Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

60-70k 150 קילומטר ביום ידני בלבד! איביזה 1.2 tsi לאון 1.2 tsi 1 1.8 tsi או אוקטביה

ron_man
שימו לב! השרשור הזה בן 3241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, עלה לי צורך לקנות רכב חדש, רכב חדש מהחברה ירד מהפרק, ככה שחשבתי על תקציב של 60-70 k/

אופי הנסיעה שלי הוא כזה 150 קילומטר ביום ולפעמים טיולים לסידורים חתונות וכאלה, אני גר בבקעת הירדן ועובד בלוד אז ככה שעליות יש לי בנסיעה אז צריך רכב חזק, כל השאר נסיעה מישורית לגמרי יוצא נסיעה 90 בין עירוני ו10 עירוני.

עכשיו לבחירת הרכב. דרוש רכב חזק! אני היום נוסע על פאסאט tdi 130 אני מחפש רכב שיעמוד איתו או לא יפול ממנו בהרבה.

חיסכון! הרבה דלק בחודש כפי שאתם יודעים, אז חיסכון חשוב מאוד.

אמינות ואורך חיי מנוע.

איבזור, אני לא מוכן להתפשר על רכב בלי בקרת שיוט, זה המינימום שלי הסף.

עכשיו למכוניות, ראיתי שנכנסות לי בתקציב איביזה 1.2 tsi לאון 1.2 tsi ו1.8tsi ואוקטביה tdi.

עכשיו בנוגע למנועים, האם ה1.2 tsi יסחוב קילומטרז כזה ונסעיות בעליות חזקות? מה לגבי תצרוכת דלק? ומנועי ה1.8 הם יותר אמינים אבל אוכלים הרב יותר דלק. לגבי הtdi אין הרבה מה להרחיב אני מכיר אותו מספיק.

תודה רון.

רון

החיסכון שלך - ההנאה שלנו ! איפה הקאץ' ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להעיד שה 1.2TSI (מנסיעה לצפון שערכתי לפני כמה ימים) מרגיש לי חזק משמעותית ממכוניות 1600 בעליות ובכל מצב אחר (תמיד יש מספיק מומנט) וברוב הזמן אתה מהיר בהרבה משאר התנועה.

אז אם זה השיקול פה אין מה לפחד, אם אתה רוצה להתפרע ה 1.8 בכלל יותר חזק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וחיסכון בדלק? כמה יוצא לך ממוצע לליטר ב1.2? ומה לגבי מחלות של כל ההtsi? הבנתי ש2010 המנועים לא טובים?

רון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אז שים לב שהיו מעט בעיות אמינות עם מנועי ה-TSI וגירי ה-DSG של אותם שנים.

במנועים הייתה בעיה של רצועת התזמון ובגירים הייתה בעיה של מכטרוניקס (מחשב גיר).

לגבי צריכת הדלק, עם ה-1.8 בנסיעה משולבת הייתי עושה בערך 1:11-12.

עם ה-1.2 אני מגיע לצריכה ממוצעת של 1:16-17 תלוי באופי הנהיגה. שתיהן אוטומטיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אוטומט לא בא בחשבון, צריכת דלק של 13 קילומטר לליטר לא מספקת אותי, לגבי ה1.2 אני פוחד לשבור את המנוע בגלל אופי הנסיעה, הררי מאוד, לגבי האוקטביה דיזל אני עדיין פוזל לגביה, או לג'טה דיזל ידנית.

רון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעל לאון 1.4 וצריכת דלק אצלי 1/14.5 80% בין עירוני ואני נוסע יחסית רגוע וכל זה ללא מזגן כי לא יצאה לי עד עכשיו לבדוק את הצריכה עם מזגן.

על איביזה 1.2 ידנית עשיתי קרוב ל 1.5 אלף ק"מ בחול, צריכה ממוצעת הייתה 1/15 אבל הנסיעה הייתה שונה לגמרי, מהירות 140-160 ממוצעת וגם בעיר הרשתי לעצמי ללחוץ פה ושם. לכן אני מאמין שאפשר בקלות להוציא ממנה 1/17 בנסיעה רגוע, ואגב הרכב הרגיש לי יותר זריז מהלאון הנוכחית שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

edanj, גם הרובוטית מאוד חסכונית ומציגה אמינות טובה.

ואין מגאן ידנית בדור הנוכחי (למעט RS שאינה רלוונטית).

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי רבות על אנו dci וגם אני מטפל בהן המון, אני מכונאי רכב שעובד בחברת השכרה, ובעל נסיון בצרפתיות בפרט. אבל לא התחברתי לפלואנס ולא לרנו בכלל בגלל אי נוחות בת"א הנהג ואין אבזור כמו בגרמנית החדשות. מה דעתכם על ג'טה דיזל? אפילו לימוד נהיגה לשעבר?

רון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אבזור? אתה באמת אומר את זה?

רוב הVW עד לא מזמן לא הגיעו אפילו עם שליטה מההגה ובקרת שיוט, ברנו מדגמי הביניים יש את זה! יש לי את זה אפילו בקליאו בת 3 מהדור הקודם.

רנו? צרפתיה לא נוחה? אם צרפתיות לא נוחות לך, אז לא יודע מה יהיה לך נוח. נסה סיטרואן C4 HDI.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונתי לגרמניות החדשות שיש בהן כמעט הכל! עדיין אני מוכן לקבל רכב בלי שליטה מהנגב אבל לפחות בקרת שיוט.. לא מתחבר לרנו... אין מה לעשות. ואני בהתחלה חשבתי לקנות חדשה מהחברה... C4 ידנית? לא אוהב אותה.

רון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרת שיוט יש בערך בכל רנו, ונראה שאתה סגור על VW ומחפש לעצמך חיזוקים. קנה מה שאתה רוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...