להשיג קודם את אישור משרד התחבורה לפני ההזמנה.

דרך אגב, אתה יכול גם להתחיל עם Cold Air Intake, אני לא ממש מכיר את הרכב שלך, אבל יש אולי סיכוי שזה יוסיף לך איזה סוס או שניים, או שיפור קל במומנט. זה אמור לעבור בלי בעיות במכס וגם במחיר סביר.

עריכה אחרונה על ידי RandomlyRandom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא שיפור סאונד נטו רוצה גם כמה סוסים לאורווה , התכנון להגיע ל260 270 כוחות סוס בעתיד עם דאון פייפ צנרת בבניה בעתיד ועוד כמה חמוצים .

בנתיים הרכב נשאר אצלי ואני רוצה להשקיע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3265 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...