Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

העמדת נגרר בחניה ציבורית

tscr
שימו לב! השרשור הזה בן 3263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

בזמן האחרון נהיה דיי צפוף ברחוב שלנו וכמעט ואין בו חניה.

ישנה חניה אחת שחונה בה עגלה כבר למעלה משנה, עגלה נגררת שמחברים לרכב.

פניתי פעם אחת למועצה, הגיע פקח ולא עשה כלום.

מחיפוש באינטרנט ראיתי שכמעט לכל מועצה יש חוק נגד נגררים כאלה, החוקים האלה תקפים לפי מועצה או בכלל המועצות?

אשמח לעזרה

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבנאדם משלם עליה טסט ואגרה וכו' זכותו לחנות אותה במקום מסודר. איפה אתה רוצה שהוא ישים אותה, על הגג של האוטו שלו? ויש בטח אחד עם מגנום ואחד עם סמארט אז מה, בגלל שהמגנום תופס שלוש חניות של סמארט אז אסור לו? זה המחיר של חיים אורבנים.

מכונית קונים במזומן או שלא קונים בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק בחוקי העזר של העיר שלך. לפעמים שם יש החרגה לנגרר. בדרך כלל ההחרגה אומרת שאסור להחנות נגרר בחנייה ציבורית, ושנגרר צריך לחנות בחנייה פרטית בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חווה בדיוק את מה שאתה מתאר אצלינו ברחוב בכפ"ס. הותקן תמרור "חניה לדיירי הרחוב בלבד" בכניסה לרחוב, זה המקסימום שהעירייה הסכימה ללכת לכיוונינו. התמרור עוזר כמו כוסות רוח למת.

יש עגלה אחת שתקועה כמה חודשים באותה תנוחה ועוד 2 עגלות שתופסות חניות בלילות ובסופי שבוע, כולן לא של אנשים שגרים ברחוב. באותו זמן דיירי הרחוב מחפשים חניה שעות ונאלצים לחנות ברחובות אחרים.

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על עגלה של דייר אשר גר ברחוב אחר, בנוסף היא נמצאת שם כבר מעל שנה מבלי לזוז.

כשהייתה מספיק חניה ברחוב זה לא עניין, כרגע נוצר מצב ובו אין חניה כמעט באף שעה ביום.

איפה הוא יכול לשים אותה? יש מספיק חניות שלא משתמשים בהם ושם הוא יכול להעמיד אותה.

אשמח לדעת איפה אפשר למצוא את החוקי עזר של המועצות, מצאתי רק עיריות.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז על מה אתה מתלונן? אם יש מספיק חניות שהוא יכול להעמיד בהן את הנגרר שלו, למה שלא תחנה באחת מהן?

אה רחוק ולא נוח לך? גם לבעל הנגרר..

כמו שאמרו לך, נגרר משלם אגרה ועובר טסט ונחשב לרכב לכל דבר.

עם זאת יש חוקים בעריות מסוימות שאוסרות השארת נגרר לא רתום לרכב.

היה על זה לא מזמן שרשור בפורום עם כמה חוקים שנוגדים אחד את השני, מכל העניין כבר לא הצלחתי לקבל תשובה ברורה בעניין.

מזל שיש לי חנייה פרטית לנגרר :lol:

Instagram:

VWPolo6R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אני מתלונן?

מדובר על חניה ששייכת לדיירי הרחוב, הנגרר הזה לא שייך לרחוב.

מעבר לכך, הנגרר הזה חונה שם במשך חודשים ארוכים, כשהוא יחליט לקחת אותו הוא יכול לעשות סיבוב קצת יותר ארוך עם הרכב.

אני מגיע לבית כל יום, לא הגיוני שאצטרך ללכת חצי קילומטר ברגל רק בגלל שתושב חוצפן החליט להפוך את החניה לאישית.

להזכירך, לא מדובר על רכב שחונה שם כל יום ונמצא בשימוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר באדם שמוציא את הנגרר רק פעם בכמה חודשים, הפתרון פשוט. ברגע שהוא מוציא את הנגרר, תתפסו את החניה ושלום על ישראל..

כשהוא יחזור, הנגרר יחנה ליד הבית שלו עד לפעם הבאה בעוד X חודשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על חניה ששייכת לדיירי הרחוב, .

אם החנייה שייכת לדיירי הרחוב, אז תתלונן במועצה.

אה, היא לא שייכת לבעלי הרחוב, רק "שייכת" לבעלי הרחוב, כלומר בעיני עצמם היא שייכת להם אבל בעיני החוק לא?

ובגישה חיובית- אם אתה יודע שהיא שייכת לתושב רחוב אחר, כלומר אתה יודע למי היא שייכת, נסו לדבר איתו. אולי הוא יסכים, ככה בלי עניינים, להזיז את העגלה?

ואם באמת יש מצוקת חניה.. איפה אתה מצפה שהוא יחנה את העגלה? ברצינות.

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגרום לו לא לרצות להחנות את הנגרר שם . והמבין יבין ... היתה לנו בעייה דומה בשכונה וככה טיפלנו בה. התגובות של האנשים פה לא מובנות לי . מה שעושים האנשים עם הנגררים זה מחנים את הנגרר בחניון השכונה ולא בעסק שלהם מחשש שיגנב ... אבל מה עם הדירים שיש להם ילדים ותינוק וצריכים לחנות רחוק מאוד כדי להגיע הביתה למרות שפועל יש להם חניון בשכונה שלא על ידי נגררים ? תיהיו כנים עם עצמכם ותבינו שלהשלים עם המצב זה לא הפיתרון הנכון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי אותך. אנשים מחנים את הנגרר שלהם בשכונה כי שם הם גרים. איפה אתה היית מחנה את הנגרר שלך אם היה לך?

יש לי רכב אספנות. אני נוסע בו פעם בשבוע שבועיים ושאר הזמן הוא חונה. השכנים התלוננו בעירייה שאני סתם תופס מקום חניה. שכנים אחרים התחילו להטריד אותי על ידי זה שכל כמה זמן התקשרו למשטרה לדווח על חפץ חשוד באוטו. "גרמו לי לא לרצות להחנות אותו שם".

אני מניח שאתה שכן נחמד ממש כמוהם.

במקרה שלי הם הצליחו. האוטו כבר לא חונה בשכונה ואני לא מצליח להנות ממנו כמו שהייתי רוצה. אני לא נוסע בו באופן ספונטני בסופי שבוע עם הילדים. איזה כיף לי שיש לי שכנים כמוך.

יש לי מכר שיש לו אופנוע שטח. את האופנוע הוא נועל בחצר של הבניין, את הנגרר שלו כמובן אי אפשר להכניס לחצר. איפה אתה ממליץ לו להחנות את הנגרר? או שמבחינתך גם הוא צריך לוותר על התחביב?

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...