Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה : כמה לדעתכם אני צריך לדרוש?

orenp
שימו לב! השרשור הזה בן 7053 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי מיצובישי לנסר אוטומטית שנת 93.

אוקיי, עד עכשיו לא מלהיב במיוחד.

הקילומטראז' של האוטו - 82K (וזה בדוק, אני לקחתי לבדיקה לפני שקניתי, למרות שקניתי ממישהו שהוא חבר של אבא שלי, ואין מצב שהוא הוריד את הק"מ, כך אמרו גם בבדיקה).

הרכב עבר 2 נהגים בחייו - הבעלים הקודם שהיה נהג יחיד, ואני - גם הנהג היחיד עליו כרגע.

האוטו במצב מצוין, ממש שום בעיה מכנית או אחרת, אפילו הצבע עדיין אורגינל - ומבריק יפה כמו חדש.

עבר תאונה קטנה מאחור בשנת 94.

עבר את כל הטיפולים בזמן - יש ספר טיפולים וספר רכב (הבעלים הקודם נסע מעט מאוד, אז הוא היה עושה טיפול כל 6 חודשים).

בפעם האחרונה שבדקתי, המחירון היה 21,500.

אז כמה לדעתכם אני צריך לדרוש אם אני מוכר?

עריכה :

שכחתי לציין שהאוטו כרגע יד שנייה למי שעוד לא הבין...

תודה מראש, אורן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך בעיה.

אני מכרתי אוטו דומה (רק שנת 92 קרבורטור) לפני כמה חודשים בשביל ידידה שלי. מאוד מאוד קשה למכור את הרכב הזה בגלל המחירון הגבוה שלו (ומעוד סיבות). תתכונן לרדת הרבה במחיר אפילו אם הרכב מושלם. רכבים טובים כאלו נמכרים בסביבות ה-16000-17000 אלף. אם תצליח למכור בזה או בקצת יותר - אשריך.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להערכה של רוני - אחות של אשתי קנתה כזה רכב בדיוק, יד שנייה במצב מכני טוב אך עם צבע שרוף ב 14K

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה לדעתכם אני צריך לדרוש?
יש מכוניות שאי אפשר לדרוש עליהם מחיר. אפשר לבקש יפה, ולקוות.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית לא הייתי יורד יותר מ 17.5K בכל זאת לפי דבריך מדובר ברכב מטופל ושמור ביחס ללנסרים השורצים בארצינו [שרובן במצב לא מזהיר..] בכל מקרה היה לי שכן שכאשר עלה לארץ ב91 משהו כזה הוא קנה לנסר 92 חדשה[כמובן שבחצי מחיר ביגלל שהוא עולה חדש ! SUX..] בכל מקרה עברו השנים וממש לפני חודש הוא מכר את הרכב שלו יד ראשונה עשה 125 אלף נקי ושמור ביותר שחבל לכם על הזמן ללא שאסי תאונות ואפילו לא דפיקות של סופר מרקט קיצר דנדש[אין יאמר לזכותם של הרוסים שהם יודעים לשמור על הרכב.] קיצר השכן מחר את הרכב הזה במחיר מחירון לא שקל פחות וזאת לאחר שבוע מיום פרסום המודעה ע"י שלט בחלון האחורי!! ככה שאל תאבד יותר מדי צפון ותתגמש כמו פלסטלינה ביום שרבי!!..קצת סבלנות ותקבל מחיר הוגן ומשתלם!

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סופסוף דיעה אופטימית...

סבלנות יש לי, אז כנראה שאני באמת אקח את הזמן.

ולחוכמולוג razmel - מה ההבדל בין "לבקש יפה" ל "לדרוש" אם בשני המקרים , הצעות נמוכות יותר ממה שאני מצפה ידחו על הסף?

אני מוכן "לדרוש יפה", אם זה עוזר לך....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לקחתי את הזמן כשניסיתי למכור. כמעט שלושה חודשים. שנת 92 כשהמחירון היה 20500. נמכר ב-11500. אבל אצלי האוטו בהחלט לא היה במצב טוב במיוחד (לא יפה חיצונית, מנוע מעשן, פלסטיקים שבורים מבפנים).

אבל אם יש לך הרבה סבלנות - אולי תצליח למכור במחיר שאתה רוצה. מאחל לך בהצלחה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, האוטו שלי ממש במצב מעולה, אז נראה לי שיש לי קייס לדרוש יותר.

בטיפול שעשיתי לפני חודשיים (קצת אחרי שקניתי את האוטו) , אמרתי למוסכניק שלא ינסה לחסוך לי , וכל מה שמצריך תשומת לב (טיפול\תיקון\החלפה), שיטפל , ובסוף כמעט כלום לא הוחלף, רק דברים רגילים כמו פלאגים, צינורית דלק, וכו'. כל הטיפול עלה לי 406 ש"ח , אז יוצא מזה שמי שיקנה את האוטו לא יצטרך "ליישר קו" (הטסט הוא ל - 10 חודשים וטיפול עשיתי...)

חוץ מזה , בתוך האוטו אתה יכול לראות שהוא שמור טוב, אין שום פלסטיק שבור או כפתור שלא עובד, אפילו הריפודים האורגינליים כמו חדשים (לא חדשים, אבל כמו חדשים...).

בכל אופן, תודה על האיחול...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב כמו שכבר אמרתי לך פה החוכמה היא להתחיל ממחיר יחסית מקובל וגבוהה[כמובן לא עובר תמחירון(תמחירון = את המחירון)] ובהתאם כאשר יש קונה פטנציאלי ורציני והגיע איתו לעמק השווה [ושוב אין צורך לעשות זאת בסיגנון "בעל הבית השתגע" שזה אומר 6K פחות מהמחירון בלי הצדקה מתאימה לכך..] בכל מקרה כאשר יש לך קונה רציני ואכן תגיעו להסדר יהיה סביר במצב כזה לקצץ לו איזה אלפיה בודדת בכל אופן שוב פחות מ17.5K אין לך מה למכור את הרכב! תתחיל לדעתי ממחיר של 19K במידה והמחירון הוא כמו שציינת ומשם תקצץ טיפה-אך רק במצב של קניה בטוחה וראלית מצד הקונה הפוטנציאלי!

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולחוכמולוג razmel - מה ההבדל בין "לבקש יפה" ל "לדרוש" אם בשני המקרים , הצעות נמוכות יותר ממה שאני מצפה ידחו על הסף?

אני מוכן "לדרוש יפה", אם זה עוזר לך....

תודה על התואר.:oops:

אם היית מוכר יגואר E-TYPE, היית יכול "לדרוש" מחיר, וסביר שהיית מקבל אותו.

כשאתה מוכר רכב נפוץ מאוד, כשהשוק מוצף ברכבים כאלו, הקונה הממוצע, שבסה"כ מחפש כלי תחבורה זול ימצא הצעה זולה יותר משלך.

אם "תדרוש", כאילו שמישהו חייב לך משהו, ולא תתגמש, תשאר עם הרכב.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רז, אני חולק על דעתך

כיוון שיש ויש טיפוסים.

בכל מקרה, על מצב רכב מצויין הן ויזואלית והן מכאנית משלמים בהתאם הרי לא סתם הרכב טופל חוץ מהמטרה העיקרית שהיא בעצם לשרת בנאמנות מקסימאלית את המוכר אך בנוסף יש חשיבה עתידנית לגבי מועד מכירת הרכב שבסופו של דבר יגיע .וכמו שאני בטוח שאתה לפני שאתה רוכש רכב ,אתה לא מתפשר במהירות על התמורה והאיכות שאותו הרכב ספציפית נימצא ומציע לך. אז על כך אתה תצתרך לשלם בהתאם ולא כפי שאתה טוען פה -לקנות את הרכב הזה במצב מעולה שכזה במחיר זנות [לא בבית סיפרנו !] , בכל מקרה מדובר כבר בהפסד לצורך מכירה ..ואם פותח התרד מוכן לקבל זאת על עצמו מה טוב, אך אם יש לו טיפת הגיון בריא וערך לכספו ולרכבו ואכן הוא ידרוש כמקובל לרכב במצב שכזה- הוא יקבל את התמורה המצופה במוקדם או במאוחר [עניין שיכול לקחת ימים ספורים ואפילו חודשים..] .החשוב שיש לדאוג לו -הם אמצעי הפירסום השונים לשם מכירת הרכב..[ממליץ בעיקר באתרי אינטרנט שונים ומוכרים שלא גובים תשלום על הפרסום..וזאת בנוסף לשלט מכירה על שמשות הרכב!] שיהיה בהצלחה ואל ייאוש !! אתה בסוף תקבל את מבוקשך ..

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7053 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...