Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולו גיר ידני 2013 1.4 או פולו גיר ידני 2015 1.2 TSI

reaper1985
שימו לב! השרשור הזה בן 3272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני מתלבט בין:

פולו 2013 ידנית 1.4 מיד ראשונה במחיר של 69 אלפי ש"ח - במצב כמעט חדש

לבין פולו 2015 מהחברה, גיר ידני 1.2 TSI במחיר של 89 אלפי ש"ח+

האם שווה להוסיף את ה-20 אלפי ש"ח האלה בשביל אחריות יצרן+דגם חדש יותר+צריכה נמוכה יותר של דלק?

כמו כן, האם לצפות להפרש משמעותי בעלות הביטוח בין שני הרכבים הנ"ל?

במידה ויש לכם משהו אחר להציע לבחור צעיר שמחפש רכב אמין, עם צריכת דלק נמוכה ומראה חיצוני יפה, בטווח המחירים שצוין לעיל, אשמח לשמוע.

תודה מראש..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלות הביטוח תלויה בנתוני הנהג (לדעתי יהיה הפרש לא גדול)

כלכלית שווה לקנות את המשומש, רגשית - זה תלוי בך.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה zvit.

yev? מדוע אתה חושב שהמחיר ממש גבוה? הרכב עלה לכביש בחודש 7/2013 (פחות משנתיים על הכביש) - עם קילמוטראז' סביר בהחלט, והרכב נראה חדש לחלוטין גם מבחוץ וגם מבפנים.

מהו מחיר סביר בעיניך לרכב עם כאלה מאפיינים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכמה סיבות:

א. כמו שכבר נאמר הרכב החדש הוא TSI - מנוע מודרני שאינו בר השוואה בשום צורה ל1400 העתיק.

ב. ה1400 לא נמכר ב90K בזמנו - לא זוכר בדיוק את המחירים, אבל זכור לי שפולו young 1400 ידני, 3 דלתות ומאובזר לא רע נמכר בכ80K. כלל אצבע לירידת ערך עבור רכב חדש הוא כ15% בשנה, תעשה את החישובים :)

ג. איביזה עם אותו מנוע נמכרת ב70K - ברור שיש יתרונות לפולו, אבל האם הם שווים כמעט שנתיים של בלאי באותו מחיר? לדעתי לא.

אגב, לפני כשנה התלבטתי בין רכבים דומים ובסוף הלכתי על הריו. סה"כ יש לי רק דברים טובים לומר, אם תרצה אוכל לפרט (אתה גם יכול לעשות חיפוש, כמה חברי פורום מחזיקים ברכב ופרסמו חוות דעת). אבל כמובן הביצועים של 1.2TSI הם עולם אחר יחסית ל1.25 האטמוספרי של הריו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב70 אפשר לרכוש סופר מיני חדשה, לא מזמן היה או עדיין קיים מבצע על הרנו קליאו ופיגו 208 ב70 אלף.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע באיזה רכב מדובר, גם אני ראיתי אותו ביד 2.

הוא עם 36000 ק"מ ולפי מה שראיתי יש לו הרבה תוספות שלא מגיעות באבזור המקורי.

האם זה שווה את המחיר 69K ? לא יודע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפולו יאנג נמכרה ב85 לפני רישוי צבע מטאלי ותוספות.

אני הייתי קונה את tsi/פאביה tsi.

רכב חדש, מנוע עדיף, 5 דלתות.

ה1400 סוחב בסדר, האיביזה עם מנוע וגיר זהים נמכרת חדשה ב70, לשיקולך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו ש MrHicUp אמר מעליי, מדובר ברכב עם כמות מכובדת של תוספות וקילומטראז' נמוך. אני נוטה להאמין שהמחיר כן משקף את השווי האמיתי.

החסרון היחידי זה המנוע, וכמובן שהייתי מעדיף 1.2 TSI, אך לא יודע אם זה שווה להוסיף עוד 20 אלפי ש"ח, כמו כן - המחיר 89 אלפי ש"ח שציינתי עבור רכב חדש נותן לך רכב עם רמת אבזור הכי בסיסית שיש, והוא לא כולל את תוספת המחיר עבור הרישוי וכל מה שמסביב.

לגבי הקליאו והפיג'ו - מדובר במחירי מבצע על הדגמים הבסיסיים ביותר - גרסת 1.2 ליטר (לא טורבו) עם רמת אבזור בסיסית ביותר.

הפיג'ו נראה נחמד, וזה באמת מפתה ללכת עליו על מנת להרוויח את השקט של האחריות יצרן. אך עדיין צריך להוסיף שם עוד כמה אלפי ש"ח כדי לקבל אבזור קצת יותר סביר.

לגבי הסיאט, לא יודע, אני מעדיף את המראה החיצוני האלגנטי יותר של הפולו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם TSI ידנית משנת 2013 במידה הרכב עבר את כל הריקול של המנוע.

מה מונע ממך לקנות ולחסוך את השלוש הקרובות שבהם צ'מפיון ימצצו לך את הדם במחירי הטיפולים שלהם?

עריכה אחרונה על ידי mark_Avn
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטיפולים השוטפים ממש לא מוצצי דם, אל תגזים(יש הבדלי מחירים בין המוסכים). הבעיה זה שמשהו מתקלקל.

כמעט ואין ידניות יד שנייה וגם שיש בדר"כ ההפרש לא מצדיק קנייה כזאת.

את הפאביה לא אהבת?, הדגם החדש עולה 80.

תעשה נסיעת מבחן על שתי המנועים ותחליט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם 20.000 הנוספים האלו מהווים מאמץ כלכלי עבורך, אני במקומך בלי לחשוב פעמיים הייתי קונה סופר מיני חדשה של יצרן אחר ב 70.000.

פשוט לא נראה לי הגיוני לשלם מחיר של רכב חדש על רכב משומש בן שנתיים מאותה קטגוריה ובעל מאפניים זהים. גם אם המשומש יותר מאובזר. (איזה איבזור יש לו?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם 20.000 הנוספים האלו מהווים מאמץ כלכלי עבורך, אני במקומך בלי לחשוב פעמיים הייתי קונה סופר מיני חדשה של יצרן אחר ב 70.000.

פשוט לא נראה לי הגיוני לשלם מחיר של רכב חדש על רכב משומש בן שנתיים מאותה קטגוריה ובעל מאפניים זהים. גם אם המשומש יותר מאובזר. (איזה איבזור יש לו?)

qn3fx1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...