Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צ'יפ לפאגרו קינג דיזל שמעלה כוח סוס מ-200 ל-250, האם מומלץ???

שימו לב! השרשור הזה בן 3238 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באתר כתוב שהמוצר משפר את המנוע בכל המצבים וגם חוסך בדלק וכל זה באחריות, האם הייתם ממליצים לרכוש את הצ'יפ הזה??? ולמה לא כולם משתמשים במוצר כזה אם הוא כל כך מומלץ???

http://www.ebay.com/itm/Tuning-Chip-Box-MITSUBISHI-PAJERO-2-5-3-2-DI-D-Performance-Triton-Shogun-L200-/110963361955?hash=item19d5ee88a3&vxp=mtr

אין כביש לא טוב ,יש נהג גרוע!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בלאי מואץ של מכלולי הרכב, צריכת דלק מוגדלת, כשלון בטסט עקב זיהום אויר, אובדן אחריות היבואן והיצרן.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלאי מואץ של מכלולי הרכב, צריכת דלק מוגדלת, כשלון בטסט עקב זיהום אויר, אובדן אחריות היבואן והיצרן.

אין לך מושג על מה אתה מדבר, נכון?

אני עם טיונינג בוקס מותקן ברכב כבר כ-4 שנים. אין בלאי מואץ, אין צריכת דלק מוגדלת, אין שום כשלון בטסט, והרכב כבר מזמן לא באחריות. אני בטוח שאין לך ולו נסיון קטן עם המוצר, אחרת לא היית רושם את השטויות הללו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה הגזמות ואי דיוקים בתשובה אחת,התשובה שלך היא כמו בחדשות של יום ראשון "נתפס חשוד בעברות חמורות , וביום שלישי משוחרר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאד בעד שדרוג תוכנת ניהול מנוע, אבל למה מאי-ביי?

במקרה של הפעלת אחריות או נזק כלשהו אתה מדבר עם הלמפה.

למה לא לפנות לאחת הסדנאות פה בארץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאד בעד שדרוג תוכנת ניהול מנוע, אבל למה מאי-ביי?

במקרה של הפעלת אחריות או נזק כלשהו אתה מדבר עם הלמפה.

למה לא לפנות לאחת הסדנאות פה בארץ?

פעם רציתי מאחד המומחים בארץ נראה לי מפתח תקווה לתכנת לי ציפ לרכב נתקלתי בגישה לא סימפטית מצידו בגלל זה אני מעדיף להזמין מחו"ל

אין כביש לא טוב ,יש נהג גרוע!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מעדיף שלא יהיה לך עם מי לדבר ולבדוק את הרכב במקרה של בעיה מאשר מישהו שיעשה את זה בגישה לא סימפטית?

בכל מקרה, שלא תצטרך ושיהיה בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הסיבה שבגללה אתה רוצה לשים צ'יפ על מנוע דיזל עם 200 כ"ס?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3238 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...