Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

90k. עם אפשרות ירידה פה ושם לטיולי אוף רואד.

razmel
שימו לב! השרשור הזה בן 3257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למנהל החדש שלום ובהצלחה.

ולמנהל ולשאר, סובארו פורסטר / טויוטה ראב 4 / סוזוקי גראנד ויטארה. מעריך שבסביבות שנתון 2008.

90k, כמו בכותרת. מידי פעם טיולי אוף רואד, רוב הזמן משמש כרכב משפחתי (גרסה ארוכה בגראנד ויטארה ובראב 4).

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי עושה הפרדה בין רכבי שטח עם הילוך כח, לבין ג'יפונים נטולי הילוך כח.

לגרנד ויטארה יש. לראב 4 / פורסטר אין. (כן, אני מכיר את הגירסא הידנית של הפורסטר עם כאילו ראשון קצר)

90.0 אש"ח יכולים לקנות לך מבחר מאוד גדול ואיכותי של רכבי שטח.

לדעתי, עם האוכל בא התיאבון, ואל תסתפק ברכב נטול הילוך כח. התקציב מספיק גדול כדי להעמיד בחניה רכב איכותי שגם ישמש כרכב יומיומי משפחתי.

במידה מסויימת אתה יכול להעמיד רכב טוב ולא לנצל את כל התקציב.

תוצרת יפן:

מיצובישי פאג'רו (קינג) וטויוטה לנדקרוזר - הלנדקרוזר יהיה משמעותית יותר יקר, ויש דיונים שלמים אם זה שווה. אני סבור שכן, אחרים סבורים שלא, ודעתם טובה לפחות כמו דעתי. בכל מקרה שתי המכוניות יתנו לך איכות חיים מאוד גבוהה בכביש (כ SUV) ועבירות גבוהה מאוד בשטח במצבם המקורי.

לגבי הלנדקרוזר - התקציב יספיק בקושי לשנת 2003 (ל"ק 120), כשמתחת לזה יש את הל"ק 90 המוכר בכינוי 'פראדו'. הוא יותר 'משאית' ופחות מעודן מהל"ק 120, ונדיר למצוא רכב שמור במחיר סביר. כל הלנדקרוזרים עם שלדת סולם. 'בעיות' ידועות וקלות לטיפול.

פאג'רו קינג - אני מאמין שאפשר למצוא מכוניות מאיזור שנת 2006-2007 בתקציב האמור. הקינג מ 2001 הוא במבנה מונוקוק. יש טענה שהאחזקה יקרה מבחינת טיפולים, אני לא יודע לומר ממקור ראשון.

תוצרת קוריאה:

רקסטון / סורנטו (עד 2009) / טראקאן - מכולם כנראה שהייתי בוחר בסורנטו.

כולם 'סובלים' מהעדר ביקוש חזק בשוק (טוב כרוכש, רע כמוכר) - אישית לא התחברתי לרקסטון - ואם כבר הייתי מחפש סורנטו או טראקאן. בשניהם כבר שמעתי על החלפות מנועים. צריך לבדוק. לטראקאן יש מבחר דגמים גדול יותר (בנזין / דיזל, 7 מקומות / 5 מקומות) כל שלוש המכוניות ישאירו אותך עם עודף תקציבי.

סאנגיונג קיירון / אקטיון - מכוניות שצריך לנהוג בהן עם כובע גרב על הפנים שלא יזהו אותך. באמת מכוערות, אבל לא רעות בכלל, ואפילו די מפתיעות בשטח. אין לי מושג איך האחזקה שלהן, והאם ניתן למצוא חלקי חילוף בקלות. ישאירו אותך עם עודף גדול.

תוצרת ארה"ב

ג'יפ - הדבר האמיתי ואפשרויות שיפורים לא מוגבלות. צירוקי וגרנד צ'ירוקי - הגיעו הרבה דגמים לארץ, חלקם נטולי הילוך כח. לקנות JEEP ללא הילוך כח, זה כמו ללכת לדוניה רוסה ולהזמין סלט ירוק. אפשר, אבל אידיוטי. מרבית המכוניות יהיו עם מנועי בנזין, ומיעוטן דיזלים. JEEP זה כמו דת. או שאתה מהמאמינים או שאתה לא. לא פוסל.

ניסאן פת'פיינדר - רכב שהוא לא מספיק מוערך. יש שמועות על קריסת גירים וטיפול לוקה מעט של קרסו. אם מצאת רכב טוב ומטופל לא הייתי פוסל.

תוצרת הודו*:

לנדרובר - בתקציב שלך אפשר כבר למצוא דיסקברי 3 מהשנתונים הראשונים 2005-2006. מכונה מופלאה כשהיא תקינה, אישית לא היה לי אומץ להחזיק כזו ללא אחריות, ואין לי את היכולת הכלכלית לעמוד בתיקונים ב 5 ספרות מדי פעם כשרכיב כלשהו מתקלקל.

מה ההמלצה שלי?

או לאתר לנדקרוזר טוב (גילוי נאות, אני מוכר אחד כזה ממש בימים אלו) במחיר של עוד כמה אלפי שקלים לתקציב,

או פאג'רו ולאתר רכב שמור ומטופל היטב,

או סורנטו / טראקאן

או גרנד צי'רוקי

*סתם דאחקה. עקיצה לחברי בני כת הלנדרובר.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...