Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עצות במכירת נכס מושקע באיזור הגליל המערבי במחיר יחודי ואיך ניתן להגיע לבעלי עניין בו

samg
שימו לב! השרשור הזה בן 3263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשות מכר שלי קיים נכס באחד ההרחבות באיזור הגליל המערבי.

מדובר בנכס מושקע הנמצא במקום יחודי כשהמחיר המבוקש הוא בהתאם.

רוב התיווכים שאיתם המכר בקשר מביאים אנשים שלא מבינים מה עומד מולם ומציעים מחירים מגוחכים גם בהשוואה לנכסים שכנים שנמכרו.

מכיוון שלדעתי קונה של נכס מאין זה כנראה לא יגיע מהאיזור הקרוב אלא מאיזורים מבוססים יותר למשל, איזור המרכז. או מישהו שחושב על מעבר לאיזור ויודע להעריך איכות. איך ניתן להגיע לרוכשים פוטנציאליים כאלו?

הנכס מפורסם ביד2. אך שוב, כמות המתעניינים לא גדולה וגם אלה שמתקשרים הם לרוב מהאיזור ומחפשים מציאות.

אולי מישהו יוכל להמליץ על מתווך ספיציפי שמתעסק עם נכסים כאלה?

אפשר גם בה"פ.

עריכה אחרונה על ידי samg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה שנים מכרתי וילה בכפר ורדים. היה תהליך לא קל, ובסוף מי שקנה הגיע מהקריות.

אנשים שיש להם כסף, ומוכנים להשקיע, מסתכלים על תשואה מהשקעה, והם משווים את הנכס הייחודי (האם הוא באמת ייחודי או שאתם חושבים שהוא ייחודי?) לכל השקעה אחרת בנדל"ן - בבאר שבע, בכרמיאל ובראש העין פיתוח.

אם תיתן יותר פרטים, אפילו בפרטי, אוכל לעזור לך להבין אם מדובר בנכס באמת מיוחד או שלא ממש.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכירת דירה ייחודית במקום ייחודי שהוא לא במתחם חדרה גדרה נדרשים 3 דברים להצלחה

סבלנות

סבלנות

סבלנות

עד שיגיע אותו אחד שמחפש את הנכס הייחודי הזה וגם מוכן לשלם על כך.

כמו שכתב דיסקו , השאלה האם הנכס מוערך בהתאם לשוויו האובייקטיבי או לפי ערכו הסובייקטיבי.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שאלה: כמה היצע יש בסביבה? במקרה דיברתי לפני מספר שבועות עם מישהו מכפר ורדים שסיפר שמאז שהטבות המס הופסקו הוצעו בישוב למכירה למהלה מ-100 בתים. כמובן שכאשר יש כזה היצע קשה לקבל מחיר טוב.

ובחיפה - שבה אני עדיין סקרן מה מתרחש בכמה שכונות - רואים שאנשים מציעים דירות במחירים שנראים גבוהים מאד ונתקעים איתן לשנים ארוכות, או שמתפשרים מאד על המחיר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הוא באמת ייחודי או שאתם חושבים שהוא ייחודי?

שאלת השאלות. אם אתה לא ביישוב מבוקש במיוחד באזור המדובר (נניח שבי ציון), קשה למצוא קונים לנכסי פרמיום.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אני רואה סביבי בתים בישובים שאני מהמר שדומים למה שפות״ש מתכוון,

אפילו לא יחודיים אלא גדולים (למשל 250 מ״ר ומעלה), חלקם עם בריכה, על מגרש גדול,

במחירים סביב ה-2.5-3 מיליון - פשוט לא נמכרים. בתים של 180-200 מ״ר, על חצי דונם ופחות מאובזרים יותר קל למכור,

סביב 2-2.3 מיליון. מה שאומר שבית גדול ומפנק זה אחלה - עד שצריך לשכנע מישהו שגם קל לתחזק אותו.

הרי כמה כבר עוקרים את עצמם מגוש דן לישוב קהילתי או הרחבה, לרוב אנשים עם יותר ממון? בודדים.

הרוב המוחץ פה הם משפרי דיור מאחת הערים הגדולות. אין להם 3 מיליון. או ספיירים לבריכה או מדשאה של 500 מ״ר.

אז או שיתגמש, או יהיה סבלני. הרבה בשני המקרים.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...