Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צביעת טמבון אחורי לאינפיניטי G37 Coupe

שימו לב! השרשור הזה בן 3251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכשתי לפני שבוע אינפיניטי G37 Coupe שנת 2010 בצבע לבן פנינה והטמבון האחורי צריך צביעה (קילוף צבע ושפשופים מחניות בחלק האחורי של הטמבון).

ממה שאמרו לי (ותקנו אותי בבקשה אם זה לא נכון) היצרן משתמש בצבעים שמבוססים מים ומשתמש בשכבת פריימר ועוד שני שכבות של צבע (לבן ולבן פנינה כניראה) ולבסוף לכה מיוחדת שאמורה איכשהו להפחית סיכוי לסווירלס.

התקשרתי למוסך המורשה ושם נאמר לי שהם מפרקים את הטמבון, צובעים ורק אז מחזירים לרכב (אין עם זה בעיה, נכון?) אבל מה שהדאיג אותי יותר הוא ששאלתי את הבחור במחלקת הפחחות אם יהיו הבדלי צבע הוא אמר שתמיד יהיו הבדלי צבע בטמבון לעומת חלקי פח כי הטמבון עשוי פלסטיק ושאר הרכב הוא פח ובגלל זה תמיד יהיו הבדלים.

השאלה שלי היא, האם זה נכון? תמיד יהיו הבדלים בצבע בטמבון לעומת פח? כי ברכב הקודם שלי (VW GOLF GTI) הטמבון האחורי נצבע ולא זכור לי שראיתי הבדלים.

כשרכב חדש עוזב את המפעל, גם יש הבדלי צבעים בין הטמבון לפח? או שאלו הבדלים שרק עין מקצועית תוכל לראות?

בגלל שהיצרן משתמש בסוג מיוחד של צבע ובמספר שכבות, כדאי לצבוע את הטמבון רק במוסך המורשה או שיש לכם המלצה אחרת? הרי רק להם אמור להיות הידע לאותו מספר של שכבות וצורת צביעה מיוחדת כמו במפעל?

תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עקרונית צבע הלבן פנינה (היה לי צבע כזה ב- IS) מורכב משכבת בסיס לבן, שכבת גוון לבן-פנינה ושכבת לכה.

כדי שהצביעה תתאים ב- 100% צריך ששלושת השכבות האלה (שכולן נראות לעין במידה כזו או אחרת) יהיו בהתאם לנתוני הצביעה של הרכב בבית החרושת - כולל זווית ההתזה, טמפרטורת האוויר והלחות היחסית שלו - וזה קשה עד בלתי אפשרי.

כך שהבדל גוון יהיה גם יהיה, צבעי מקצועי/אומן יצמצם את ההבדל למינימום וסביר להניח שזה יהיה מינימום נסבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב שלי (Audi A3) היה הבדל קל בין הגוון של הטמבונים הפלסטיים לבין הגוון הכללי של הרכב גם כשהרכב היה חדש לגמרי. ניתן להבחין בהבדל רק אם "מחפשים" אותו באור מלא.

לאחר שהטמבון נשרט ונצבע במוסך צ'מפיון, ההבדל נעשה גדול יותר. אחרי כמה שבועות החלטתי לטפל בנושא וצבעתי את הטמבון מחדש אצל יעקב אלטר. הפעם ההבדל חזר להיות כמו ברכב חדש.

המסקנה שלי היא שניתן להחזיר את הצבע למצבו המקורי אבל זה דורש פחח אומן שמוכן להתרכז בעבודה הזו במשך כמה שעות.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה שוגי, האמת שדיברתי עם יעקב על זה והוא אמר שלדעתו אולי כדאי לצבוע את הטמבון במורשה אבל המחיר לא יהיה זול. למרות מה שהוא אמר אני דיי חושש מהבדלי צבע כי הפחח במורשה דיי הפחיד אותי אני חייב לציין.

הצבע בשאר הרכב במצב טוב מאוד ובלי שום סווירלים, עדיין יהיה הבדל בגוונים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שצבעים תלת שכבתיים קשים להתאמה וביחוד לבן פנינה. ראיתי לא פעם רכבים חדשים מהחברה בלבן פנינה שלא היה צריך לחפש מתחת לפנס שהפגושים לא תואמים אחד לאחד לצבע המרכב. גם במאזדה 3 החדשה בצבע האדום שהוא תלת שכבתי יש הבדלים נראים לעין (יש לאבא שלי כזו) וזה משגע אותי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש על הרכב, קרוב לוודאי שיהיו הבדלי צבע, לא משנה איפה תעשה את זה.

לגבי הלכה, היא אכן מאוד, מאוד, מאוד קשה.

גם לעבודה היא כמעט בלתי אפשרית.

(כנ"ל הצבע של z370).

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולכם על העזרה!

אני אמור ללכת לשלושה פחחים לקבל הצעת מחיר ולשמוע את דעתם בנושא.

האם יהיה רלוונטי עבורי לראות עבודות של אותו פחח לטמבונים שהוא צבע לרכבים אחרים? או שבמקרה שלי זה סוג של הימור על פחח ולסמוך על המילה שלו (מה שאני לא אוהב בדרך כלל) בגלל המורכבות של הצבע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה את

אלעד שירותי רכב בחולון.כולם ממליצים עליו וגם יש לו מיכשור מיוחד להתאמות צבעים

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פו"ש - במקומך הייתי מתמקד במקצועיות של הצבעי, בנסיון שאתה מתרשם שיש לו - ובתחושת הבטן מי הצבעי הטוב והמשקיען ביותר.

ברכב כזה האיכות חשובה מהמחיר.

נ"ב - "לא כולם" ממליצים על אלעד שירותי רכב, שמעתי גם חוות דעת ממש לא מחמיאה על. איכות העבודה שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה המצב אז לוקח את דבריי בחזרה.העניין הוא יותר מסובך עם אנשי מקצוע ותחושת בטן לרוב בימינו כבר לא עוזרת .הכל תלוי איך בעל מקצוע התעורר בבוקר,האם אכל טוב וקיבל ז** טוב בלילה ועל סמך דברים אלה צריך לבצע עבודות .כנראה שזה גם תקף לכולם ,אם זאת אם למקום יש מיכשור וידע אז רוב הסיכויים שעבודה תתבצע טוב

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לדבר עם דוד מאודיבה ארט שעובד עם הפחח שצמוד אליו, אין לי נסיון איתו אבל ראיתי עבודות מושלמות, בין היתר יצא לי לראות שם פרארי ומזארטי בתיקון, אז זה אומר משהו , לגבי אלעד שירותי רכב הנסיון שלי איתו מאד מר ככה שאני לא ממליץ.

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען האמת כל אחד ממליץ לי על הפחח שלו ואני באמת לא יודע למי לפנות.

עם הרכב הקודם שלי ביקרתי באודיבה ארט והפחח שלהם העיף מבט על הרכב שלי ואמר שהוא רואה הבדלי צביעה/מרקם בחלקים שונים ברכב למרות שאני לא ראיתי שום הבדל (הוא עוד הסביר לי על מה הוא מסתכל ועדיין לא ממש הצלחתי לראות הבדלים), אז בגלל שטביעת העין שלו חדה והוא כן שם לב להבדלים אני חושב שאלך לשם בסוף כי גם הג׳אנטים משופשפים קצת וצריכים צביעה.

דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...