Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת צי'פ IBIZA TSI 1.2

שימו לב! השרשור הזה בן 3262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

התחדשתי לא מזמן באיביזה 2013 1.2TSI.

המנוע מצויין ביחס לציפיות המקוריות שלי אבל עדיין הייתי רוצה לדעת אם אני אוכל לסחוט ממנו כמה סוסים נוספים.:evil:

חפרתי קצת וראיתי שרשור מ2011 של שאלה דומה ששאלו - http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?395571-%D7%A9%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A8-Seat-Ibiza-1-2-Dsg

בכל מקרה , הוא לא בדיוק קיבל תשובה ברורה ואני משער שיש דברים שהשתנו מאז...

אשמח לקבל המלצות בנושא

תודה :)

:lol:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנושא הזה די חפור בפורום.

אז הדרך היעילה והזולה להוציא עוד כוח מהמנוע שלך, זה לשים צ'יפ או יותר נכון, זה לעדכן את התוכנה. כאשר בנסיעה רגועה צריכת הדלק שלך לא תשתנה או שתרגיש בשיפור קל בצריכה, אבל בלחיצות הרכב יצרוך יותר דלק (הכוח צריך להגיע מאיפשהו).

צריבת התוכנה יכולה להעלות את הספק המנוע והמומנט שלו בכ 20%-30%, בעלות נמוכה יחסית. אל תתפוס אותי במספרים המדוייקים. הבלאי שיהיה לרכב יחסית נמוך, אך עדיין קיים עקב תוספת ההספק והמומנט.

אני מניח שהרכב שלך לא באחריות, אם כן, הדבר יביא להסרת האחריות.

יש בארץ כמה סדנאות שמתעסקות בנושא הזה. אתה יכול להגיע אליהם ולבקש ניסיון עם התוכנה.

אופציה נוספת זה קופסה חיצונית שמתחברת למנוע, אתה יכול להסיר ולהחזיר בכל רגע נתון. פחות מכיר את זה, אז אני לא אפרט.

Seat Leon FR Mk3 1.8TSI DSG 2015

Skoda Fabia Mk1 1.4 16v 2005 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...