Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: במוו סדרה 1 המחודשת בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במוו סדרה 1 עברה לא מזמן מתיחת פנים שהפכה אותה למכונית ש(סוף סוף)נראית לא רע בכלל. היום היא נוחתת בישראל ומבטיחה להיות יותר מאובזרת ודינאמית, אבל היא גם יותר יקרה - עם מחיר שמתחיל ב-181,500 ש"ח לדגם 118i.

קישור לידיעה המלאה.

item.jpg%D7%91%D7%9E%D7%95%D7%95-%D7%A1%D7%93%D7%A8%D7%94-1-2015-4.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 165
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רק 2 תיקונים קטנים:

1. המחיר של דגם הבסיס לא השתנה. גם לפני מתיחת הפנים, דגם 116 Business, שהוחלף במתיחת הפנים בדגם שנקרא 118 Sport, עלה 181,500 ש"ח.

2. נתון המומנט של דגם ה118 אינו 25 קג"מ אלא 22.5 קג"מ (220nm), כך לפי אתר היצרן. 25.5 קג"מ (250nm) זה נתון המומנט של דגם ה120, גם נתון זה נלקח מאתר היצרן.

חוץ מזה, לדעתי הרכב עדיין אינו פאר היצירה, אבל ללא ספק הרבה יותר קל לעיכול ונראה הרבה יותר טוב ביחס לדגם היוצא.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט הסדרה אחת של הדור החדש נראית מצוין, יש בה מן הקו המנחה של הניו-דיסיין של במוו, אבל שוב יש לנו תזכורת עגומה בדמות המחיר שכדי לרכוש מכונית טובה צריך להיות מליונר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רק אני או ש-181 אלף זה לא הרבה בכלל לחמודה הזאת? ברור שיש תוספות אבל נראה לי (לא מבין הרבה בBMW) שאפשר לסגור משהו טוב ומאובזר בסביבות ה-200 אלף לא? לדעתי זה מחיר יפה מאוד

קלאסיות - הקרם דה לה קרם, הדובדבן שבקצפת. ממממ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הרבה? זה המון! (ביחס למחירים של המתחרות זה רק דיי הרבה). ב200 אלף אתה יכול לקנות וולוו V40 עם מנוע 2.5 ליטר טורבו, או ג'ולייטה באחת הגרסאות הבכירות (לא תלתן), אאודי 1.8 בלי חבילת שארפ עולה 200. בטח גם הלקסוס CT זולה יותר, אבל היא כואבת לי בעיניים אז אני נמנע מלהסתכל על דברים שקשורים אליה.

בתכל'ס היחידה שמתחרה עם התמחור ההזוי של במוו היא מרצדס שמתמחרת את ה-A קלאס באותה סביבת מחירים.

היתרון של במוו היא כמובן ההנעה האחורית ש-90% אחוז מהאנשים לא ירגישו ב-90% אחוז מהזמן. אבל ששששש... אל תספרו לאף אחד.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מזה, לדעתי הרכב עדיין אינו פאר היצירה, אבל ללא ספק הרבה יותר קל לעיכול ונראה הרבה יותר טוב ביחס לדגם היוצא.

תפסיק להתנשא עלינו כאן באתר, יאללה! ודווקא בכתבה בפנים הנתונים כמו שכתבת.

לא הייתי מתנגד לאחת :-P

עריכה אחרונה על ידי שומאכר

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתנשא רק עליך, אבל זה רק בגלל שאתה עם ולוסטר. הרכב היחיד בעולם שנותן פייט למרכבת האלים שלי, הלא היא הבראבו האגדית!

הנתונים בכתבה כנראה שונו כי כשקראתי אותם הם היו לא נכונים.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 3 מבפנים.

רואים שלא ישבת באחת בחיים שלך אם אתה משווה אותה למאזדה.

כולם אומרים איפה הכפתורים איפה היוקרה.

איזה כפתורים אתם רוצים? אני פשוט מת על העיצוב החדש של במוו בפנים הרכב.

פשוט עדין ויוקרתי ולא מתנשא כמו כל הוואגיות של האנשים פה בפורום.

לדעתי 181 אלף ש״ח לא יקר כל כך לרכב הנ״ל.

הגולף הכי פשוטה שהולכים לחברה להוציא היום עולה לכם לפחות 160k, הבמוו לא עדיפה עליה ב20k? הרכב יותר בטיחותי יותר יציב יותר חזק בעל פלסטיקה יותר איכותית מפתח חכם הנעה אחורית (למי שזה מעניין אותו).

אני לא רואה במת סיבה למה לא להוסיף 20k (במידה וזה מתאפשר כמובן) על הרכב הזה.

מה לגבי תוספות? כל התוספות הרגילות שיש במכויות אחרות יש ברכב הזה ויותר.

הרכב הזה אכן יכול להגיע גם ל230 אלף עם תוספות של קסנון קיט ספורט ומושבי עור חשמליים, אבל כמה זה עולה במכוניות אחרות? לא פחות.

בקיצור מי שלא נסע על הרכב או לפחות ביקר באולם והתרשם ממנו לא יכול לתת פה חוות דעת.

עריכה אחרונה על ידי Bavarian
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב230 ניתן לרכוש גולף GTI שתהיה עדיפה עליה מבחינת ביצועים והתנהגות (אם כי חסרת הנעה אחורית). כך שבמחיר הזה נראה לי כמו בזבוז כסף ללכת על המותג הנחשק הזה, אלא אם זה הדבר היחיד שאתם מחפשים.

מה שכן, היא נראית מעולה! ה135M תיראה ממש טוב עם הפנסים החדשים הללו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...