Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיבור מגבר\ים למערכת מובנית ברכב חדש בעזרת מנחת של RockFord

שימו לב! השרשור הזה בן 3273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני רוצה להתקין את המגבר שלי Brutus Elite BRE100.4, ברכב החדש (שברולט קרוז 2015).

החשיבה היא להתלבש על המערכת מולטימדיה המקורית ישירות למגבר, אך אני יודע שצריך מנחת מתח.

כל ההתקנות שעשיתי היו עם HU אפטר מרקט עם RCA, ככה שאין לי שמץ על מנחתי מתח.

הייתי רוצה שתעזרו לי לדעת בבקשה לאן ואיך מתחברים החוטים, ראיתי דרך חיבור ללא פירוק של הקונסולה אלא התחברות דרך הרמקולים אבל לא ממש הבנתי.

**** זה המנחת שחשבתי לקנות :

Capture.PNG

תודה רבה ושבת שלום,

רועי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהמערכת המקורית ישנם 8 חוטים של רמקולים שיוצאים ל 4 הרמקולים ברכב.

אפור שחור -מינוס רמקול קדמי ימני

אפור -פלוס רמקול קדמי ימני

לבן שחור -מינוס רמקול קדמי שמאל

לבן -פלוס רמקול קדמי שמאל

חום - הארקה

ירוק שחור-מינוס רמקול אחורי שמאל

ירוק -פלוס רמקול אחורי שמאל

סגול שחור-מינוס רמקול אחורי ימין

סגול -פלוס רמקול אחורי ימין

אין רימוט במערכת מקורית ולכן

את הרימוט אתה צריך לחבר לסוויצ'.

החיבור בלי לפרק את הקונסולה הוא פחות מומלץ ,אם אתה גם לא מחליף את הרמקולים המקוריים

מה שאתה צריך לעשות זה לפרק את הפנלים שנמצאים על סף הדלת ולחשוף את חוטי הרמקולים

לבצע חיתוך ברמת הפאנל של חוטי הרמקולים ולהאריך אותם עד לתא המטען שם הם יתחברו למנחת

משם RCA קצרים למגבר ,ומהמגבר חיווט רמקולים חוזר לחיווט הרמקול שחתכנו קודם שמגיע לרמקולים.

הדרך הנכונה לעשות את העבודה היא לפרק את הקונסולה.

לבצע חיתוך של צמת הרמקולים ולחבר את המנחת מאחורי הקונסולה ומשם RCA למגבר בתא המטען.

ומהמגבר חיווט רמקולים שיתחבר לחיווט הקיים עם חיתוך ברמת הפנל אם אתה לא רוצה להחליף רמקולים

או חיווט מלא חדש אם כן.

יש לך פה סרטון שיכול לעזור לך להבין את זה קצת יותר טוב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז קודם כל, תודה על התגובה המפורטת : )

המטרה היא להחליף את הרמקולים המקוריים.

אני אשמח אם תוכל לאשר או לתת חוות דעת על צורת ההתקנה הבאה שקראתי עליה ללא פירוק הקונסולה.

לקחת את החיווט המקורי ולהאריך אותו עד לבגאג' שם החוטים נכנסים בהתאמה למנחת מתח, ומשם למגבר וחיווט חזרה מהמגבר לרמקולים\קרוס אוברים החדשים שיותקנו .

מה דעתך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ,זאת הדרך להתקנה ללא פירוק יחידת הראש.

אם ישנם קרוסים ,רצוי לא להתקין אותם בדלתות אתה יכול להתקין אותם או בתא המטען או בקיק פאנל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...